18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Bójka kacapów
RobDeMay • 2024-10-14, 11:25
Wygląda na to, że dostali wpierdol za przejście przez środek grupki nie omijając ich. Chyba, że ktoś zna kacapski to zapraszam do tłumaczenia

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-10-14, 19:40 1
wojtekpwse napisał/a:

Z jakiego Partyzanta o czym ty pierdolisz przecież tam zwarcie było murowane od samego początku



jak dla ciebie pokazywanie czegoś rękoma i odwracanie tym wzroku w trakcie rozmowy i przejście bezpośrednio z tego w gonga na twarz nie jest partyzantem, to kurwa nie wiem, co jest...
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2024-10-14, 20:17 1
IQ w tym kraju jak widać, zróżnicowane,
ale kał i tak bierze górę
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-10-14, 20:41
eliveruss napisał/a:

jak dla ciebie pokazywanie czegoś rękoma i odwracanie tym wzroku w trakcie rozmowy i przejście bezpośrednio z tego w gonga na twarz nie jest partyzantem, to kurwa nie wiem, co jest...



Wyjdz spod kamienia to nie gra tylko prawdziwe życie. Za krzywe spojrzenie możesz wyłapać chleba a ty tu pieprzysz jakieś mądrości jak ten wyłapujący oklep, to nie tekken że jest odliczanie do rozpoczęcia rundy.
Zgłoś
Avatar
John_Yonderbrack 2024-10-14, 20:43
Jebać roSSje
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-14, 20:57
Wszysto za Bugiem powininno się spalić do gołej ziemi. Ludzkość by odetchnęła.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-10-14, 22:00
Ale baby dobrze wytresowane - nie wpieprzają się w bójkę.

______________

Hitler był lewakiem
Jebać wszystko na wschód od Polski.
Zgłoś
Avatar
zeba1118 2024-10-14, 22:13
@Liczer: taaa bo nie ma nic piękniejszego niż iść siedzieć na dekadę, bo obieraczką posłało się podczłowieka do świętego Piotra
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-10-14, 22:49 7
Gdyby to było w Polsce dajmy na to w 1993 albo w 1999 i by szły prawilne sebiksy to stojący na chodniku pajac dostałby od pierwszego z bara, od drugiego w jape albo kopa i sebiksy nawet by nie zwolniły tylko szły dalej. Taki był wtedy sznyt. W rosji widzę że obowiązuje nadal styl zdradziecki, najpierw zagadać niby normalnie i obczaić a potem sprzedać piąchę znienacka. Oni nie wiedzą w ogóle co to jest honor i godność. Ha tfu na nich skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
clking 2024-10-14, 22:53
przez krajobraz odruchowo zacząłem szukać skoczka na górnej części ekranu
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-14, 22:59 2
Zapewne za jakiś czas podejdzie jakiś kurdupel i wykurwi jednemu czy drugiemu z pistoletu.
Akcji jakich wiele w kacapii,zemsta będzie.
Zgłoś
Avatar
Kapralzmechol 2024-10-14, 23:15 3
Tłumaczę co poeta z trotuara miał na myśli. Zaczęło się tak ...dlaczego chodzisz po mojej wiosce ?< Na nasze pewnie dzielni> Tu stała moja żona , musiała zejść ci z drogi . Nie przeprosiłeś jej że chcesz tu przejść, obraziłeś ją tym . I dalej już ciężko nadążyć . Tłumaczyli że nawet jej nie dotknęli jak przechodzili i potem nastąpił wjeb . W sumie dostali jak ten zając co czapki nie nosił. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-10-14, 23:23 3
Najlepiej nie odwracać się nie gadać iść a jak walnie was z partyzanta to wy z partyzanta dziab nożem w bebechy i ruru przed siebie modląc by ten się wykrwawił a was nie namierzą
Zgłoś
Avatar
Jarazz Wczoraj 0:01
Liczer napisał/a:

Dlatego chodzę z ostrą obieraczką w rękawie. Nigdy nie wiadomo kiedy na patologię się trafi.



Kiedy na kartofla trafisz 😉
Zgłoś
Avatar
chlop Wczoraj 1:45
Elegancko Kurwa a wy się spuszczacie widzę ze Sadistick to już rurkowe kurwy z Ifonami 16
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 2:44
wojtekpwse napisał/a:

Wyjdz spod kamienia to nie gra tylko prawdziwe życie. Za krzywe spojrzenie możesz wyłapać chleba a ty tu pieprzysz jakieś mądrości jak ten wyłapujący oklep, to nie tekken że jest odliczanie do rozpoczęcia rundy.



się doświadczony wojownik kurwa znalazł, to ty pieprzysz jakieś mądrości.

Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest, napisałem po prostu, że to frajerstwo i kurestwo. Chcesz się napierdalać, to powiedz to wprost albo chociaż odepchnij gościa na początku, a nie kurwa pokazujesz mu coś za nim, a potem walisz pizdę z partyzanta.

Tu nie dość, że ci dwaj goście nic nie zrobili, bo po prostu przeszli i nie wiedzieli, o chuj gościowi chodzi, bo ubzdurał sobie, że szturchnął któryś z nich laskę, to jeszcze mówi spokojnym głosem "brat, brat", coś tam jeszcze spokojnie mówi i nagle wali strzała w pysk. Typowo tchórzowskie i frajerskie zachowanie.

Drugi typ też zajebisty, od tyłu przewraca drugiego gościa i wali go z buta w pysk, gdy ten już leży.

Takie pizdy, co walą za krzywe spojrzenie czują się mocne, dopóki nie trafią pierwszy raz na kogoś ogarniętego, potem się przerzucają na starsze babcie, bo po tych z daleka już widać, że bić się raczej nie umieją.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie