18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
🔥 Na chuj klepiesz w szybę? - teraz popularne
🔥 Jeb w łeb vol 2 - teraz popularne
Bójka kacapów
RobDeMay • Wczoraj 11:25
Wygląda na to, że dostali wpierdol za przejście przez środek grupki nie omijając ich. Chyba, że ktoś zna kacapski to zapraszam do tłumaczenia

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
mianas Wczoraj 11:29 12
Brodate wiadomo szmatogłowe ścierwo ebaki Kozie ..
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 11:33 55
Jebany królewicz chodnika

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
leonfun Wczoraj 11:35 22
Mam nadzieję że już są na froncie Ukraińskim i wąchają kwiatki od spodu
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Wczoraj 11:41 12
Oni tam mają zwyczaj, że nawet jak chcą komuś najebać to i tak mówią do niego ,,brat" czy po prostu tak wygląda braterstwo w tamtych stronach?
Zgłoś
Avatar
CARLOSDELAHESUS Wczoraj 11:41 7
Przechodzący jako pierwszy albo "zahaczył" o dziewczynę (która jest żoną typa który wszczął bójkę) albo przeszedł "za blisko" niej i za to dostał łomot. Ad. mianas brodaty raczej nie jest "szmatogłowy" bo nie słychać akcentu typu republiki azjatyckie czy kaukaskiego, natomiast ci dwaj, którzy zostali pobici to chyba imigranci z Azji.
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 12:05 84
Nic mnie tak nie wkurwia, jak grupy pedałów rozjebane na całą szerokość chodnika. Ciężko zrobić krok i zrobić odrobinę miejsca, widząc że ktoś idzie, zamiast zmuszać go do deptania po trawie lub przeciskania się.

Ewidentnie próbowali się popisać przed laskami i szukali zaczepki. Jeszcze ten strzał z partyzanta, jezu jak mnie to wkurwia
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Wczoraj 12:20 4
eliveruss napisał/a:

Nic mnie tak nie wkurwia, jak grupy pedałów rozjebane na całą szerokość chodnika. Ciężko zrobić krok i zrobić odrobinę miejsca, widząc że ktoś idzie, zamiast zmuszać go do deptania po trawie lub przeciskania się.
Ewidentnie próbowali się popisać przed laskami i szukali zaczepki. Jeszcze ten strzał z partyzanta, jezu jak mnie to wkurwia



Z jakiego Partyzanta o czym ty pierdolisz przecież tam zwarcie było murowane od samego początku
Zgłoś
Avatar
72aweM Wczoraj 12:28 1
Ładne ASMR by z tego było
Zgłoś
Avatar
leonidkacap Wczoraj 12:50 5
trochę się uczyłem poszło o to że jeden drugiego się zapytał dlaczego nie jest na wojnie a ten mu odpowiedział że partyzantów nie biorą to dostał z partyzanta
Zgłoś
Avatar
Zinou0 Wczoraj 13:01 2
Ja pierdziele, ale troglodyci...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 13:12 1
eliveruss napisał/a:

Nic mnie tak nie wkurwia, jak grupy pedałów rozjebane na całą szerokość chodnika. Ciężko zrobić krok i zrobić odrobinę miejsca, widząc że ktoś idzie, zamiast zmuszać go do deptania po trawie lub przeciskania się.
Ewidentnie próbowali się popisać przed laskami i szukali zaczepki. Jeszcze ten strzał z partyzanta, jezu jak mnie to wkurwia



wkurwia cię, ale grzecznie drepczesz po trawniku
Zgłoś
Avatar
russian-roulette Wczoraj 13:24 25
Już tłumaczę:
1-Dlaczego przeszliście przez nas?
2-Bo stoicie na środku chodnika.
1-No i chuj masz kurwa tak nie chodzić
2- To jak mieliśmy przejść?
1-Nie wiem kurwa i chuj mnie to obchodzi
2-Ok tylko się nie denerwuj
1-Jak się kurwa nie denerwuj?
2-No nie denerwuj się
1-Zaraz dostaniesz pstryczka w nos BOOM
Zgłoś
Avatar
Liczer Wczoraj 13:32 13
Dlatego chodzę z ostrą obieraczką w rękawie. Nigdy nie wiadomo kiedy na patologię się trafi.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 Wczoraj 14:16
kiedyś się bawiło tysiąc koni przepuszcamy a jednego zatrzymamy

______________

>Każdy mężczyzna w swoim życiu wypowiada te trzy kłamstwa:
- Będę cię kochał wiecznie.
- Nigdy cię nie zdradzę.
- Weź do buzi, powiem ci jak będę kończył ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie