18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Blokada lewego pasa.
teken • 2013-06-17, 16:45
Takiego kozaka dziś nagrałem przed przebudowywanym rondem PCK w Zielonej Górze, jak ktoś go zna to niech mu przekaże - CHUJ CI W DUPE.


Srorry za jakość nie stać mnei na smartfona
Zgłoś
Avatar
outsider_max 2013-06-17, 16:56 11
teken napisał/a:

nie stać mnei na smartfona


Masz browara
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-17, 17:02 49
Ah ci samozwańczy debile co myślą ,że pilnują prawa i blokują cały pas na 10km przed zwężeniem.
Z 5km korka robi się 10km korka.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-06-17, 17:08 28
Był podobny temat i napiszę drugi raz ro samo.

Jeżdżę 20 letnią astrą, i na prawdę wjebałbym mu się kurwa w dupę, nie żal mi już tego złomu. Ah kurde ale się wkurwiłem od samego oglądania....
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-06-17, 17:22 3
zobacz ten koleś jest chyba z OCP "octavia club polska"
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-06-17, 18:00 7
To FZ na rejestracji to skrót od Falubaz?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-17, 18:02 5
a jebnąć takiego lekko w dupę (o ile nie szkoda nam zderzaka) to będzie miał jebany powód do stania.
Nic tylko takiemu napierdolić żeby więcej się nie grzebał. Jeżdżąc tak sam się prosi o wpierdol. W Rosyjii by mu pokazali jak się jeździ...

No ale ja bym na gościa trąbił i jak by mi się nie śpieszyło to nagranie jest i telefon do drogówki - za takie coś mandat się należy.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-17, 18:30 10
Myślisz, że trąbienie coś daje ? JA tym rondem w pracy jadę kilka razy dziennie i spotykam się z taką sytuacją podczas 90% przejazdów. Z taką albo jak jakiś debil stwierdzi, że on 200 metrów od ronda stanie i bedzie czekał, aż ktoś go wpuści na prawy pas.
Ogólnie z tym rondem w ZG jest przejebana sprawa, bo to najbardziej ruchliwe rondo w mieście, a rozjebali je dosłownie całe.
Planuje kolekcjonować takich delikwentów i wrzucić na lokalną gazetę, albo po prostu dać nagrania na policję, w końcu zaczę do nich dzwonić i wy,agać tam patroli, bo to co się tam odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie. Jeden drugiemu na złość, sami sobie szkodzą.
Zgłoś
Avatar
pietraas 2013-06-17, 19:12 2
trafi na kogoś kto ma mniej cierpliwości, i się zdziwi kiedyś...
Zgłoś
Avatar
kris172 2013-06-17, 19:16 6
Ojciec raz mi opowiadał, jak to jego ojciec, czyli mój dziadek, jadąc ciężarowym samochodem z mlekiem (jakaś cysterna, czy chuj wi co), wracał na mleczarnię. I w Jaśle jakiś pijak podnosząc rękę zatrzymał dziadka (dawniej samochodem ciężarowym nie było tak chop siup się zatrzymać, i też nie lekko ruszyć). Ale dziadziu nie miał innego wyjścia, zatrzymał się. Na nieszczęście dla pijaka zawsze woził ze sobą w szoferce kawałek rurki (taki tylko do trzymania w ręce), i na to naciągnięty wąż gumowy (coś ala policyjna pałka). Dziadziu wypadł z auta, i przejechał parę razy po plecach pijaczka (dziadziu miał bardzo słabe nerwy).

Tak mi się skojarzyło z tym filmikiem, co by mój dziadziu, kierowca zawodowy zrobił, gdyby żył, i gdyby tam był.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
piwosh 2013-06-17, 19:21 12
Już wrzuciłem temat na Forum OCP:) Zobaczymy co się bedzię działo
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-17, 19:27
sadistic.pl/blokowanie-pasa-dojazdowego-vt202643,30.htm coś podobnego już było (żeby nie powiedzideć, że to w sumie taka sama sytuacja) więc o czym tu dyskutować
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-17, 19:28 2
piwosh napisał/a:

Już wrzuciłem temat na Forum OCP:) Zobaczymy co się bedzię działo



Żeby inni nie musieli szukać: forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1114317

Ciekawe czy kierowca tam się pokaże.
Zgłoś
Avatar
Barca1 2013-06-17, 19:28 2
Dziwisz się? Nie Ty kurwa musisz być pierwszy każdy może poczekać tylko Tobie spieszno. Wszystko było by okej gdybyś nie znal miasta ale skoro lubisz się później wpierdalać to chuj Ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-17, 19:30 6
Barca1 napisał/a:

Dziwisz się? Nie Ty kurwa musisz być pierwszy każdy może poczekać tylko Tobie spieszno. Wszystko było by okej gdybyś nie znal miasta ale skoro lubisz się później wpierdalać to chuj Ci w dupę.

marny troll.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie