18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj siÄ™ Zaloguj siÄ™


Jak na spowiedzi prawdę samą mówi

2012-04-07, 22:16
Słabo ten występ mu wyszedł. Ale to co mówi sama prawda :D

2012-04-07, 23:01
cieszy mnie, że coraz więcej ludzi zauważa, że cała ta religia to brednie

2012-04-08, 02:03
Słabo to wyszły napisy, kilka razy sens był zupełnie zmieniony.

Ale spoko skecz, George Carlin też jest niezły :)

2012-04-08, 12:49
taaa dokładnie. szkoda tylko że polska to drugi watykan.!

JÃ...........a.
2012-04-08, 13:27
Macie i ode mnie coÅ› na Wielkanoc.


2012-04-08, 13:27
religia to nic złego, religia jest ok, to ludzie są poj***ni

2012-04-08, 13:38
@Prokurator masz piwo. PrawdÄ™ powiadasz

2012-04-08, 13:41
wytrzymalem tylko do efektu cieplarnianego...czasem tylko smiesznie, w wiekszosci stek lewackiego pseudoprzesmiewczego belkotu..

2012-04-08, 14:03
bedziecie siÄ™ w piekle palili!!!!

2012-04-08, 14:41
I to jest właśnie lewactwo. Pierwsi w rzędzie aby gadać eko bzdety o globalnym ociepleniu oraz wyśmiać chrześcijaństwo lub katolicyzm. Czekam na podobny skecz o religii miłości i proroku pedofilu. Obawiam się, że się nie doczekam, gdyż nabijanie się z islamu jest niepoprawne politycznie i może się skończyć śmiercią

2012-04-08, 14:48
To się autorytet znalazł, co "nigdy nawet dziecka nie dotknął". Ja nie chodzę do kościoła, ale znam wielu ludzi którym religia pomogła wyjść na prostą, dlatego mam do niej szacunek. Wyciąga jakieś głupoty i śmieje się nie wiadomo dlaczego. Niech się lepiej śmieje z własnego rządu, który pod przykrywką walki dobra ze złem zagarnia dobra naturalne świata.

tn...........ke
2012-04-08, 15:08
Religia dla większości osób nic nie znaczy.
Człowiek jest w stanie wszystko zmienić w narzędzie zniszczenia.

Proch sam nie zabija, to człowiek morduje. A pan z filmiku chyba wzorował mimikę na Mussolinim, kolejnym wybitnym autorytecie tak intelektualnym jak i moralnym.

Niewolnictwo? Niewolnictwo usprawiedliwiają systemy administracyjne i ustroje polityczne - najwięcej niewolników z reguły posiadali majętni przedsiębiorcy (zapewne wybitnie religijne i uczciwe osoby).

Gwałty księży na dzieciach? Jakkolwiek uważam, że każdy gwałciciel powinien tracić przyrodzenie, to nie podejrzewam, żeby wśród pedofilii występowali jedynie księża.

Gada o wyprawach krzyżowych, phi! Były! Ale ich występowanie było w zdecydowanie większej mierze spowodowane totalną klęską nieurodzaju w Europie i chęcią wzbogacenia się parszywych rycerzyków. Papieżowi jako sile politycznej zależało dokładnie na tym samym. Większość rycerzyków wyłącznie "Za Boga" nawet palcem by nie kiwnęła.

A co z II wojną światową? Co z Wietnamem? Hiroszimą? Agent Orange? Wielkim głodem na Ukrainie? Zsyłkami na Syberię? Czerwonymi Khmerami? Jaka tam była rola religii?

To ludzie, złe wybory obywateli i kłamliwe przekazy odpowiadają za większość katastrof humanitarnych.

Zwalanie wszelkiego zła na religię jest takim samym bzdetnym fanatyzmem i psuje opinie normalnym ateistom.

2012-04-08, 15:16
Lewacki bełkot czy nie to pewne jest że historia o bogu jest niedorzeczna. A jaki religia ma bilans w względzie ile zrobiła dobrego a ile złego to się pewnie nie dowiemy, ale wg mnie jest gorzej niż wydaje się zdecydowanej większości ludzi. Cieszy natomiast to że w internecie zapanowała ta moda na ateizm, bo nawet jeżeli ten 17letni "ateista" poszedł do kościoła ze święconką, to na pewno włączyła mu się jakaś lampka i chłopak zacznie myśleć i dociekać.

2012-04-08, 16:02
j***ni katole, nie spinajcie tylko nastawiajcie drugi policzek jak was Jezus nauczał. Nic nie wiecie o swojej religii, wierzycie w kościół a nie w Jezusa i jego nauki...