18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bóg, Honor Ojczyzna
jackool • 2013-07-15, 19:11



Bóg, Honor, Ojczyzna – dewiza Wojska Polskiego stanowiąca idealistyczne ujęcie wierności państwu. Została wprowadzona po raz pierwszy na sztandary oddziałów Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie dekretem Prezydenta Rzeczypospolitej z 15 października 1943 r.. Dominujący kanon interpretacji dewizy, to Ojczyźnie wszystko, prócz miłości Boga najwyższego i Honoru. Wcześniej powszechnie obowiązująca dewiza "Honor i ojczyzna" (fr. honneur et patrie) pojawiła się na sztandarach wojska obywatelskiego z czasów napoleońskich a jeszcze wcześniej na odznaczeniach Legii Honorowej ustanowionej przez Napoleona w 1802 roku.


Dodaję tego posta aby uświadomić użytkownikom portalu na czym oparty jest nasz naród i do czego dążyli nasi dziadkowie a niektórych tutaj pra i prapradziadowie.

W jakim aspekcie życia zagraża nam kościół katolicki w Polsce?

Czy dlatego że walczy z homoseksualizmem? Chcesz żyć w takim kraju - wybyj do Holandii

Walka z invitro? Słyszał ktoś o naprotechnologii? - weterynarze już zrezygnowali z sztucznego zapładniania krów bo te rodziły "niepoprawne" genetycznie potomstwo

Promowanie zdrowego modelu rodziny - Kobieta, mężczyzna i dziecko? - Chcesz aby Twoje dziecko spytało kiedyś Tato czemu ja mam jednego tatę a Jaś ma dwóch?



Ukrywanie pedofilii wsród księży?

Tak to prawda to bład za który kościół napewno kiedyś zapłaci i to sądzę że niedługo.

Ataki na kościół są bezsensowne jeśli nawet nie zgadzasz się ich prawdziwą nauką nikt Tobie na siłe nie każe się z tym zgadzać. A jeśli Islam wyprze chrześcijaństwo w Polsce nie będziesz miał wyboru.

JESZCZE JEDNO!!! - ODRÓŻNIAJ KATOLA OD KATOLIKA TO BARDZO WAŻNE
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-16, 0:34
Maślanek, nie oceniaj wszystkich gejów przez pryzmat parad równości, szczególnie, że w tych paradach bierze udział mniej niż 5% społeczności gejowskiej.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-07-16, 0:38
Poza tym to jest:
"Bóg, Honor, Ojczyzna"
Ani kurwa slowa o kosciele....
Zgłoś
Avatar
meme18 2013-07-16, 0:44 2
Lucius napisał/a:

W czym mi przeszkadza kościół?
Ponieważ to zakłamana, zachłanna, zepsuta i wyrachowana sekta która mami Polaków już ponad 1000 lat.



Nie chce mi się czytać komentarzy, ale daję 5 złotych, że zostałeś wyzwany od lewaków Debile
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-07-16, 0:51
meme18 napisał/a:



Nie chce mi się czytać komentarzy, ale daję 5 złotych, że zostałeś wyzwany od lewaków Debile



Przegrałeś 5 złotych. Chyba userzy nam mądrzeją.
Zgłoś
Avatar
szpoq 2013-07-16, 1:07
Z homo walczyć zawsze!
Z in vitro nie zawsze, bo w niektórych przypadkach konieczne, bo to nie takie proste zasiać jak się chce.
Pro life. Pro human.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-16, 1:28
Lucius napisał/a:

W czym mi przeszkadza kościół?
Ponieważ to zakłamana, zachłanna, zepsuta i wyrachowana sekta która mami Polaków już ponad 1000 lat.



Gdyby nie ta "sekta" to byś nie mówił po polsku cwelu zjebany w dupe pierdolony lewaczku nie znający histori

(A tak wgl to jestem ateistą jakbyś przypadkiem zamierzał użyć mojego wyznania jako kolejnego chujowego argumentu)
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-07-16, 1:36 1
sanctusdiavolos napisał/a:

Przegrałeś 5 złotych. Chyba userzy nam mądrzeją.



A mówili "nie chwal dnia przed zachodem słońca, ani usera przed postem"...

Ale fajnie że kolega Prescot się udzielił. Od czterech stron pierdolimy o jednym schemacie zachowań, a nie mieliśmy jak dotąd żywego eksponatu.

Przedstawiam....

PRZEJAW ELOKWENCJI (kurtyna się podnosi)
Cytat:

cwelu zjebany w dupe pierdolony lewaczku



Kurtyna swobodnie opada, sanctusdiavolos kłania się publiczności, salę wypełniają oklaski.
Tym wesołym akcentem żegnam się i spierdalam spać, bo wystarczająco dużo czasu na dziś zmarnowałem w tym chlewie.
Zgłoś
Avatar
SunLee 2013-07-16, 7:51 2
Co tu tłumaczyć bazarowym głupolom. Polska jest słaba bo głąby dały sobie wmówić że drugi Polak jest jego wrogiem. Plujecie na wszystko i wszystkich ale nie widzicie że plujecie na Polaków którzy także o wasze prawa walczą.

1. Plujecie na rydzyka ale nie macie ani jednego prawdziwego argumentu - wszystko spijacie z ust ubeckich specjalistów. Tych samych którzy jeszcze niedawno mordowali księży i uciskali waszych rodziców.

2. przyjmujecie argumentację złodziei i rabusiów odnośnie kościoła katolickiego.

Pedofilia: ile konkretnie przypadków w stosunku do wszystkich księży. Dlaczego jak aktor, celebryta, drygent jest pedofilem to sprawę się wycisza -jak ksiądz - wszystkie massmedia o tym trąbią.

Kościół pazerny - wszyscy wiemy o maybahu rydzyka. Tyle że on nigdy nie miał maybaha - wszystko to ordynarna manipulacja po to by zniszczyć człowieka. Tak kiedyś robiło SS i nkwd. To teraz działą w gazetach i innych mediach.

3. Śmiejecie się z ludzi modlących się ale bełkoczecie coś o Chrześcijaństwie dającym odpór islamowi. Ale odpór będą dawać właśnie tacy z pod Krzyża - nie wy zza komputera. Wy zesr...cie się w gacie i schowacie w piwnicy aż was kozłoje...bcy wyciągną.

4. kaczynski - ale się wszyscy cieszą z tragedii. Ile dowcipów na temat rozpadającego się samolotu. To był Polski prezydent który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. To co teraz z całą pewnością można powiedzieć to że rząd NIE chce sprawy wyjaśnić i gmatwa całe postępowanie. Jeśli ktoś z was myśli że jest inaczej to hallo: witamy w świecie lemingów. To fakt - jeśli myślisz że to co dzieje się wokół katastrofy w smoleńsku to normalne postępowanie i wszystko jest ok bo kaczyński był zły - jesteś właśnie po stronie bezmyślnych tłumoków - i nie ważne jak bardzo nie chcesz tego do siebie dopuścić - jesteś produktem propagandy - człowiekiem z plasteliny.

5. kibice - kibole. Walka z "kibolami" stygmatyzowanie itd zaczęło się od momentu kiedy kibice zaczęli piętnować szechtera vel michnika i jego gadzinówkę. Wtedy nagle telewizja tvn i gw zac zeli piszczeć o kibolach. Wcześniej nikogo to specjalnie nie obchodziło - to był lokalny koloryt i tyle.

6. Już zapomnieliście o solidarności - tych ludziach którzy walczyli za wolną Polskę - daliście sobie wmówić że to cwaniacy. No pewnie - jak wszędzie pokazują wałęse to się nie dziwię ale solidarności to był ogromny ruch wielu , wielu wspaniałych ludzi - czy choć raz podziękowałeś im, nawet w duchu, za to co zrobili?

Tak głupio stajecie po stronie zła - bezmyślnie łykacie każde kłamstwo byle było kolorowe i ciekawe. Zero myślenia - inni za was myślą.
I jak myślicie - jak zareaguje połowa polaków jak powtórzyła by się wojna - od razu polecą do oprawców i wydadzą swoich kolegów czy sąsiadów. Tak działa zło - tak zawsze było.

Stara łacińska dewiza - divide et impera.

I wielu ludzi to łyka i jest bezmyślnym planktonem - negatywnie nastawionym do innego człowieka ale sam zachowuje się źle.
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2013-07-16, 8:31
"Podzielonym narodem łatwiej jest rządzić"
Możecie sobie bić brawo
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-16, 8:43 2
Cytat:

1. Plujecie na rydzyka ale nie macie ani jednego prawdziwego argumentu - wszystko spijacie z ust ubeckich specjalistów. Tych samych którzy jeszcze niedawno mordowali księży i uciskali waszych rodziców.


Tia wiem zbiórka pieniędzy na ratowanie Stoczni to była SB-cka prowokacja.

Cytat:

2. przyjmujecie argumentację złodziei i rabusiów odnośnie kościoła katolickiego.


Oh tak codziennie kradnę monstrancję z kościoła i spuszczam się na nią.

Cytat:

Pedofilia: ile konkretnie przypadków w stosunku do wszystkich księży. Dlaczego jak aktor, celebryta, drygent jest pedofilem to sprawę się wycisza -jak ksiądz - wszystkie massmedia o tym trąbią.


Gdzie się wycisza ?? W przypadku księży pewien ciekawy mechanizm działał. Przełożeni podejrzanego o pedofilię księdza zwykle przenosili delikwenta na inną parafię w celu tuszowania sprawy. I to jest największy problem nie sama pedofilia. Bo gdyby od razu wywalali na zbity pysk po usłyszeniu zarzutów to problemu by nie było.

Cytat:

3. Śmiejecie się z ludzi modlących się ale bełkoczecie coś o Chrześcijaństwie dającym odpór islamowi. Ale odpór będą dawać właśnie tacy z pod Krzyża - nie wy zza komputera. Wy zesr...cie się w gacie i schowacie w piwnicy aż was kozłoje...bcy wyciągną.


Z deszczu pod rynnę. Dzięki nie. Zorganizowana religia to zło które trzeba zwalczać w każdej postaci. Ponieważ degraduje wartości państwowe poprzez wpływanie na ustawodawstwo. I zamiast robić państwo przyjazne wszystkim robi państwo przyjazne jedynie swym wyznawcom.

Cytat:

4. kaczynski - ale się wszyscy cieszą z tragedii. Ile dowcipów na temat rozpadającego się samolotu. To był Polski prezydent który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. To co teraz z całą pewnością można powiedzieć to że rząd NIE chce sprawy wyjaśnić i gmatwa całe postępowanie. Jeśli ktoś z was myśli że jest inaczej to hallo: witamy w świecie lemingów. To fakt - jeśli myślisz że to co dzieje się wokół katastrofy w smoleńsku to normalne postępowanie i wszystko jest ok bo kaczyński był zły - jesteś właśnie po stronie bezmyślnych tłumoków - i nie ważne jak bardzo nie chcesz tego do siebie dopuścić - jesteś produktem propagandy - człowiekiem z plasteliny.



W dupie mam Kaczyńskiego. Nie był aż tak odważny i aż tak mądry aby zasłużyć na mój szacunek. I dodam że żaden z polityków nie jest. Czy to PiS czy PO. Ale jak widać sam nie potrafisz przejrzeć na oczy iż jesteś takim samym lemingiem jak ci którzy głosują na PO. Tak samo dajesz się ogłupić przez propagandę danej partii politycznej.

Cytat:

5. kibice - kibole. Walka z "kibolami" stygmatyzowanie itd zaczęło się od momentu kiedy kibice zaczęli piętnować szechtera vel michnika i jego gadzinówkę. Wtedy nagle telewizja tvn i gw zac zeli piszczeć o kibolach. Wcześniej nikogo to specjalnie nie obchodziło - to był lokalny koloryt i tyle.


Kibole a kibice to dwie różne rzeczy. Nie raz spierdalałem przed "kibicami" bo chcieli mi wpierdol spuścić. Ot tak za nic. Więc nie pierdol mi tu o nagonce na "kibiców".

Cytat:


6. Już zapomnieliście o solidarności - tych ludziach którzy walczyli za wolną Polskę - daliście sobie wmówić że to cwaniacy. No pewnie - jak wszędzie pokazują wałęse to się nie dziwię ale solidarności to był ogromny ruch wielu , wielu wspaniałych ludzi - czy choć raz podziękowałeś im, nawet w duchu, za to co zrobili?


Solidarność się zdewaluowała. Sprzedała się neoliberałom wysłanym przez USA. Jeżeli przyjrzysz się oryginalnym postulatom Solidarności stwierdzisz iż była to lewacka organizacja.

Cytat:

Tak głupio stajecie po stronie zła - bezmyślnie łykacie każde kłamstwo byle było kolorowe i ciekawe. Zero myślenia - inni za was myślą.
I jak myślicie - jak zareaguje połowa polaków jak powtórzyła by się wojna - od razu polecą do oprawców i wydadzą swoich kolegów czy sąsiadów. Tak działa zło - tak zawsze było.



Też łykasz kłamstwa aż miło. I dam ci dobrą radę jeżeli będziesz postrzegał ludzi którzy mają inne poglądy od ciebie jako złych to nie będziesz miał łatwego życia.
Zgłoś
Avatar
m................r 2013-07-16, 8:44
A czy ta manipulacja nie wpłynęła nigdy pozytywnie na nasz kraj? Daleko szukać nie trzeba wystarczy wrócić do 1989 i zobaczyć pomoc Jana Pawła II i mówię to ja, nie wierzący.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-07-16, 9:11 1
Ach i znowu wojownicy szklanych ekranów starli się w okrutnej bitwie na klawiatury...
Zgłoś
Avatar
Leif 2013-07-16, 11:43
Lemingi, wszędzie lemingi. Macie tu kurwa szybki skrót treści bo już nie idzie wytrzymać tego pierdolenia:

1. Nie każdy katolik to fanatyk/nacjonalista/faszysta
2. Nie każdy lewicowiec to zdemoralizowany śmieć/komuch
3. Zacznijcie rozmawiać z ludźmi i czytać wiarygodne źródła to zobaczycie że zarówno skrajna prawica jak i skrajna lewica ma swoje wady i zalety
4. Tak, kościół katolicki to najbardziej zakłamana, ucząca uległości instytucja świata...
5. Ale bez niej Polska by nie istniała, bez chrztu już przed końcem X wieku któraś z chrześcijańskich nacji wessała by nas jak piarda po obiedzie i ustanowiła swoją prowincją czy protektoratem.

Błagam Was, ludzie, przestańcie być cebulakami zapatrzonymi ślepo w TVN... Dopóki ten naród nie zacznie sam myśleć i dostrzegać pewnych rzeczy to NIC się tutaj nie zmieni więc zamiast narzekać na Polskę zacznijcie jej zmianę od siebie.

P.S. Palikot i spółka, ONR, NOP i tak dalej to tylko banda błaznów która ma odwrócić wzrok Polaków od tego co robi z nami Unia i do czego zmierza Islam. Polaczki biedaczki cebulaczki kurwa ten naród jeszcze tak nisko nigdy nie upadł... I mówię to jako zatwardziały, wychowany od małego jak to mówią na mnie w TV "faszysta"
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-16, 12:17
Leif napisał/a:

Lemingi, wszędzie lemingi. Macie tu kurwa szybki skrót treści bo już nie idzie wytrzymać tego pierdolenia:

1. Nie każdy katolik to fanatyk/nacjonalista/faszysta
2. Nie każdy lewicowiec to zdemoralizowany śmieć/komuch
3. Zacznijcie rozmawiać z ludźmi i czytać wiarygodne źródła to zobaczycie że zarówno skrajna prawica jak i skrajna lewica ma swoje wady i zalety
4. Tak, kościół katolicki to najbardziej zakłamana, ucząca uległości instytucja świata...
5. Ale bez niej Polska by nie istniała, bez chrztu już przed końcem X wieku któraś z chrześcijańskich nacji wessała by nas jak piarda po obiedzie i ustanowiła swoją prowincją czy protektoratem.

Błagam Was, ludzie, przestańcie być cebulakami zapatrzonymi ślepo w TVN... Dopóki ten naród nie zacznie sam myśleć i dostrzegać pewnych rzeczy to NIC się tutaj nie zmieni więc zamiast narzekać na Polskę zacznijcie jej zmianę od siebie.

P.S. Palikot i spółka, ONR, NOP i tak dalej to tylko banda błaznów która ma odwrócić wzrok Polaków od tego co robi z nami Unia i do czego zmierza Islam. Polaczki biedaczki cebulaczki kurwa ten naród jeszcze tak nisko nigdy nie upadł... I mówię to jako zatwardziały, wychowany od małego jak to mówią na mnie w TV "faszysta"


Zgadzam się. Ale co do powstania państwa polskiego to gdybanie w stylu "gdyby babcia miała kutasa była by nadal babcią". Prawda jest taka iż to nie był by wybór między byciem częścią cesarstwa a byciem niezależnym krajem. To był wybór między przetrwaniem jako jakie takie państwo kontra rzeź w imię wiary. Kochający chrześcijanie najechali by na ziemie Polskie i wprowadzili by demokra.... swoją wiarę. Tak w sumie to smutne że nadal nic z ludźmi przez ten 1000 lat się nie zmieniło. Nadal są najazdy mocniejszych militarnie państw na słabszych w imię ich własnych wartości. A tak naprawdę chodzi o dobra doczesne.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-07-16, 12:36 3
Zacznę od tego że respektuję Twoje poglądy, ale piszesz kocopoły.

Cytat:

1. Plujecie na rydzyka ale nie macie ani jednego prawdziwego argumentu - wszystko spijacie z ust ubeckich specjalistów. Tych samych którzy jeszcze niedawno mordowali księży i uciskali waszych rodziców.



Ani jednego argumentu? No po prostu ręce opadają. Jak ma babka żyła, czasem słuchałem Radia Maryja siłą rzeczy. Zgoda, było tam sporo ładnych, patriotycznych pieśni i taki tam.
Ale potem zaczynało się coś o nazwie "rozmowy niedojebane" czy tak jakoś. Takiego kurwa bełkotu i robienia sieczki z mózgu starszym osobom to dawno nie słyszałem.
Ogólnie wypowiedzi Rydzyka, jego krętactwa majątkowe, to są fakty a nie żadne cośtam z ust ubeków. I teraz pierdoli coś że cała ta kasa dla dobra ludzi. Zlituj się...
Jest ten nowy papież Franciszek. Przy całej swojej klerofobii mogę powiedzieć że to jest dobry ksiądz. Polskie pasibrzuchy nigdy do pięt gościowi nie dorosną. Zniszczyli do reszty tę religie.

Cytat:

2. przyjmujecie argumentację złodziei i rabusiów odnośnie kościoła katolickiego.



A Ty przyjmujesz że ci co krytykują tą zbrodnicza instytucje to złodzieje i rabusie. Wiem że nie każdy klecha jest skurwysynem. Było mnóstwo wyjątków: Lemański, Boniecki. Niegdyś ksiądz Tischner. Niestety jakoś oni wśród katolickiego motłochu nie są popularni, a ci co pierdolą skwary o polityce, a nie o Bogu. Jak Rydzyk na przykład.

Cytat:

Pedofilia: ile konkretnie przypadków w stosunku do wszystkich księży. Dlaczego jak aktor, celebryta, drygent jest pedofilem to sprawę się wycisza -jak ksiądz - wszystkie massmedia o tym trąbią.



Bo jest na to popyt. Tak dużo przypadków pedofilii w Kościele, że w końcu media uznały że to dżezzi temat. Poza tym w którym przypadku celebrytów wycisza się temat pedofilii? Może jedynie u Polańskiego były różne dziwne takie...
Wystarczy spojrzeć nawet na osobę Jacksona, gdzie oskarżenia są mocno niepewne, a ludzie już i tak go skazali na potępienie.
Zresztą do niedawna to kościół skutecznie maskował akty pedofilii, więc nie pierdol takich głupot, bo aż głowa boli, jak bardzo można kota ogonem wyobracać.

Cytat:

Kaczynski - ale się wszyscy cieszą z tragedii. Ile dowcipów na temat rozpadającego się samolotu. To był Polski prezydent który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. To co teraz z całą pewnością można powiedzieć to że rząd NIE chce sprawy wyjaśnić i gmatwa całe postępowanie. Jeśli ktoś z was myśli że jest inaczej to hallo: witamy w świecie lemingów. To fakt - jeśli myślisz że to co dzieje się wokół katastrofy w smoleńsku to normalne postępowanie i wszystko jest ok



To jest "ekhm" normalne postępowanie. Tyle że normalne w Polsce. Jakby to ująć... Wszystko co się dzieje jest następstwem panującego tutaj burdelu. Jeśli pijesz tutaj do jakichś zamachów, to znaczy że znasz sprawę tylko z jednej strony, niezbyt dokładnie i przez pryzmat mediów, bo nie sądzę byś rozmawiała kiedyś z kimś kto badał tę sprawę na poważnie (pitolenie głupot Macierewicza i przetrwanianie mnóstwa pieniędzy państwa, oraz lecenie z każdą "mądrością" do mediów nie jest poważnym badaniem sprawy).
I nie sądzę by ktokolwiek poważny cieszył się z tej tragedii. Nawet jeśli nie lubił pana Lecha Kaczyńskiego, zginęła tam cała masa innych osób i obiecujących polityków.
Natomiast co do czarnego humoru i rozmaitych dowcipów na ten temat, to po każdej tragedii prędzej czy później się pojawiają. Żydzi w obozach koncentracyjnych podobno też sobie robili jajca, by na chwile zapomnieć o tym jak jest.

A i najlepsze... Twoje po prostu genialne stwierdzenie "jeśli ktoś myśli inaczej niż ja to"...
To od razu świadczy że raczej dyskusja z Tobą i tak jest bezcelowa.

Cytat:

Śmiejecie się z ludzi modlących



Z modlących? Posrało Ci się coś. Śmiejemy się z oszołomów co drą mordę, pchają się do polityki i chcą by całe państwo działało tak jak oni sobie życzą, bo "bóg honor ojczyzna i nam sie należy" Zauważ że nikt się nie śmieje na przykład z Buddystów (chyba że katolicy...). Dlaczego? Bo oni siedzą cicho, zajmują się swoją wiarą i religią, są poczciwymi ludźmi. A większość katolików niestety nie.
Byłem kiedyś osobą wierzącą (jako dzieciak), co więcej osobą mocno uduchowioną. Napatrzyłem się na te puste, naiwne środowiska, nasłuchałem pierdolenia. Poznałem jako tako mentalność tych ludzi. Jestem niewierzący, ale wydaje mi się że że znacznie bardziej uduchowiony od większości krzykaczy z krzyżykami w łapach.
Na temat modlitwy i takich tam mógłbym zresztą długo się rozwodzić, ale nie będę zbaczał z tematu.

Cytat:

5. kibice - kibole. Walka z "kibolami" stygmatyzowanie itd zaczęło się od momentu kiedy kibice zaczęli piętnować szechtera vel michnika i jego gadzinówkę. Wtedy nagle telewizja tvn i gw zac zeli piszczeć o kibolach. Wcześniej nikogo to specjalnie nie obchodziło - to był lokalny koloryt i tyle.



Nie, nienawiść do kibolstwa u mnie zaczęła się jak zbierałem zęby bogu ducha winnego kolesia z chodnika, bo jakis bohater z Wisły czy Cracovii miał gorszy dzień. Po tym jak patrzyłem na rozjebane przystanki i stadiony i zastanawiałem się ile wyniesie naprawa tego wszystkiego i z czyjej kieszeni pójdzie. Ale pewnie według Ciebie zobaczyłem na TVN, bo wiesz najlepiej.
Zresztą dla was słowo "TVN" podobnie jak i "lewak" to argument na każdy inny światopogląd.

Cytat:

Już zapomnieliście o solidarności - tych ludziach którzy walczyli za wolną Polskę - daliście sobie wmówić że to cwaniacy. No pewnie - jak wszędzie pokazują wałęse to się nie dziwię ale solidarności to był ogromny ruch wielu , wielu wspaniałych ludzi - czy choć raz podziękowałeś im, nawet w duchu, za to co zrobili?



W tym jednym punkcie mogę się z Tobą zgodzić. Z tym że ja Wałęsę też szanuje. Nie najbystrzejszy, ale poczciwy.

Cytat:

I wielu ludzi to łyka i jest bezmyślnym planktonem - negatywnie nastawionym do innego człowieka ale sam zachowuje się źle.



Mądre słowa. A teraz zastanów się, której strony w większym stopniu dotyczą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie