18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~DMT 2014-03-17, 0:09 119
Dawaj filmik jak to mówi, bo inaczej nie uwierzę w to "UraBuraHoHoHo". To nie w stylu Bogusia, tylko jakiś gimbus zrobił sobie demota z Bogusiem, dla podkreślenia wiarygodności i najebania czegokolwiek, co oni tam dają za główną.Trochę więcej dystansu Panowie.
Zgłoś
Avatar
D................6 2014-03-17, 0:09 9
to jeden z najlepszych aktorów w Polsce! nie to co te pedały promowane ostatnio w TV..
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-17, 0:30 30
@up

fakt. to taki nasz "polski Bruce Willis"

2x @up

dokładam się do prośby o podanie źródła.

Co do samej "zasadniczej służby wojskowej" już tu pisałem nie raz - 3 miesiące MAX i to tylko dobrowolnych ochotników na przeszkolenie wojskowe z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem - na to nas stać. A nie jakieś obowiązkowe jak w jakimś komunistycznym ustroju...

A wiecie kto jest naj-kurwa-bardziej za tym by przywrócono "zasadniczą służbę wojskową" taką jaką mieliśmy jeszcze do niedawna jako spadek po PRL? Ano ci, co ich najbardziej jebali na takiej służbie! Ci co najczęściej dostawali w trakcie wpierdol, czyli największe tłuki społeczne nie potrafiące dostosować się do realiów aktualnego świata.
Przypomnijcie sobie tych zwieśniaczonych debili ze szkoły co nie umieli policzyć od 1 do 10, przypomnijcie sobie największych patałachów jakich znaliście, a którzy po wojsku nagle ot tak CYYYYK i kurwa są największymi kozakami w tej części galaktyki. No czy nie tak jest?

Prawda jest taka, że ŻYCIA uczy samo życie. Gdyby do tego celu potrzebna była ZSW to kurwa któryś bóg coś by w tym kierunku zrobił prawda? Kto szedł do wojska na 9 miechów jak jeszcze był obowiązek w okolicach 2000 roku? Ochotnicy, ludzie bez perspektyw, bezrobotni, młodzież ze wsi i dalszych prowincji. Dlaczego inni nie szli? BO albo studiowali albo mieli łeb na karku i wiedzieli że lepiej spierdolić za granicę albo kombinować jak tylko się da by nie STRACIĆ nie potrzebnie prawie roku z życia.

Albo streszczę: dzisiaj panny nie idą sznurem za mundurem tylko za BMW x9 albo audi TT albo zegarkiem za 9 klocków - a tego po wojsku nie dostaniesz. To już nie te czasy. DEAL WITH IT!
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-03-17, 0:39 1
prawde mowi. napisalbym cos jeszcze ale nie chce mi sie z wami gadac
Zgłoś
Avatar
ofens14 2014-03-17, 0:49 3
A tu bym się nie zgodził z RockyWood .Prawda jest taka że kiedyś się płaciło żeby nie iść do wojska a teraz płacą żeby się dostać . Może i racja że nie kupisz zegarka za 9 klocków ale w porównaniu z zarobkami w sektorze cywilnym w wojsku płace są całkiem niezłe . Szkoda tylko że teraz wojsko jest traktowane jako normalna robota a nie jak służba . Bo pracować to sobie może sekretarka w sztabie a nie jeden z drugim który składa przysięgę i w razie czego ma bronić kraju .
Zgłoś
Avatar
Rakol 2014-03-17, 1:28 2
@ofens14
To idź służyć. Najlepiej pod Andrzejem.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-17, 2:16 5
Mówiąc to powinien patrzyć wojewódzkiemu prosto w pysk... Bo jak dla mnie to prowadzący jest również karykaturą człowieka... Kiedyś go lubiłem bo sam miałem siano w głowie. Jak się dobrze zastanowi człowiek to zobaczy lewaka na usługach szefostwa i promującego te zjebane poglądy.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-17, 4:57
ofens14 - jak płacą, żeby się dostać, to rozumiem, że jest duży popyt na to? Bo z tego co słyszałem, to wojsko narzeka na małą ilość ochotników
Zgłoś
Avatar
ofens14 2014-03-17, 6:22
Mała ilość ochotników ??? Jest w właśnie odwrotnie chętnych jest sporo bo kasa dobra i "robota lekka". Przejdź się do WKU i zobaczysz jak z otwartymi ramionami będą chcieli cie przyjąć
Zgłoś
Avatar
gnat8 2014-03-17, 6:36 8
Proste jak barszcz. Linda byl ubrany na jeansowo w odcinku Linda i Dorociński player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-odcinki,455/odcinek-173,bogu...

Nie przypominam sobie zeby on cos takiego mowil...
Zgłoś
Avatar
woytasw 2014-03-17, 10:16
Oczywiście Boguś odbębnił 24 miechy w MON-ie...
Filmowy kozak
Zgłoś
Avatar
Calatin 2014-03-17, 10:30
Posuwanie żony przyjaciela to też dowód jego męskości.
Zgłoś
Avatar
cherry110 2014-03-17, 10:54
To wcale nie jest krótko
Zgłoś
Avatar
konraddd18 2014-03-17, 11:28
Boguś chodził na zajęcia z baletu jak był w szkole aktorskiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie