18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
moonmaker05 2012-04-11, 10:37
- piwo za bmw + piwo za dzwiek = 0 piwa
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-04-11, 17:34
Takich ludzi powinno się na miejscu rozstrzeliwać . Jeżeli sam się zabije to dobrze jednego pacana mniej ale najgorsze jest to że pewnie zabije kogoś a sam wyjdzie z wypadku żywy.
Zgłoś
Avatar
szkaru 2012-04-11, 17:41 1
A mnie wkurwia jak ktoś podjeżdża z tyłu na 30cm i napiera bo wyprzedzić nie może. Wkurwie się raz i przychamuje na pełnej pycie i piszemy oświadczenie albo policja. Na odszkodowaniu na pewno jeszcze zarobie, bo nie będę mojego starego auta na lux naprawiał.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-04-11, 17:45
BMW = Będę Miał Większego.
Zgłoś
Avatar
rickoo69 2012-04-11, 17:51 2
Nie ma to jak street racing dieslem...
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-04-11, 17:55
demonkuba16 napisał/a:

Jedzie, wyprzedza, jedzie, wyprzedza......wręcz zajekurwabiście!!!...... I to jeszcze przez 8 minut...



imponuje Ci debilizm? jak widać u Ciebie na wsi już podłączyli internet.
Zgłoś
Avatar
Rumzays 2012-04-11, 18:07 2
Up cannabis7777

nie znasz pojecia sarkazmu?
Zgłoś
Avatar
K_S_W 2012-04-11, 18:10 1
los gienadijos napisał/a:

Kompletnie nie rozumiem czym się autor tego filmiku jara?!
Swoim pustostanem w miejscu gdzie przeciętny człowiek mózg nosi??
Wali mnie, że przekracza dopuszczalne prędkości ale jak widzę gościa wyprzedzającego na zakręcie i na wzniesieniu to mnie trzęsie.
Pomijając kwestię stwarzania niebezpieczeństwa dla innych użytkowników drogi.
Zastanawia sens takiej jazdy.
Zrobiłem kiedyś z kolegą test na trasie Warszawa - Poznań.
Wracaliśmy ze szkolenia, jednakowymi samochodami firmowymi (żadne wyścigówki standardowe 115KM w benzynie) postanowiliśmy porównać czas przejazdu, ja jechałem zgodnie z przepisami, on zaś ile fabryka dała.
Ludzie on przyjechał do Poznania 20 minut przede mną.
Pytanie, czy 20 minut jest warte ryzykowania życia?



20 minut nie.. ale frajda z jazdy i adrenalinka taaaaak!
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-04-11, 18:11
@cannabis7777
A do Ciebie na wsi, cywilizacja zapomniała zostawić ironii...
Zgłoś
Avatar
takija 2012-04-11, 18:29
cannabis7777, łe no kolego.... Fakt, mieszkam na wsi...i tylko z tym trafiłeś Ale reszta...koledzy już ładnie napisali Rzeszów duże miasto...przynosisz wstyd wielu ludziom
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-04-11, 18:32
los gienadijos napisał/a:

Kompletnie nie rozumiem czym się autor tego filmiku jara?!
Swoim pustostanem w miejscu gdzie przeciętny człowiek mózg nosi??
Wali mnie, że przekracza dopuszczalne prędkości ale jak widzę gościa wyprzedzającego na zakręcie i na wzniesieniu to mnie trzęsie.
Pomijając kwestię stwarzania niebezpieczeństwa dla innych użytkowników drogi.
Zastanawia sens takiej jazdy.
Zrobiłem kiedyś z kolegą test na trasie Warszawa - Poznań.
Wracaliśmy ze szkolenia, jednakowymi samochodami firmowymi (żadne wyścigówki standardowe 115KM w benzynie) postanowiliśmy porównać czas przejazdu, ja jechałem zgodnie z przepisami, on zaś ile fabryka dała.
Ludzie on przyjechał do Poznania 20 minut przede mną.
Pytanie, czy 20 minut jest warte ryzykowania życia?



zgadzam sie z Toba w 101% ! tak samo jak pan na filmiku mozna poszalec chociazby na nurburgingu i to w pelni legalnie ! jak widze takich idiotow w warszawie co zaginaja po 150 200 a ja jadac w miare przepisowo stoje potem razem z tymi panami na swiatlach i jaki to ma sens ? rozumiem ze adrealina ze to ze tamto czasem sam wcisne sobie wyprzedze na waskiej drodze i adrealinka podskoczy ale i szkoda mi samochodu i szkoda mi zycia

aa i dodam jeszcze ze z warszawy do nurburgringu jest ponad 1000km (chyba 1200 jak kiedys patrzylem ale moge sie mylic) i uwazam ze warto jest jechac te 1000km tylko po to zeby caly weekend pojezdzic na tym torze
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-04-11, 18:48 1
a gdzie jest ten street? myślałem, że będzie street racing
Zgłoś
Avatar
Szouek 2012-04-11, 18:55 1
Part 1 w mieście, lepszy
Te konto powstało tylko po to żeby te 2 filmiki tam były. Kierowca żyje i przesiadł się w 2009 roku na szybsze i nowsze bmw. Jak ktoś chciałby go szukać i zerknąć na specyfikację tego e46 330d jest aktywny na słowackim forum bimmerowym.
Zgłoś
Avatar
darksun 2012-04-11, 19:08
kurwa

8 minut nudy. Żadnego wypadku ani nic. Nie ma chuja nie będzie piwa
Zgłoś
Avatar
.:LoPeZ:. 2012-04-11, 19:13 1
Mówicie stwarza zagrożenie...Ja się zapytam gdzie ?

Jadąc 150-180km/h bo strzelam tyle średnio jechał wyprzedzenie innego auta zajmuje 1sek ...Nie zajechał nikomu drogi, nie wymusił, wyprzedzał na zakręcie gdzie jest 1,5 pasa wiec spokojnie jadący z naprzeciwka może zjechać... Kręci go to niech tak jeździ, prędzej czy później się rozdupcy, a Wy przeżywacie i piszecie historie jak do Pamiętników z Wakacji albo Dlaczego Ja...

Żaden wyczyn rajdowy nie pokazał...poza tym patrzcie na jakość dróg w PL ludzie mówią debil, idiota tylko że na naszych drogach gość nie ma szans na takie długodystansowe jeżdżenie. A tam (bodajże w Czechach) zero dziury, 1,5 pasa, często 2 pasy więc można sobie pozwolić na "szybszą" jazde samemu...!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie