18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Jak na spowiedzi prawdę samą mówi

2012-04-08, 16:05
@tnemyrepske co do 2WŚ rola ich w niej była taka, że nie mieli jaj się sprzeciwić Hitlerowi i klepali zbrodniarzy po plecach. Straciłem szacunek do ludzi mówiących o wielkich rzeczach, a gówno robiących w chwilach w których należy coś zrobić. Większość Niemców była religijna i stanowczy sprzeciw kościoła wpłynąłby na nich. Niestety ich majątki i wygody były więcej warte.

2012-04-08, 16:09
bredzisz chłopcze

2012-04-08, 16:26
ciekawe ilu z ludzi na widowni poszło grzecznie do kościoła w najbliższą niedzielę :D

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-04-08, 16:36 ]
poszło w najbliższą? :wtf:

B...........g
2012-04-08, 16:35
Ma prawo śmiać się z religii, każdy ma prawo.

Hahahahahah, ja pie**ole w jakie głupoty wierzą religijni ludzię <śmieję się, ma prawo i ch*j).

Nikt mi nie zarzuci irracjonalności myślenia, gdy podam naukowe tezy powstania wszechświata, ale na szczęście jest wersja dla ludzi, których mózgi przeraża opcja iż jesteśmy cywilizacją trwające w historii wszechświata mniej niż mrugnięcie, żyjąca na bombie położonej akurat tak blisko źródła ciepła że dało radę się coś rozwinąć.

Szkoda jedynie, że owe gówno czasem przybiera postać wymiocin i musimy ich słuchać, ba, żyć w kraju w którym politycy szczycą się mówiąc że są wierzący.

Poważnie, jak trzeba być tępym, by obok opcji wielkiego wybuchu wybrać czarodziejskie powstania wszechświata przez kochającego jednocześnie faworyzującego tylko konkretne grupy etniczne bożka, wszechmocnego ale interweniującego dopiero po 98tys lat istnienia naszego gatunku na ziemi, na dodatek akurat wtedy gdy byliśmy akurat tyle rozwinięci by nie móć tego uwiecznić.

Bóg Ci pomógł wyjść na prostą, kobieta prosiła o pomoc przez 20 lat gwałcenia przez swojego ojca, miał to w dupie :(
Ach, tajemniczy tajemniczy - taki tajemniczy!

Kto się będzie śmiał po śmierci?

Jeśli wasza wizja jest prawdziwa, ani ja, ani Wy nie będziemy usatysfakcjonowani.
Samo pismo pełne jest naprawdę poj***nych restrykcyjnych nakazów które żaden z was nie ma szans przestrzegać.
Ateiści i katolicy są moralnie tacy sami, tu i tu czasem pod warstwą gówna wyrośnie kwiatek.
Wszak gówno to całkiem niezły nawóz.

lu...........5z
2012-04-08, 16:48
nie chodze do kosciola, ale ten koles z filmiku jest zalosny. i ni ch*j nie jest to zabawne

2012-04-08, 17:22
"Religia rozwiązuje większość lub wszystkie moje problemy"
Czy waszym problemem też jest globalne ocieplenie?
Zresztą skoro 61% ludzi odpowiedziało, że religia im pomaga, to jakim prawem on to kwestionuje?
Tak samo my możemy powiedzieć, tobie nie pomaga? Oo tak, pomaga! Ty się mylisz, to ja mam racje. Ja wiem, że ci pomaga...

"Oni boją się demona z czerwonym ciałem i widłami"
No skoro ma się taki pogląd na temat hmm "diabła" to nie dziwie się, że jest się ateistą.

Koleś twierdzi, że papież nie jest bardziej święty od nas, bo nosi inne "ciuchy".
Po pierwsze to papież nie jest święty za życia, bo zawsze na końcu może coś odwalić. Więc takie gadanie go tylko kompromituje.
Po drugie to że nosi inne szaty od nas, to nie jego sprawa. Tak już jest i tyle. Czy ktoś się czepia, że na budowach noszą kaski? Albo, że konduktorzy w pociągach mają specjalny mundur, tak jak np. policjanci?

Kolejny ciekawy tekst "i mówił do wszystkich, że nie wolno im używać kondomów. Więc nie mówcie mi, że religia nie wyrząda żadnych krzywd."
I tutaj nie ma racji. Spójrzcie sobie na przykazania. Gdyby się żyło według nich, nie byłoby rzadnych przęstepstw na świecie. Więc o co mogło chodzić papieżowi? No np. o to, żeby nie używali prezerwatyw, tylko się kochali ze swoimi żonami.
Zresztą po co mają używać kondomów? W celu ochrony przed AIDS?! Hahah. Przecież nie chroni w 100%, a że tamtejsza ludność "wali się jak domy w afganistanie" to te prezerwatywy naprawdę nic nie pomogą.
Uwaga: "Mężczyżni czasami pożyczają swoje żony ,,kuzynom”. Jak taki ,,kuzyn” przechodzi blisko wioski, a mąż wyraził zgodę to nie ma problemu, jak nie wyraził zgody i się pogniewa, to zażąda 5 krów jako zadośćuczynienie.
Kobiety Himba rodzą bardzo wiele dzieci, dziesiątka to norma, dla mężczyzny nie jest ważne czy to wszystko jego dzieci, czy ,,kuzynów”, bo wszystkie dzieci są ich. "
Tam w tych plemionach jest jak w bibijnej Sodomie i Gomorze. Takie kaziroctwo jest u nas karane, tam też powinni tego zakaż, to i problem AIDS by zanikł.

Ja jestem chrześcijaninem i nie wjeżdżam innemu na wiarę, dlatego nie rozumiem dlaczego inni wjeżdżają na katolicyzm. Niech pojedzie do Arabii czy innych krajów, w których jest dużo wyznawców Islamu. Czemu tego nie robi? Może twierdzi, że modlenie się 5 razy w ciągu dnia w kierunku Mekki jest bardziej normalne, niż modlenie się we własnym domu o porze jaka nam pasuje? Nie, poprostu chce być "bohaterem" wszystkich hejterów, bo wie, że i tak nie poniesie żadnych konsekwecji za to.
Łatwo kogoś lub coś upokorzyć, np. katolicyzm jak w wypadku tego żałosnego gościa, ciekawe czy jemu by było przyjemnie jakby mu wytykano wszystkie jego błędy. (Oczywiście religia nie ma błędów, błędy popełnaiją ludzie). i na koniec, ciekawe ile z was Pseudo Ateiści pójdzie do kościoła zawrzeć małżeństwo. Hahah pozdrawiam wszystkich (nie)wierzących, bo każdy który nie wierzy, wierzy, że w nic nie wierzy.

2012-04-08, 17:23
Trzeba ruszyć głową i zacząć samodzielnie myśleć brać pod uwagę wiele, a nie tylko to co wpajają nam do głowy poprzez media czy inne źródła informacyjne.Na szczęście jest jeszcze ten internet, w którym panuje jako taka wolność słowa i gdzie ludzie którzy przejrzeli na oczy co rządzi tym światem mogą wyrazić swoją opinie.Jedna ci wyżej postawieni, dostrzegli wolność jaką oferuje nam sieć-> będą się obawiać o to, że ludzie przejrzą i w końcu coś się ruszy i wyjdziemy na ulice->
będą próbowali odciąć nas od informacji dla nich niewygodnych (ACTA i inne gówna, które tylko w teorii mają robić to do czego ludzie myślą, że są przeznaczone).Tutaj rządzi manipulacja, silny pokona słabszego i stanie się jeszcze silniejszy jak w świecie zwierząt prawda ;) ?
Ludzie wyewoluowali od zwierząt i nawet jeśli myślimy , że już nimi nie jesteśmy to ciągle pozostaje w nas to pragnienie władzy, bycia potężnym.
Po to mamy te łby alby ich używać, jednak w większości to ci manipulatorzy używają twojej głowy za Ciebie( bo kurde po śmierci pójdziesz do nieba i tam ci pan bóg wynagrodzi to ,że przez 50 lat j***łeś za 2,5 tysiąca zł miesięcznie jak debil aby wyżywić rodzinę).I tobie jest wygodnie bo wierzysz, że to co zrobiłeś w życiu zostanie Ci wynagrodzone tam w tym całym "niebie" i temu który ci to wpoił do głowy, też jest wygodnie bo ma w życiu to czego ty nigdy nie zdobędziesz dzięki temu, że łatwiej jest Ci wierzyć w jedną opcję jaką podają ci z "góry". Ruszta wreszcie głową i weźcie na logikę to, że po śmierci nie ma NIC,że w niebie nie ma NIKOGO(oprócz pilotów i pasażerów samolotów) i że tym światem rządzi pragnienie władzy.

lu...........5z
2012-04-08, 17:30
BILBO18 napisał/a:

rzadnych



BILBO18 napisał/a:

kaziroctwo






2012-04-08, 17:40
Wielcy obrońcy religii się znaleźli. Nauczcie się w końcu śmiać ze wszystkiego. Jakoś śmieszy was oglądanie złamanych kończyn i cierpienie innych na hardzie. Jeśli nie, to raczej pomyliliście serwis. Hipokryci, sami śmiejecie się z cudzych poglądów a swoich bronicie jak jasna cholera i nie dajecie się innym pośmiać.

2012-04-08, 17:44
"wielkie brednie" dla Ciebie.Pozwól ludziom wierzyć w cokolwiek, to ich sprawa.

2012-04-08, 17:46
qhash napisał/a:

cieszy mnie, że coraz więcej ludzi zauważa, że cała ta religia to brednie



A mnie martwi, że coraz większej ilości ludzi tak się wydaje.

lu...........5z
2012-04-08, 17:56
BILBO18 napisał/a:

@luka5z
Wiadomo, lepiej doczepić się do błędów, niż napisać jakiś konkretny kontrargument oparty na czymś więcej niż "nie pie***l" bądź "głupi katol".



Chłopaku, nigdzie tak nie napisałem


Nie chce mi się polemizować z bredniami które wypisałeś, co nie zmienia faktu, że koleś z filmika jest żałosny i w ogóle nie jest zabawny

A i katolicy naprawde mi nie przeszkadzją w niczym i leje na nich obojętnością

2012-04-08, 18:05
luka5z napisał/a:



Chłopaku, nigdzie tak nie napisałem.


Nie chce mi się polemizować z bredniami "," które wypisałeś, co nie zmienia faktu, że koleś z "filmika" jest żałosny i w ogóle nie jest zabawny "."

A i katolicy naprawdę mi nie "przeszkadzają" w niczym i leje na nich obojętnością "."






Dziękuje, że dałeś mi okazję się odwdzięczyć.
"Nie chce mi się polemizować z bredniami które wypisałeś"
Hah w którym to momencie napisałem choć jedną bzdurę? Napisz mi bo naprawdę chciałbym się dowiedzieć.

lu...........5z
2012-04-08, 18:07
@up

tutaj:

Cytat:

"Religia rozwiązuje większość lub wszystkie moje problemy"
Czy waszym problemem też jest globalne ocieplenie?
Zresztą skoro 61% ludzi odpowiedziało, że religia im pomaga, to jakim prawem on to kwestionuje?
Tak samo my możemy powiedzieć, tobie nie pomaga? Oo tak, pomaga! Ty się mylisz, to ja mam racje. Ja wiem, że ci pomaga...

"Oni boją się demona z czerwonym ciałem i widłami"
No skoro ma się taki pogląd na temat hmm "diabła" to nie dziwie się, że jest się ateistą.

Koleś twierdzi, że papież nie jest bardziej święty od nas, bo nosi inne "ciuchy".
Po pierwsze to papież nie jest święty za życia, bo zawsze na końcu może coś odwalić. Więc takie gadanie go tylko kompromituje.
Po drugie to że nosi inne szaty od nas, to nie jego sprawa. Tak już jest i tyle. Czy ktoś się czepia, że na budowach noszą kaski? Albo, że konduktorzy w pociągach mają specjalny mundur, tak jak np. policjanci?

Kolejny ciekawy tekst "i mówił do wszystkich, że nie wolno im używać kondomów. Więc nie mówcie mi, że religia nie wyrząda żadnych krzywd."
I tutaj nie ma racji. Spójrzcie sobie na przykazania. Gdyby się żyło według nich, nie byłoby rzadnych przęstepstw na świecie. Więc o co mogło chodzić papieżowi? No np. o to, żeby nie używali prezerwatyw, tylko się kochali ze swoimi żonami.
Zresztą po co mają używać kondomów? W celu ochrony przed AIDS?! Hahah. Przecież nie chroni w 100%, a że tamtejsza ludność "wali się jak domy w afganistanie" to te prezerwatywy naprawdę nic nie pomogą.
Uwaga: "Mężczyżni czasami pożyczają swoje żony ,,kuzynom”. Jak taki ,,kuzyn” przechodzi blisko wioski, a mąż wyraził zgodę to nie ma problemu, jak nie wyraził zgody i się pogniewa, to zażąda 5 krów jako zadośćuczynienie.
Kobiety Himba rodzą bardzo wiele dzieci, dziesiątka to norma, dla mężczyzny nie jest ważne czy to wszystko jego dzieci, czy ,,kuzynów”, bo wszystkie dzieci są ich. "
Tam w tych plemionach jest jak w bibijnej Sodomie i Gomorze. Takie kaziroctwo jest u nas karane, tam też powinni tego zakaż, to i problem AIDS by zanikł.

Ja jestem chrześcijaninem i nie wjeżdżam innemu na wiarę, dlatego nie rozumiem dlaczego inni wjeżdżają na katolicyzm. Niech pojedzie do Arabii czy innych krajów, w których jest dużo wyznawców Islamu. Czemu tego nie robi? Może twierdzi, że modlenie się 5 razy w ciągu dnia w kierunku Mekki jest bardziej normalne, niż modlenie się we własnym domu o porze jaka nam pasuje? Nie, poprostu chce być "bohaterem" wszystkich hejterów, bo wie, że i tak nie poniesie żadnych konsekwecji za to.
Łatwo kogoś lub coś upokorzyć, np. katolicyzm jak w wypadku tego żałosnego gościa, ciekawe czy jemu by było przyjemnie jakby mu wytykano wszystkie jego błędy. (Oczywiście religia nie ma błędów, błędy popełnaiją ludzie). i na koniec, ciekawe ile z was Pseudo Ateiści pójdzie do kościoła zawrzeć małżeństwo. Hahah pozdrawiam wszystkich (nie)wierzących, bo każdy który nie wierzy, wierzy, że w nic nie wierzy.




btw nie napisany przeze mnie przecinek, czy też kropki, to efekt celowego zaniechania, tak samo jeśli chodzi o literówki, natomiast pisanie "rzadny" i "kaziroctwo" to objaw debilizmu.

typowy gimbus :idzwch*j:

2012-04-08, 18:13
Sama religia nikomu nie szkodzi... Ale wierni jedni drugim potrafią :P Jakby nie było w religii zapisów o jakichś wojnach bo to czy tamto - to znalazł by się jakiś papież, imam, pop czy mułła który by to wymyślił czy też ZINTERPRETOWAŁ, tak aby najechać, palić, gwałcić i mordować :P