18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lolo555 2013-03-14, 17:15 1
ja pierdolę, nigdy za mięśniaka się nie uważałem, parę ładnych lat uprawiałem sport (piła nożna) więc nie siłowo, teraz troszkę biegam. ale koleś co zaprezentował po zdjęciu koszulki toż to kurwa jakieś wklęsłoklacie lub klatowsklęcie, noż w dupę waląc 10 browarów tygodniowo wyglądam przy nim jak bolo young.

ps 180 cm, jakies 83 obecnie

ps 2 co on tak z dupy z reklam na karateko-kulturystę startuje???
Zgłoś
Avatar
mellvin 2013-03-14, 17:33
@up
wygrał konkurs youtube 'next up' na nowy kanał. jako jeden z dwóch Polaków (drugi to wasz ulubiony kucharz z pedalskim głosem)
Zgłoś
Avatar
dajerym 2013-03-14, 17:55 1
znawcy kurwa sami widzę... co jeden to większy mędrzec
adbusterowi sukcesów samych życzę, zanim się konkretnie wyrobi to chyba na 5/7 lat ma ten swój kanał
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-14, 18:10 2
lolo555 napisał/a:

ja pierdolę, nigdy za mięśniaka się nie uważałem, parę ładnych lat uprawiałem sport (piła nożna) więc nie siłowo, teraz troszkę biegam. ale koleś co zaprezentował po zdjęciu koszulki toż to kurwa jakieś wklęsłoklacie lub klatowsklęcie, noż w dupę waląc 10 browarów tygodniowo wyglądam przy nim jak bolo young.

ps 180 cm, jakies 83 obecnie


Nie ma to jak naśmiewac się z czyjejś genetyki, w chuj dojrzałe to jest...poziom gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
C................g 2013-03-14, 18:19
Dla mnie to czysta reklama.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-03-14, 18:23
po chuj wrzucacie tu jego filmiki? wejdzcie lepiej na yt, nabijecie mu wyswietlen i koles zarobi na nastepnew filmiki a nie tutaj piwka zbieracie
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-14, 18:48
Cytat:

virusotron, rudy na całe szczęście nie, 110kg przy 190cm też myślę że nie jest problemem. Więc źle ci się wydaje


Pan na filmiku 188/80 i wyglada fajnie. Ty jestes gruby...
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-03-14, 19:23 1
@babycow
Uświadom sobie fakt, że niektórzy dawno skończyli gimbazjum i mają trochę wzrostu oraz wagi. Więc oszczędź sobie swego pierdolenia. Jestem "większy" od osoby którą obrażasz i serio, ssiesz.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-03-14, 20:41
śmiejecie się z genetyki ektomorfów? Ja nie mam takiej genetyki, trenuje już sporo czasu i raczej bliżej mi do szerokiego gościa przy 179cm/83kg i BF 20%. Za to Ekto jak nabierze kilka kg masy to wygląda bardzo dobrze i atletycznie - chuda talia, rozbudowana klata i plecy. Także nie marudzić tylko szamać kury
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-14, 21:06
babycow, za grubego się nie uważam, na PEWNO rucham 100x tyle co ty ( ile w ogóle coś w życiu zaruchałeś, może ewentualnie swoją mothercow, co można wnioskować po twoim nicku) i to nie byle jakie pasztety, tylko dobre młode foczki (jak już kiedyś pisałem, uroki pracy DJa) a co do "pana" na filmiku, to on ma z połowę węższe bary i plecy od moich, a co za tym idzie "masa" inaczej się rozkłada. A teraz zrób to, co powinieneś zrobić, ale z czystej kultury ci tego nie napiszę leszczyku

Zgłoś
Avatar
Zxtbsw 2013-03-14, 22:50
maxvolume i tak pewnie jestes tlusta parowa, pozatym skoro z ciebie taki DJ to jaki masz nick na 4clubbers? a moze zapodaj jakies twoje sety? no chyba ze jestes "DJ" na wiejskich dyskach, to sory
Zgłoś
Avatar
leciptaszek 2013-03-14, 22:59
a blondina skasowała za wizytę jedną przynajmniej 100 zł . Wszystko zależy głównie od genów. Chujowe jest żarcie w sklepach kasza gryczana przed zbiorem pryskana ruondupem, w wędlinach jest w chuj mąki, skrobi ziemniaczanej, wody, substancji wzmacniających smak i zapach, hydrokoloidów i innych gówien które po opisaniu dokładniejszym wywołują wiele chorób m.in. alergie; masło robione jest z oleju palmowego, o innych gównach nie wspominając; żeby jeść nisko przetworzoną żywność trzeba sporo kasy wydać a przecież nikt nie będzie wpierdalał samych warzyw non stop które z takiej żywności są najtańsze gdzie i tak wiadomo że ładnie pędzone na opryskach i nawozach. Im tańsza żywność tym gorsza a później cieszycie się że wpierdalacie tanią mortadele drobiową w której odpadów takich w miarę jest z 17% gdzie reszta to mom tłuszcz skrobia i inne chujowe dodatki. Chcecie masy nabrać to wpieprzajcie własną świnkę bądź najlepiej krowę hodowaną do tego własne zboże takie jak owies, grykę, żyto, jęczmień. A jeszcze gorsze są te wszystkie gówna fit bo są odtłuszczane gdzie też potrzebujemy tłuszczu w naszej diecie a zastępowane cukrami takimi jak skrobia. Co do diet i zdrowego odżywiania to tylu ilu jest profesorów to tyle jest teorii i piramid zdrowego żywienia. Są przecież diety które składają się głównie z tłuszczu i też są sukcesy spore w takich dietach. Wkurwiają mnie tacy dietetycy bo tak na prawdę gówno wiedzą i idą wyuczonymi schematami typu dużo wody by pobudzić metabolizm ale nie powiedzą jakiej a później taki kretyn pije kranówę przegotowaną bądź nie lub wodę najtańszą z biedronki lub lidla która potrafi odwodnić szybciej bo ma zbyt małą ilość minerałów albo co najwyżej powie że źródlaną a źródlana to jedno wielkie gówno albo wyliczą odpowiednio zbilansowane posiłki i że regularne. Nie jeden ogarnięty kulturysta ma więcej doświadczenia i wiedzy co do diety niż dietetycy. To co dietetyk ma na swoich studiach to szkoda gadać. Czasami za biurkiem w takiej poradni też są osoby po technologii żywności i żywienia człowieka a są to ludzie którzy ledwo co skończyli studia bo mają za małą wiedzę by próbować pracować w prawdziwym zawodzie jako technolog i wytwarzać wam wszystkim jeszcze bardziej gównianą żywność byście byli zachwyceni smakiem i zapachem
Zgłoś
Avatar
kubadarth 2013-03-14, 23:06
Teraz tylko czekać aż sterydy wrzuci, może poświęci jakiś odcinek o tym:) Teraz czekać aż go spuchniętego zobaczymy że ledwo na oczy widzieć będzie:P
Zgłoś
Avatar
Krychu1 2013-03-14, 23:31
maxvolumePL napisał/a:

virusotron, rudy na całe szczęście nie, 110kg przy 190cm też myślę że nie jest problemem. Więc źle ci się wydaje



190cm i 110kg to konkretna nadwaga. Masz na sobie dobre 20 kg za dużo hamburgerów i hot dogów.
Zgłoś
Avatar
Dimass07 2013-03-15, 2:58
maxvolumePL napisał/a:

babycow, za grubego się nie uważam, na PEWNO rucham 100x tyle co ty ( ile w ogóle coś w życiu zaruchałeś, może ewentualnie swoją mothercow, co można wnioskować po twoim nicku) i to nie byle jakie pasztety, tylko dobre młode foczki (jak już kiedyś pisałem, uroki pracy DJa) a co do "pana" na filmiku, to on ma z połowę węższe bary i plecy od moich, a co za tym idzie "masa" inaczej się rozkłada. A teraz zrób to, co powinieneś zrobić, ale z czystej kultury ci tego nie napiszę leszczyku

Obrazek



Młode foczki... Gimbazjum czy młodsze?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie