18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Blokada lewego pasa.
teken • 2013-06-17, 16:45
Takiego kozaka dziś nagrałem przed przebudowywanym rondem PCK w Zielonej Górze, jak ktoś go zna to niech mu przekaże - CHUJ CI W DUPE.


Srorry za jakość nie stać mnei na smartfona
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-06-17, 19:32
Atreyu napisał/a:



Żeby inni nie musieli szukać: forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1114317

Ciekawe czy kierowca tam się pokaże.


Bedzie udałał ze to nie on jechał
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-17, 19:33
Coś czuję że na tym forum OCP zaczną go zaraz bronić.
No ale czego się spodziewać, w końcu to kierownik Skody.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-06-17, 19:34
Typ gościa, który ucieknie wcześniej z kończącego się pasa, a potem będzie piłował choćby 100 metrów na jedynce, byle nie wpuścić kogoś, kto chce włączyć się przepisowo, elegancko zmieniając pas, gdy jego się kończy.
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2013-06-17, 19:40
Jebać falus-baz,

Stal Gorzów !!!
Zgłoś
Avatar
namo 2013-06-17, 19:40 13
Pozdrawiam wszystkich debili którzy to samo robią przy zwężeniu na końcu ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Cała Europa jeździ na zakładkę a u nas to nalot po PRL-u gdzie każdy chciał być szeryfem i tresował resztę społeczeństwa.

Zgłoś
Avatar
MrHondziarz 2013-06-17, 19:42
23 sekunda, po lewej i po prawej znak informujący o zwężeniu pasa. I o co całe halo?
Zgłoś
Avatar
czeski 2013-06-17, 19:42 5
Velture napisał/a:

Ah ci samozwańczy debile co myślą ,że pilnują prawa i blokują cały pas na 10km przed zwężeniem.
Z 5km korka robi się 10km korka.



A mnie bardziej wkurwiają debile, którzy ciągną na autostradach do samego końca i wtedy żebrzą o wpuszczenie na prawy pas.
Bo tylko im się kurwa śpieszy.

Problemu by nie było gdyby ludzie ładnie jechali na zakładkę...
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-06-17, 19:50
Zanieś filmik na policje, a tam już się chłopaki do niego odezwą
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-06-17, 19:52
zenekpogromca napisał/a:

Zanieś filmik na policje, a tam już się chłopaki do niego odezwą


o to sie nie martw
Zgłoś
Avatar
namo 2013-06-17, 19:53
czeski napisał/a:

A mnie bardziej wkurwiają debile, którzy ciągną na autostradach do samego końca i wtedy żebrzą o wpuszczenie na prawy pas.
Bo tylko im się kurwa śpieszy.



Tu własnie chodzi o to że lewy pas ma jechać szybciej od prawego, ma ciągnąć do końca i tam mają być wpuszczani przez tych z prawego na zakładkę czyli raz lewy raz prawy.
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-06-17, 19:53 1
Rozjebało mnie, kierowca Skody jak i autor filmiku ciągnęli do końca lewym pasem w nadziei, że wjebią się prędzej przed innymi, nie widzę tu żadnego blokowania trasy tylko chęć wjebania się. Gdy by nie skoda przed autorem tematu to sam byś kolego blokował ten lewy pas. Jakoś każdy umie się ustawić na tym prawym pasie i dojechać do tego ronda PCK tylko Wam się "spieszy". Sam nie raz jeżdżę tą trasą i wiem co tam się dzieje.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-17, 19:54 2
teken napisał/a:

Takiego kozaka dziś nagrałem przed przebudowywanym rondem PCK w Zielonej Górze, jak ktoś go zna to niech mu przekaże - CHUJ CI W DUPE.


A samemu bałeś mu się to powiedzieć? Taka internetowa cipka jesteś?
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-06-17, 19:55 1
jak można być tak złym?!
Zgłoś
Avatar
namo 2013-06-17, 19:58 3
Dopek napisał/a:

Sam nie raz jeżdżę tą trasą i wiem co tam się dzieje.



Widać jeździsz całe życie tylko tą trasą. Przejedź się za odrę, zobacz jak tam się jeździ na zakładkę. Tam potrafią z czterech pasów wbijać się na zakładkę przy zwężeniu do jednego. Jakby jeździli Twoim tokiem myślenia 3 pasy były by wolne a prawy zajęty z korkiem na 20 km.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-06-17, 19:58
MrHondziarz napisał/a:

23 sekunda, po lewej i po prawej znak informujący o zwężeniu pasa. I o co całe halo?


Mamy Ci teraz tłumaczyć? Poczytaj wyżej. Dokładam swoje - wpierdol powinien wtedy dostać, jak każdy skończony debil tak jeżdżący, a nie zostać gwiazdą internetu. Kiedy pierwszy filmik z solidnym prostym z podobnej sytuacji? Postawię wielkie piwo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie