18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bodybuilding motywator.
eablack • 2012-01-17, 2:22
Filmik specjalnie dla was sadisticowe trolle. Może w końcu zrobicie coś zamiast siedzieć przed komputerem.

Zgłoś
Avatar
T................1 2012-01-18, 16:15
w takim razie skoro to styl życia, można wrzucić do garnka zjebanych grup społecznych jak emo, hipsterzy, anarchistyczne brudasy itp.
sztuka dla sztuki. bo sportem to nie jest, w życiu też się nie przyda a i zdrowiu też nie pomoże. prawda taka, że najbardziej zajebiście silni/wytrzymali/szybcy sportowcy mają bardziej wysmukłą sylwetke (np Michael Phelps, Mirko Cro Cop) bo nie liczy się wielkość czy masa mięśni a ich siła i wytrzymałość. nawet w rugby zawodnicy nie mają tak napompowanych mięśni.
Zgłoś
Avatar
lukasz343 2012-01-18, 16:24
Widzę że większość sadystów to pedały. Jeden pisze, że ten gość na filmiku jest obleśny a drugi, że ma małego ptaka.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-01-18, 16:28
Farmaceuci strajkują. Gazet nie czytasz?
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-01-18, 16:31
Przypakować, albo choć połazić na siłke - jestem za w 100%, ale to przesada!
Zgłoś
Avatar
imthepiercer 2012-01-18, 16:31
jestem kobietą i zastanawiam się jak takie monstrum może się komukolwiek podobać, mięśnie są symbolem siły, panie mogą czuć się przy tych koksach bezpiecznie ale co z przytulaniem, łaskotkami, seksem itd? nie chodzi mi też o to żeby facet wyglądał jak jakiś cipciuś ale wszystko ma pewne granice prawda?! ;O
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-01-18, 16:38
imthepiercer napisał/a:

ale co z przytulaniem, łaskotkami, seksem itd?


Ta, a bica i klatę to kurwa nie wiem kto zrobi
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-18, 16:39
mnie tam dupczy ich wygląd mam to gdzieś ich wygląd ich sprawa nie jestem pedałem żeby krytykować wygląd drugiego faceta... no ale jak kurwa można się tak popsuć wolałbym mieć łamliwą sylwetkę niż wyglądać jak miś michelina ... osobiście od razu mówię/piszę że w sylwetce nie wyróżniam się za bardzo ćwiczę od czasu do czasu
Zgłoś
Avatar
MetaLina 2012-01-18, 16:49
Tomash1 napisał/a:

w życiu też się nie przyda a i zdrowiu też nie pomoże. prawda taka, że najbardziej zajebiście silni/wytrzymali/szybcy sportowcy mają bardziej wysmukłą sylwetke (np Michael Phelps, Mirko Cro Cop) bo nie liczy się wielkość czy masa mięśni a ich siła i wytrzymałość. nawet w rugby zawodnicy nie mają tak napompowanych mięśni.


Zgadzam się, mój chłopak dużo ćwiczył na siłowni i co prawda, ciało ma ładnie wyrzezbione, ale co z tego jak po wejściu na 4 pietro miał zadyszkę, a podnoszenia ciężarów coś go w plecach boli? Przed napastnikiem też by się nie obronił, bo mięśnie to nic jak nie ma się umiejętnosci...Przerzucił się na boks i jest bardziej zadowolony, bo chociaż jak go ktoś napadnie to jakoś umiejętnie będzie się bronił...chyba...
Zgłoś
Avatar
extremes 2012-01-18, 16:54
Szczerze? Chodzę od ponad 2 miesięcy na siłownie, efekty są jako takie, ale nigdy nie chciałbym być tak rozjebany jak Oni, bo to jest już kalectwo.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2012-01-18, 16:59 1
MetaLlina@

Siłownia da Ci siłę oraz sprawność ale nie zrobi z Ciebie Chucka Norrisa. Na pewno będzie się łatwiej wybronić przed napastnikiem. Boks nie jest świetną sztuką na ulicę choć oczywiście lepiej trenować to niż nic
"po wejściu na 4 pietro miał zadyszkę" To ja nie wiem jak on ćwiczył...
sterydy czy co serię zapijał browarem?

"podnoszenia ciężarów coś go w plecach boli"
Niech się nauczy wykonywać poprawnie ćwiczenia...
Zgłoś
Avatar
T00g 2012-01-18, 16:59
Hollywood Undead - Undead
Zgłoś
Avatar
VcBv 2012-01-18, 17:04
Nigdy w życiu nie chciałbym tak wyglądać. Jebane kaleki, nawet dupy sobie nie mogą podetrzeć.
Zgłoś
Avatar
MetaLina 2012-01-18, 17:05
DyndaS napisał/a:


"po wejściu na 4 pietro miał zadyszkę" To ja nie wiem jak on ćwiczył...
sterydy czy co serię zapijał browarem?

"podnoszenia ciężarów coś go w plecach boli"
Niech się nauczy wykonywać poprawnie ćwiczenia...



Nie zapijał, bo nigdy nie brał, po prostu miał chujową formę...Wiesz, on chciał wygladać jak Ci kolesie z filmiku, na szczęście się opamiętał, (a temu głosowi rozsądku na imię MetaLlina ) i uznał, że facet wyglądający jak baleron w siatce to lekkie przegięcie.
Myślę, że wykonywał poprawnie, tylko obciążenia sobie za duże nakładał, a zresztą już nie chodzi na siłownię. Z tego co widzę po boksie nawet ma lepsze samopoczucie niż po siłce, choć wiadomo, że i takie ćwiczenia jak na siłowni też robi. Nie może tylko przez 2 h "walić gruchy", prawda?
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-01-18, 17:06
taki koleś kuje teścia jakieś 3000-5000mg około + inne koksy w szotach czasem tyle samo niektórzy ponad 10 gramów !! do tego dopiszmy jeszcze te w tabletkach czyli czasem 200 mg dziennie
do tego insulina hormon wzrostu , insulinopodobny czynnik wzrostu igf , mgf

jakby wam wytłumaczyć ile to jest hmm... natura dała chłopu 4-7 mg naturalnie testosteronu a oni kują go i pochodne testosteronu w ilościach 3-12 gram
nie mówiąc o tych doustnych , ludzie na oiomie dostają 5 mg metanabolu , arni se jadł czasem 100 przez cały czas bez osłonek i badań
czasem po cyklu brakuje androgenów i od tego nie staje ale są na to tabletki "proviron" i jednocześnie robi się odblokowanie czyli kurację która ma na celu podnieść poziom testosteronu do dobrego poziomu , nawet wyższego niż normalnie
lub inaczej brać hcg na jajka żeby odrastały i kuć testosteron zamiast odbloku
no i do tego tabletki które niwelują krostki , wypadanie włosów , prostatę , przerost gruczołów czyli cycków , na wątrobę , nerki , serce , cholesterol , hormon
do tego siłka oczywiste i trening arebowy , tacy goście cały rok po godzinie około kilka razy w tyg biegają pływają itd
i dieta zazwyczaj około 3.5 lub pow. gram białka na kg masy ciała ale np hardkorowy koksu je go 500 gram
rano se wstajesz 12 jajek i szejk , potem 4 razy ścierwo i ryby czasem szejk i na noc coś na laktozie twarożek biały ser / szejk
czyli śpisz jesz ćwiczysz jesz śpisz jesz bieganko itd
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-18, 17:09
Ale długie posty piszecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie