18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Bójka kacapów
RobDeMay • 2024-10-14, 11:25
Wygląda na to, że dostali wpierdol za przejście przez środek grupki nie omijając ich. Chyba, że ktoś zna kacapski to zapraszam do tłumaczenia

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Wczoraj 9:44
eliveruss napisał/a:

się doświadczony wojownik kurwa znalazł, to ty pieprzysz jakieś mądrości.
Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest, napisałem po prostu, że to frajerstwo i kurestwo. Chcesz się napierdalać, to powiedz to wprost albo chociaż odepchnij gościa na początku, a nie kurwa pokazujesz mu coś za nim, a potem walisz pizdę z partyzanta.
Tu nie dość, że ci dwaj goście nic nie zrobili, bo po prostu przeszli i nie wiedzieli, o chuj gościowi chodzi, bo ubzdurał sobie, że szturchnął któryś z nich laskę, to jeszcze mówi spokojnym głosem "brat, brat", coś tam jeszcze spokojnie mówi i nagle wali strzała w pysk. Typowo tchórzowskie i frajerskie zachowanie.
Drugi typ też zajebisty, od tyłu przewraca drugiego gościa i wali go z buta w pysk, gdy ten już leży.
Takie pizdy, co walą za krzywe spojrzenie czują się mocne, dopóki nie trafią pierwszy raz na kogoś ogarniętego, potem się przerzucają na starsze babcie, bo po tych z daleka już widać, że bić się raczej nie umieją.



Pizde to masz na czole. Nawet nie czytam tych wysrywów. Pozdro
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 10:13
wojtekpwse napisał/a:

Pizde to masz na czole. Nawet nie czytam tych wysrywów. Pozdro



No to fajnie nie przeczytałeś, skoro dokopałeś się do przedostatniej linijki.

Pet jesteś i tyle, nazbieraj internetu na zapas do wiadra i wracaj do piwnicy
Zgłoś
Avatar
arnold_zboczek91 Wczoraj 13:57
W Polsce co prawda nie biją, ale nieraz zdarzyło mi się, że ktoś schodzi i idzie na kolizję ze mną, albo stoją całym chodnikiem i za nic jeden się nie ruszy.
Ludzie w ogóle nie potrafią chodzić, czy to na chodniku czy w sklepach. Przydałaby się jakaś akcja edukacyjna informująca, że w tej części Europy obowiązuje również NIE tylko auta ale i ludzi ruch prawostronny.
"Mój chodnik, moja krzywa płyta w tym chodniku i dziura też, moje wszystko a ty się podporządkuj bo jestem kimś" xD Mentalność zbuntowanego chłopa folwarcznego tkwi w Polakach nadal, nawet po 130 latach.
Zgłoś
Avatar
batiz Wczoraj 15:40
wróciłbym tam z bejsbolem wyrównać rachunki

______________

Majster Bieda
Zgłoś