18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Inna wersja pierwszego hymnu naszego kraju, nagrana przez CHRZEŚCIJAŃSKI zespół (komu się to nie podoba, niech scrolluje).



Jak to określił ktoś na YT: "Polska istnieje dzięki wierze Katolickiej i temu że ją przyjęła. Polska bez Chrześcijaństwa by nie istniała natomiast Chrześcijaństwo bez Polski juz tak." - gdyby nie chrzest, niemcy dawno by nas zajebali.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-27, 16:18 65
Jaszczomb napisał/a:


Jak to określił ktoś na YT: "Polska istnieje dzięki wierze Katolickiej i temu że ją przyjęła. Polska bez Chrześcijaństwa by nie istniała natomiast Chrześcijaństwo bez Polski juz tak." - gdyby nie chrzest, niemcy dawno by nas zajebali.





Zgłoś
Avatar
DomenicRS 2013-06-27, 16:44 14
I potem ten zasrany katolicyzm instalowany na siłę przez jezuitów, od czasów dysnastii Wazów, walnie się przyłożył do rozjebania kraju, który cechowała największa tolerancja religijna w tamtych czasach.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-06-27, 17:22 23
Bad_Motherfucker napisał/a:



Obrazek



co kurwa miny robisz? szwabem bys byl i tyle

@DomenicRS

to predzej nasza najwieksza tolerancja religijna rozjebala nam kraj i gospodarke, bo pozwolilismmy zydom zrobic sobie z naszej polityki pole do biznesow. a piastowie tez byli wierzacy. i Polska piastow tez byla chrzescijanska
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-06-27, 17:25
DomenicRS napisał/a:

I potem ten zasrany katolicyzm instalowany na siłę przez jezuitów, od czasów dysnastii Wazów, walnie się przyłożył do rozjebania kraju, który cechowała największa tolerancja religijna w tamtych czasach.



Tolerancję to właśnie Wazowie roznieśli, polscy ze swoim fanatyzmem, a szwedzcy z grabieniem wszystkiego co było pokryte złotem lub miało jakąś wartość.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-06-27, 17:39 11
Polskę nie religia rozjebał tylko część szlachty, banda sprzedawczyków jebanych. Dzisiaj mamy to samo, jakoś nie sądzę aby ta banda patałachów, którzy rządzą Polską od ponad 20 lat była jakoś bardzo wierząca. I jeszcze taka ciekawostka nie wiem czy zauważyliście, że od Wałęsy aż po Bronka każdy prezydent Polski jeździł do Izraela i zakładał jarmułkę na zaprzedany łeb?? To Polskie elity zawsze nas dymały a nie parafianie z pipidówy dolnej.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-27, 17:39 9
Temat można potraktować jako troll-prowokację, nikt nie może być aż tak głupi żeby sądzić że chrześcijaństwo przyniosło cokolwiek dobrego!
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-06-27, 17:56
Wg. arabów cała zachodnia cywilizacja to nic dobrego...
Zgłoś
Avatar
Jaszczomb 2013-06-27, 18:07 12
Bloodwar - chyba Ci jebło na głowę (bo mózgu to nie posiadasz). Chciałbym strolować, zrobiłbym co innego, to że posiadam jakieś wartości (tak jestem katolikiem) to nie jest trolling...
Zgłoś
Avatar
smaciekpl 2013-06-28, 8:52 1
Wracając do filmu to to wykonanie jest dużo lepsze według mnie.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-28, 9:51 11
lapps napisał/a:



co kurwa miny robisz? szwabem bys byl i tyle

@DomenicRS

to predzej nasza najwieksza tolerancja religijna rozjebala nam kraj i gospodarke, bo pozwolilismmy zydom zrobic sobie z naszej polityki pole do biznesow. a piastowie tez byli wierzacy. i Polska piastow tez byla chrzescijanska



Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-06-28, 20:05 3
Nigdy nie czytałem tak głupiego opisu... pojebało Cię, dziecko?!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-28, 20:38 32
Fucking logic: Porzuć swoje wierzenia i przyjmij chrześcijaństwo to cię nie zajebiemy = chrześcijaństwo jest dobre. Jak bym słyszał muslima tylko w miejsce chrześcijaństwa wstaw sobie islam.

Jak ci nie wstyd? Nie bronię nikomu wierzyć i szanuję to, ale tym podpisem plujesz w twarz słowiańskim przodkom, którzy z bólem serca przyjęli, że muszą porzucić swoje wierzenia i zacząć wierzyć w bożka z odległego pustynnego kraju, o którym nie słyszeli. Oczywiście nie dali sobie tak wepchnąć tego. Słyszałeś o reakcji pogańskiej? Słyszałeś o mordach, o stosach, niszczeniu słowiańskiej kultury i zwyczaju, przerabianiu ich na chrześcijańskie, burzeniu świątyń i w ich miejsce stawianiu własnych, deptaniu dobrego imienia słowian nazywając ich niepiśmiennymi barbarzyńcami (według najnowszych badań posiadali własne pismo i byli bardziej zaawansowani niż próbuje to wmówić katolicki okupant od setek lat)? Słowiańscy poganie nigdy nie mordowali w imię religii, nie narzucali jej nikomu, nie została stworzona dla pieniędzy. Wolałbym żyć według słowiańskich zasad gościnności, szacunku dla natury i życzliwości, niż w wedle smutnej jak pizda, nienawistnej, dwulicowej religii na pokaz (którą ludzie tacy jak ty kultywują z przyzwyczajenia, tylko dlatego, że została ona kiedyś narzucona siłą twoim praojcom) to na pewno nasz kraj wyglądałby lepiej. Takie jest moje zdanie.

Dodam przy okazji, coś miłego dla ucha apropos:


Jest też metalic:
Zgłoś
Avatar
Jaszczomb 2013-06-28, 21:22 2
Xan666 napisał/a:

Nigdy nie czytałem tak głupiego opisu... pojebało Cię, dziecko?!



8 lat starszy i od dzieci wyzywa... Mądrość ponoć z wiekiem przychodzi - nie u Ciebie jak widać.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-28, 22:51 5
to się ateistyczne gówno jadki oburzyły
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie