18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bodybuilding motywator.
eablack • 2012-01-17, 2:22
Filmik specjalnie dla was sadisticowe trolle. Może w końcu zrobicie coś zamiast siedzieć przed komputerem.

Zgłoś
Avatar
wld1991 2012-01-18, 15:13
Co to za nuta w tle?
Zgłoś
Avatar
crackit 2012-01-18, 15:23
yhy - ciekawe jak oni np. wkręcają żarówkę HAHAHA!!
Zgłoś
Avatar
T00g 2012-01-18, 15:25
Nie będę brał tony koksu by tak urosnąć .
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2012-01-18, 15:25
wld1991 napisał/a:

Co to za nuta w tle?


O to samo miałem pytać
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2012-01-18, 15:26
wpierdalajo te stejki na sterydach, to potem chopy rosno
Zgłoś
Avatar
4u_nabuchodonozor 2012-01-18, 15:30
przecierz to jest ochydne, takie miąchy bleeeeeeeeeee.....

bo kurwa jeszcze w miesnym skończą
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-18, 15:33 3
A ja stwierdzam, że to i tak jest chujowe, wolę siedzieć na sadisticu bez przerwy, tak jak Pener
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2012-01-18, 15:35 2
śmieszą mnie kurwa komentarze, że nie mogę się podrapać itp itd. Nie jeden z nich jest lepiej rozciągnięty niż większość tutaj. Jeśli uważacie że tak zajebiście łatwo jest osiągnąć to co oni, na sterydach, to żal mi was naprawdę. Chociaż byś miał tonę koksu, i całe pierdolone życie się szprycował, to nie osiągniesz tego co oni. Oni mają motywację i cel, a większość tutaj tylko internet i wirtualny świat.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-01-18, 15:39 2

Kulturystyka to nie sport to styl życia. Specjalne diety, odżywki i każdy dzień to kilka godzin ćwiczeń.
Nie wiesz co to alkohol... Ogólnie największą wadą "przypakowania się" do tego stopnia jest to że jest się po prostu za dużym i niektórych czynności nawet najprostszych nie da się wykonać np. umyć zębów normalną szczoteczką czy pogadać przez normalny telefon bo mamy za dużego bicka.

Sam trenuję ale doprowadzić się do takiego stanu to trochę przesada głownie ze względu na to co napisałem wyżej.

Choć można dzięki temu wiele zarobić
Zgłoś
Avatar
Pro21 2012-01-18, 15:40 2
Piosenka: Hollywood Undead - Undead
Zgłoś
Avatar
trzyha3 2012-01-18, 15:55
Końcowe napisy ... wzruszyłem się ... chlip
Zgłoś
Avatar
SonGohan 2012-01-18, 16:03
Jak to możliwe, że byłeś na tych wszystkich siłowniach i kręciłeś filmik Nokią 3310?
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-01-18, 16:04
kidi1 napisał/a:

A co to za sukces, przypakować i oklapnąć na starość? Jak już pisałem kiedyś. "Jedni pakują całe życie na siłowni a a inni ratują życie potrzebującym. Którzy są bardziej wartościowi?"



a ty co w zyciu robisz?

Cytat:

Kulturystyka to nie sport to styl życia. Specjalne diety, odżywki i każdy dzień to kilka godzin ćwiczeń.
Nie wiesz co to alkohol... Ogólnie największą wadą "przypakowania się" do tego stopnia jest to że jest się po prostu za dużym i niektórych czynności nawet najprostszych nie da się wykonać np. umyć zębów normalną szczoteczką czy pogadać przez normalny telefon bo mamy za dużego bicka.

Sam trenuję ale doprowadzić się do takiego stanu to trochę przesada głownie ze względu na to co napisałem wyżej.

Choć można dzięki temu wiele zarobić



no dokladnie to są kulturysci,wiedza na co sie pisza...a jak tam czytam niektore posty typu "pierdole wole wygladac jak czlowiek niz taka swinia" to mnie chce rozjebac,pewnie po kilku wizytach na silowni stwierdziles ze niezle cie juz rozjebal i starczy "koksowania"
Zgłoś
Avatar
pusifer 2012-01-18, 16:10
Motywacja po chuju. Kolesie wyglądają jak życiowe porażki. I nie... nie jestem gimbusem. Nieskromnie uważam, że mam fajną rzeźb, a ćwiczenia na swojej siłce co 3,4 dzień dają efekty... Co nie zmienia faktu, że nie chciałbym tak wyglądać.
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2012-01-18, 16:11
dla mnie to jest tragedia, a nie żaden motywator do ćwiczeń... w życiu bym nie chciał tak wyglądać, jak te napuszone cepy po jakiś specyfikach!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie