18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Blokada lewego pasa.
teken • 2013-06-17, 16:45
Takiego kozaka dziś nagrałem przed przebudowywanym rondem PCK w Zielonej Górze, jak ktoś go zna to niech mu przekaże - CHUJ CI W DUPE.


Srorry za jakość nie stać mnei na smartfona
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-06-17, 19:59
Dlatego warto wozić atrapę pistoletu albo bejsbola.
Zgłoś
Avatar
piwosh 2013-06-17, 20:01 3
@UP Czemu atrapę??
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-06-17, 20:04
@namo

Za Odrą jestem częściej niż Ci się wydaje. Niestety nawet jeżeli dajmy przykład ja bym chciał jechać na zakładkę to kultura jazdy polskich kierowców na to nie pozwala.
Zgłoś
Avatar
piwosh 2013-06-17, 20:06 1
Dlatego należy dawać przykład i może w końcu zacznie pozwalać. A nie mysleć sobie, jak oni tak jeżdżą to ja też będę.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-06-17, 20:08
Nieźle, teraz widać ilu kierowników skody jest na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2013-06-17, 20:19
Z pewnością skrót FZ to FalubaZ. Podziwiam umiejscowienie i ilość miejsc parkingowych na W69..
U nas bylo lepiej za czasów Broniewskiego98, niż u was obecnie. Najbardziej nie lubiana przeze mnie ekipa z Ekstraligi. Pozdrowienia z ToruniA.
Zgłoś
Avatar
namo 2013-06-17, 20:20 1
Dopóki buraki wychowane na PRL-owskim myśleniu nie wymrą nic się w tym kraju nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-17, 20:22 3
Dopek napisał/a:

Rozjebało mnie, kierowca Skody jak i autor filmiku ciągnęli do końca lewym pasem w nadziei, że wjebią się prędzej przed innymi, nie widzę tu żadnego blokowania trasy tylko chęć wjebania się. Gdy by nie skoda przed autorem tematu to sam byś kolego blokował ten lewy pas. Jakoś każdy umie się ustawić na tym prawym pasie i dojechać do tego ronda PCK tylko Wam się "spieszy". Sam nie raz jeżdżę tą trasą i wiem co tam się dzieje.

Kierowca skody celowo blokuje pas, bo nie próbował zjechać na prawy.
Co do mojej jazdy, ZAWSZE dojeżdżam do końca i tam czekam aż ktoś mnie wpuści, nigdy nie blokuję pasa. Jak ktoś ma czas to niech stoi w korku, ja go nie mam i po to mam lewy pas.

nanab napisał/a:


A samemu bałeś mu się to powiedzieć? Taka internetowa cipka jesteś?


Tak stanę, zaciągnę ręczny i będę się z nim kłócić, co spowoduje jeszcze większy korek, bo za mną ciągnęło się z 10 aut

Kurwa ludzie, ci co się tu wypowiadacie w jakikolwiek sposób krytykujący jazdę na zakładkę, aż mi się cytować nie chce. Zostawcie auta i dajcie innym spokój.
Zgłoś
Avatar
wesyl 2013-06-17, 21:41 3
Takich nagrań z tego ronda mam milion, jebane strażniki texasu, wypierdalać jeździć po parkingach sklepowych wózkami sklepowymi a nie po ulicach autami. Aż się dziwie ze tam jeszcze nie stoją radiowozy przecież dla policji te rondo to kura znosząca złote jaja. Sadzę ze po 3ch dniach nauczyło by się frajerstwo jeździć. Niech zrobią już te rondo bo huj mnie strzeli.

NomadUG napisał/a:

Jebać falus-baz,

Stal Gorzów !!!



stal gorzow sika na siedząco. koniec tematu dziękuje.

Bajdus1962 napisał/a:

Z pewnością skrót FZ to FalubaZ. Podziwiam umiejscowienie i ilość miejsc parkingowych na W69..
U nas bylo lepiej za czasów Broniewskiego98, niż u was obecnie. Najbardziej nie lubiana przeze mnie ekipa z Ekstraligi. Pozdrowienia z ToruniA.


Ludzie których to interesuje:
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-06-17, 22:24 1
Jezeli ktos sie burzy na takie blokowanie pasa to jest cfaniak i do konca bedzie popierdalac konczacym sie pasem a potem wpierdalac bez kierunku.
Zamek dziala jak samochody jada i kazdy wie co ma w ktorym momencie robic, tyle teorii. Praktyka jest taka ze jezeli tylko zamek sie zatrzyma to chuja z niego wychodzi bo wpuszczajacy zrobi miejsce, wpuszczany uzna ze ma za malo miejsca i zamiast przyspieszyc to jeszcze zwolni, pas wpuszczajacego sie zatrzyma i tak wkolo macieju. Zamek jest dobry za skrzyzowaniem bo 2x wiecej samochodow moze przejechac a jak jest zwezenie przed skrzyzowaniem do jednego pasa to chuj w dupe temu ktory mowi ze zamek usprawnia ruch.
Jak by wszyscy dobrze jezdzili a nie jak pizdeczki to nie bylo by korkow w zadnym polskim miescie.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-06-17, 23:04 1
a co niektórzy zapomnieli dodać zamek dla usprawnienia ruchu ? no ok bo to dobry pomysł ale kurwa palanty nie w tej sytuacji jak zaraz po zjeździe 10 metrów dalej jest ZNAK ustąp PIERWSZEŃSTWA gdzie kurwa wszystko przez ten pierdolony zameczek się kotłuje 3 razy szybciej i do tego Ci, którzy mają pierwszeństwo i są na tym "rondzie" nie robią zameczka właśnie i dla tego inni kierowcy się wkurwiają i tak robią, sam się wkurwiam jak jakiś leci do samego końca, próbuje się wpierniczyć w paradę i jak mu się uda wjechać to zaraz staje i nie może wjechać na to całe rondo zasrane... i zaś się większy zator przez to robi, nauczcie robić ten cały zameczek tych, którzy są na rondzie i mają pierwszeństwo...
Zgłoś
Avatar
wesyl 2013-06-17, 23:13
Dziamian napisał/a:

a co niektórzy zapomnieli dodać zamek dla usprawnienia ruchu ? no ok bo to dobry pomysł ale kurwa palanty nie w tej sytuacji jak zaraz po zjeździe 10 metrów dalej jest ZNAK ustąp PIERWSZEŃSTWA gdzie kurwa wszystko przez ten pierdolony zameczek się kotłuje 3 razy szybciej i do tego Ci, którzy mają pierwszeństwo i są na tym "rondzie" nie robią zameczka właśnie i dla tego inni kierowcy się wkurwiają i tak robią, sam się wkurwiam jak jakiś leci do samego końca, próbuje się wpierniczyć w paradę i jak mu się uda wjechać to zaraz staje i nie może wjechać na to całe rondo zasrane... i zaś się większy zator przez to robi, nauczcie robić ten cały zameczek tych, którzy są na rondzie i mają pierwszeństwo...



W zielonej przez takie zachowanie(ustawianie się tylko na jednym pasie) zostaje zablokowane całe wcześniejsze skrzyżowanie, ludzie po prostu stoją na środku i maja wyjebane. Pas jest po to aby z niego korzystać a nie blokować przepisy prawne mówią o tym.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-06-17, 23:22 4
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-06-17, 23:29 3
Cytat:

W zielonej przez takie zachowanie(ustawianie się tylko na jednym pasie) zostaje zablokowane całe wcześniejsze skrzyżowanie, ludzie po prostu stoją na środku i maja wyjebane. Pas jest po to aby z niego korzystać a nie blokować przepisy prawne mówią o tym.



Ale zrozum mnie, że gdyby pas szedł dalej płynnie to dla mnie jak najbardziej na suwam może wszystko iść, ale nie w takiej opcji, gdzie jest zjazd z pasa i zaraz za nim ustąp pierwszeństwa gdzie potrafi się stać dobrą minutę by wjechać na to cale rondo, o to mi tylko chodzi, w niemczech suwaki idą sprawnie ale tylko i wyłącznie dla tego że nie ma zaraz za zwężką znaku stop, czy ustąp pierwszeństwa
Zgłoś
Avatar
wesyl 2013-06-18, 0:23
Dziamian napisał/a:



Ale zrozum mnie, że gdyby pas szedł dalej płynnie to dla mnie jak najbardziej na suwam może wszystko iść, ale nie w takiej opcji, gdzie jest zjazd z pasa i zaraz za nim ustąp pierwszeństwa gdzie potrafi się stać dobrą minutę by wjechać na to cale rondo, o to mi tylko chodzi, w niemczech suwaki idą sprawnie ale tylko i wyłącznie dla tego że nie ma zaraz za zwężką znaku stop, czy ustąp pierwszeństwa



To jest tez inna już brożka. Ale podkreślę blokowanie pasa jest wykroczeniem drogowym, ostatnio jeden pajac wyrwał się z kolejki na wenw. pasie i wyjechał mi dosłownie pod maske - sie zatrzymał. Miałem awaryjne hamowanie, po tym wleciała kamera, auto bym przez kretyna rozjebal i jeszcze z mojego OC by poszło. Znajomy miał dosłownie taką samą sytuację. Pasy są dwa i z obu trzeba korzystać. Ja korzystam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie