18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bóg, Honor Ojczyzna
jackool • 2013-07-15, 19:11



Bóg, Honor, Ojczyzna – dewiza Wojska Polskiego stanowiąca idealistyczne ujęcie wierności państwu. Została wprowadzona po raz pierwszy na sztandary oddziałów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej z 15 października 1943 r.. Dominujący kanon interpretacji dewizy, to Ojczyźnie wszystko, prócz miłości Boga najwyższego i Honoru. Wcześniej powszechnie obowiązująca dewiza "Honor i ojczyzna" (fr. honneur et patrie) pojawiła się na sztandarach wojska obywatelskiego z czasów napoleońskich a jeszcze wcześniej na odznaczeniach Legii Honorowej ustanowionej przez Napoleona w 1802 roku.


Dodaję tego posta aby uświadomić użytkownikom portalu na czym oparty jest nasz naród i do czego dążyli nasi dziadkowie a niektórych tutaj pra i prapradziadowie.

W jakim aspekcie życia zagraża nam kościół katolicki w Polsce?

Czy dlatego że walczy z homoseksualizmem? Chcesz żyć w takim kraju - wybyj do Holandii

Walka z invitro? Słyszał ktoś o naprotechnologii? - weterynarze już zrezygnowali z sztucznego zapładniania krów bo te rodziły "niepoprawne" genetycznie potomstwo

Promowanie zdrowego modelu rodziny - Kobieta, mężczyzna i dziecko? - Chcesz aby Twoje dziecko spytało kiedyś Tato czemu ja mam jednego tatę a Jaś ma dwóch?



Ukrywanie pedofilii wsród księży?

Tak to prawda to bład za który kościół napewno kiedyś zapłaci i to sądzę że niedługo.

Ataki na kościół są bezsensowne jeśli nawet nie zgadzasz się ich prawdziwą nauką nikt Tobie na siłe nie każe się z tym zgadzać. A jeśli Islam wyprze chrześcijaństwo w Polsce nie będziesz miał wyboru.

JESZCZE JEDNO!!! - ODRÓŻNIAJ KATOLA OD KATOLIKA TO BARDZO WAŻNE
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-07-15, 23:29
kurwa mać co wy pierdolcie? "Moja Ojczyzna ma mnie w dupie". Rząd ma was w dupie a nie Ojczyzna. "Ojczyznę mamy wspaniałą, tylko rządy chujowe" tak myślcie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-15, 23:30 8
jackool napisał/a:


W jakim aspekcie życia zagraża nam kościół katolicki w Polsce?


W jakim? W każdym do którego się wpierdala! Polska jest krajem świeckim, a nie wyznaniowym i KK powinien mieć w nim tyle do gadania co Związek Wędkarski (nie ujmując niczego tej organizacji).

Jakoś nie słyszałem żeby wędkarze organizowali jakieś marsze w obronie jedynej słusznej metody łowienia ryb, wpierdzielali się do szkół z nauką wędkowania, wieszali haczyki na ścianie w sejmie, robili pikiety w obronie diabli wiedzą czego ani podobne patologie!

Wara kościołowi od czegokolwiek co ma jakikolwiek związek z państwem polskim i jego obywatelami nie życzącymi sobie epatowania KK! Wtedy nikt by się ich nie czepiał ani nic przeciw nim nie miał, tak jak nie ma przeciwko temu sponiewieranemu przez mnie powyżej Związkowi Wędkarskiemu, o którym nawet nie wiem czy nazywa się tak, czy jakoś inaczej.
Zgłoś
Avatar
cwejter 2013-07-15, 23:36 2
jakim cudem ten temat dostał już tyle piw, skoro nie ma tu nawet cycków?
Zgłoś
Avatar
hanteran 2013-07-15, 23:37 5
Co do religii w Polsce, spójrzcie na polskich Tatarów. Wyznają Islam a sprzeciwiają się inwazji ciapatych do Europy bo dostrzegają zagrożenie z ich strony. I co, da się myśleć o przyszłości ojczyzny bez względu na wyznanie?
Zgłoś
Avatar
tomas1231 2013-07-15, 23:37 2
cwejter napisał/a:

jakim cudem ten temat dostał już tyle piw, skoro nie ma tu nawet cycków?



Może sadolom podoba się załączona fotografia ?
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2013-07-15, 23:42
Wątek poruszony po raz 312312412414268658. Po co się kłócić jak żadna ze stron nie wygra? Wszyscy się przekonacie jak umrzecie. Tylko noście ze sobą kamerę i nagrywajcie. Może materiał na harda będzie
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-07-15, 23:42 5
rozumienie świata w czarno białych barwach to przejaw skretynienia. Prawdziwi Polacy to ci którzy myślą tak jak ja - reszta to zdrajcy! - brawo kurwa mać - Uważam, że komunizm to największe zło jakie się przydarzyło ludzkości, kocham Polskę, kiedy wyjeżdżam za granicę jestem dla wszystkich bardzo miły aby być dobrym przykładem i zawsze mówię bardzo dobrze o Polsce, w razie agresji na Polskę od razu zgłosiłbym się do WKU, płacę podatki, jestem zdania że muzułmanie to ogromne zagrożenie dla Europy ale do chuja pana fakt, że oprócz powyższych nie wierzę w boga i nie mam nic do homo w oczach większości z was będę KOMUCHEM i zdrajcą - jesteście pojebani
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-15, 23:52 1
@up - jakim komuchem? Zwykłym lefffffakiem!

PS: Gdyby trzymać się zasady "kto nie jest z nami..." to można dojść do wniosku że Polska to wręcz lewackie państwo - wszędzie dookoła same lewaki, istna rowerowa Holandia.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-07-15, 23:56 6
zypon napisał/a:

rozumienie świata w czarno białych barwach to przejaw skretynienia. Prawdziwi Polacy to ci którzy myślą tak jak ja - reszta to zdrajcy! - brawo kurwa mać - Uważam, że komunizm to największe zło jakie się przydarzyło ludzkości, kocham Polskę, kiedy wyjeżdżam za granicę jestem dla wszystkich bardzo miły aby być dobrym przykładem i zawsze mówię bardzo dobrze o Polsce, w razie agresji na Polskę od razu zgłosiłbym się do WKU, płacę podatki, jestem zdania że muzułmanie to ogromne zagrożenie dla Europy ale do chuja pana fakt, że oprócz powyższych nie wierzę w boga i nie mam nic do homo w oczach większości z was będę KOMUCHEM i zdrajcą - jesteście pojebani



Gimbusiarska moda na wycieranie se fai polską flagą i machanie godłem. Ludziom wydaje się, że jak będą mówić "w imieniu Polaków" uczyni ich to bardziej wiarygodnymi. A mnie to wkurwia. Nikt mi nie będzie pierdolił że JEGO JEDYNY SŁUSZNY POGLĄD to przejaw patriotyzmu i że mówi w imieniu 38 milionów ludzi. Niech da mi kurwa upoważnienie z podpisami 38 milionów Polaków.
Zawarłeś w swojej wypowiedzi esencję tego co się dzieje na sadisticu, wykopie i innych tego typu spędowiskach.
Czekam jeszcze na standardowe postrzelanie do wszystkich inaczej myślących hasłem "lewak", bo to też modne, chociaż większość tych ludzi nie rozumie czy mówi o lewicy z perspektywy gospodarczej, z perspektywy obyczajowej czy jeszcze jakiejś innej. Po prostu wszyscy tak mówią, więc jest fajnie i dżezi.
Ba, posuńmy się dalej (będę się posiłkował spostrzeżeniem znajomego). Wszystkie mamy userów sadistica to lewaki! Gotują obiady, sprzątają i dają kieszonkowe, a tym samym powstrzymuje dynamiczny start na rynek pracy i wypaczają właściwy obraz wolnorynkowej konkurencji! Nie wiem już sam o czym pierdolę, ale na pewno nie jest to głupsze od standardowej wypowiedzi na tym, czy innym portalu.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-07-15, 23:57
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Loaloa 2013-07-15, 23:59
Zbuk, fetor, zgnilizna!
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-16, 0:01
@CoJaTamKurwaWiem - ale jesteś kozakiem.

Ja bym się tam bał tak przeciwstawić moderatorom, musisz być prawdziwym bohaterem, to w internecie wymaga takiej odwagi. Łohoho buntownik!

A jak nie wiesz za co - to tym gorzej dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-07-16, 0:05 2
Atreyu napisał/a:

@CoJaTamKurwaWiem - ale jesteś kozakiem.

Ja bym się tam bał tak przeciwstawić moderatorom, musisz być prawdziwym bohaterem, to w internecie wymaga takiej odwagi. Łohoho buntownik!

A jak nie wiesz za co - to tym gorzej dla Ciebie.



Az sie posralem, tak mi nagadales.....
Zgłoś
Avatar
Xenomora 2013-07-16, 0:11 1
No to ja daje wielkie zimne piwo! Brakowało mi takiego tematu!
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-16, 0:16 4
Kolejny temat z cyklu "kto nie z nami ten lewak"

Widzę że już dobitnie scementowała się moda na te ruchy pseudopatriotyczne. Daj se avka z Husarzem, podpisik z tekstem "Chwała bohaterom" i nazywaj siebie patriotą. Większość z was to jebane pozery, które znalazły sobie nową modę. Prawda jest taka, że żadni z was patrioci, bo pewnie nawet nie wymienicie nazwisk DWÓCH żołnierzy wyklętych, no ale miałkie tekściki pokroju "Chwała bohaterom" to wstawiacie.

Wystarczy, że napiszę dobrze o gejach i jestem komuchem

A to, że wstawiacie te jebane orzełki czy inne husarze, to nie znaczy, że jesteście patriotami, tak samo jak wstawianie lenina nie oznacza że jesteś komuchem, a Bin Ladena że jesteś terrorystą. No ale dla was avatar = poglądy danej osoby



Bóg, Honor, Ojczyzna to archaizm, na dodatek taka Ojczyzna to jak narazie tylko bierze i eksploatuje, a nie potrafi nawet zapewnić normalnej opieki medycznej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie