18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
dirtysanchez 2013-01-06, 10:57 1
Cytat:

@up

Kogo to k***a obchodzi? Zobaczymy jak kiedyś takiego "pięknego dzwona" wypie**oli ktoś w karetkę jadącą po kogoś z Twojej rodziny, bo takiego ignoranta jak Ty mi nie żal.

Pozdro



To jest Sadistic mam w dupie czy jedzie po moją rodzinę karetka czy nie, dla mnie może wypierdolić dzwona i w karetkę mam to w dupie, jeśli nie znasz przesłania tego portalu to wyjdź...
Zgłoś
Avatar
stagger_lee 2013-01-06, 11:28 4
Może kiedyś spotkamy się na drodze, a jak już wymuszę na Tobie pierwszeństwo, a Ty stracisz panowanie nad pojazdem oraz zrobisz 5 koziołków 3 śruby i korkociąg. Będziesz leżał we wraku rozjebany na pół, ostatnia minuta życia, ja podejdę, popatrzę Ci w oczy, Ty zapytasz dlaczego...

A ja odpowiem "to na sadola, patrząc na Ciebie to i hard będzie! jeśli nie znasz przesłania tego portalu to wyjdź..."

Kończąć wywód - tak, znam przesłanie, lubię tutaj pośmiać się ze szmatogłowych, pooglądać śliczne dzwony, popatrzeć jak pizgają czarnych, albo jak skejtopedały rozpierdalają sobie jaja. Ale czasami trochę zdroworozsądkowego podejścia do życia się należy. Pis joł
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-01-06, 11:31 3
Znowu się buraki odzywają, byle tylko skrytykować BMW, bo im szkoda, że ich nie stać.

Po:
1sze: A od kiedy uprzywilejowany może wjeżdżać bez patrzenia czy ma bezpieczny przejazd na skrzyżowanie?

2gie: Jakby któryś z was takim BMW się przejechał to by zaraz ogarnął, że auta tej klasy są już wyciszone do tego stopnia, że tam kurwa nie słychać starego pizdryka z syreną którą można by przekrzyczeć...
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-01-06, 12:39
dirtysanchez napisał/a:



To jest Sadistic mam w dupie czy jedzie po moją rodzinę karetka czy nie, dla mnie może wypierdolić dzwona i w karetkę mam to w dupie, jeśli nie znasz przesłania tego portalu to wyjdź...



O kurwa, wielki sadysta się odezwał, bezwzględny zabójca bez uczuć. Co za kurwa pajac, weź się człowieku jebnij w łeb i zastanów co piszesz.

Co do filmiku - czemu mnie to nie dziwi łysy i bmw...

@up

1. Od zawsze ? Przecież ma pierwszeństwo, patrzy się jedynie dla własnego bezpieczeństwa - zasada ograniczonego zaufania.
2. No tak bass tuba 2,5k watt i potem gówno słychać, co to kogoś obchodzi - wina kierowcy BWM, i huj z tym, że to bwm gdyby to był golf (którym sam jeżdze) to również bym go zhejtował.
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-01-06, 13:45
natsu342 napisał/a:

i właśnie przez takich debili BMW ma opinie jaką ma. dostał dzieciak auto od tatusia i chciał się pokazać i przypierdolił, kolejny idiota, ale czy to wada tej marki że siadają za nią idioci którzy dopiero co dostali prawko ? BMW to świetna marka, wygląd, funkcjonalność i bezawaryjność, kupując je masz pewność że to auto na lata i tatuś tego gościa się tym kierował bo pewnie ma łeb na karku skoro ma takie auto. to że nasza polska mentalność pozwala tylko na zazdrość że ktoś to ma, a my nie, to tylko zwiększa naszą zawziętość na hejtowanie. ale kurwa zrozumcie, marka nie ma nic wspólnego z tym że idiota jest za kółkiem, może i nigdy takiego auta nie kupię bo mnie stać nie będzie, jak większości z was, to BMW jest świetną marką i to nie jest żaden pierdolony wsio-wóz, te auta naprawdę ma się na lata, szkoda że my widzimy tylko jak łysy kark lub syn tatusia rozpierdala się tym autem chcąc się popisać, to dzięki temu mamy właśnie taką opinię. ehh, przykro mi patrzeć jak taka opinia się szerzy wśród ludzi..
@majkel i tak szkoda BMW, piękne auto i do tego prawie bezawaryjne jeżeli chodzi o podzespoły i to właśnie dzięki temu BMW doszło do takich cen jakie trzeba wyłożyć żeby mieć porządne auto. lepsze od tych wszystkich audi, mercedesów, lexusów czy bóg wie czego.



doczytałem do " bezawaryjności " i przestałem czytać haha
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-01-06, 13:58
@up bo się gówno pajacu znasz, a sorry, przeczytanie kilku komentarzy na sadisticu czyni Cię mechanikiem i znawcą samochodów(w szczególności BMW)

Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-06, 15:01
"To jak Panowie, dogadujemy się czy wzywamy policję?"
Zgłoś
Avatar
pikusnwl 2013-01-06, 15:03
Jestem Strażakiem Zawodowym , coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem pojazdów uprzywilejowanych. Kierowca Oznakowanego pojazdu ma prawa przejechać wbrew poleceniom sygnalizacji , oraz nakazów ustąpienia pierwszeństwa . Ale to nie oznacza że nie musi dostosowywać jazdy do panujących warunków , musi zachować ostrożność pod każdym względem i uwzględnić pozostały ruch .
Tutaj macie przykład remiza.com.pl/aktualnosc/3027/Wypadek_podczas_jazdy_do_kolizji_ranni_s...
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-01-06, 17:25
natsu342 napisał/a:

i właśnie przez takich debili BMW ma opinie jaką ma. dostał dzieciak auto od tatusia i chciał się pokazać i przypierdolił, kolejny idiota, ale czy to wada tej marki że siadają za nią idioci którzy dopiero co dostali prawko ? BMW to świetna marka, wygląd, funkcjonalność i bezawaryjność, kupując je masz pewność że to auto na lata i tatuś tego gościa się tym kierował bo pewnie ma łeb na karku skoro ma takie auto. to że nasza polska mentalność pozwala tylko na zazdrość że ktoś to ma, a my nie, to tylko zwiększa naszą zawziętość na hejtowanie. ale kurwa zrozumcie, marka nie ma nic wspólnego z tym że idiota jest za kółkiem, może i nigdy takiego auta nie kupię bo mnie stać nie będzie, jak większości z was, to BMW jest świetną marką i to nie jest żaden pierdolony wsio-wóz, te auta naprawdę ma się na lata, szkoda że my widzimy tylko jak łysy kark lub syn tatusia rozpierdala się tym autem chcąc się popisać, to dzięki temu mamy właśnie taką opinię. ehh, przykro mi patrzeć jak taka opinia się szerzy wśród ludzi..
@majkel i tak szkoda BMW, piękne auto i do tego prawie bezawaryjne jeżeli chodzi o podzespoły i to właśnie dzięki temu BMW doszło do takich cen jakie trzeba wyłożyć żeby mieć porządne auto. lepsze od tych wszystkich audi, mercedesów, lexusów czy bóg wie czego.



Weź sie ogarnij chłopcze i nie siej nienawiści za to, że do dzisiaj napierdalasz na gape w mpk i ci mandaty wlepiają, bo żydzisz na bilety.
Zgłoś
Avatar
majkel1615 2013-01-07, 3:33
Po ilości piw zaraz zobaczymy ilu jest zwolenników bi em dablju
Zgłoś