18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
NorbercikFP 2013-04-04, 23:42 1
Ja bym z chęcią zobaczył materiał na hardzie z nim w roli głównej
Zgłoś
Avatar
kolbe11 2013-04-04, 23:46 7
obczajcie tego cwela tutaj
Zgłoś
Avatar
endione 2013-04-04, 23:49
Kaszubek chuj Ci w dupę, pozwij mnie.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-04-04, 23:51 1
"potencjalne straty." Ta jasne. Użytkownicy sadola to nie pizdy chodzące na zabiegi upiększające.
Zgłoś
Avatar
Balzat 2013-04-05, 0:08
Dajcie mi link do posta oczerniającego go, dam tam piwo
Zgłoś
Avatar
kolbe11 2013-04-05, 0:10
Panowie, a może zbiorowy pozew za obrazę uczuć i symbolu narodowego ? Jest nas w końcu 650.000.
Balzat: sadistic.pl/jak-klamia-nas-media-cz-i-vt187887.htm
Zgłoś
Avatar
Fabio_00 2013-04-05, 0:16
proline.pl/?n=botox-party-czyli-byc-jak-piotr-kaszubski&grupa=news

Ciekawe podsumowanie informacji o pk (tak na stronie sklepu z sprzętem komputerowym )
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-04-05, 0:17 4
ta a przedwczoraj pojawił się u nas artykuł przeciwko niemu który wrzucił ktoś świeżo zarejestrowany.

ktoś robi trolling lvl: arcymistrz, na całą Polskę a my to łykamy jak ukraińskie dziwki wojewódzkiego
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-04-05, 0:19 1
Nie ma kurwa w Polsce w sądzie czegoś takiego jak potencjalne straty. To nie Hameryka że pozwiesz kogo chcesz za co chcesz. U Nas musisz kurwa czarno na białym udowodnić ile straciłeś i dlaczego - gdybać to sobie możesz przed sraniem czy będzie rzadkie czy twarde. Zajebistych gość musi mieć adwokatów, że nawet tego nie wiedza.
Zgłoś
Avatar
speedi93 2013-04-05, 0:21 3
a może mały atak na stronke jego "kliniki"?
PING OF DEATH:
Start>>Uruchom>>cmd>>ping 77.55.148.188 -t -l 65500
Zgłoś
Avatar
zaba711 2013-04-05, 0:32 1
UWAGA JESTEM SPECJALISTĄ !

Chyba pobiorę wszystkie wywiady i wypiszę wszystkie sprzeczności znajdujące się w nich.
Co do pozwu ... sam portal nie może pozwać tak jak administrację bo "Sadistic.pl © 2007-2013. Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu." i już co najwyżej to użytkowników którzy tu piszą ale ... jak to zawsze bywa jest ALE albo administracja wyda IP danych użytkowników na prośbę organu ścigania (dobrowolnie raczej niemożliwe, a przynajmniej wydaje mi się że administracja to nie jakieś pierdolone konfidenty albo pod przymusem) ale nawet jak już dostaną IP to w polskim prawie tylko i wyłącznie na rzecz bezpieczeństwa państwa można śledzić ludzi po tym IP ^^ ale dobra może zapłaci rudemu i rząd znajdzie mieszkanie itp. to i tak nie mogą BA ! nie mają jak udowodnić kto siedział przed komputerem i nie mogą oskarżyć sprawcy bo nie wiedzą kim on jest Czyli w skrócie "On myśli że się ludzie przestraszą i przestaną pffffffffff" do tego skoro na hodowli świerszczy się dorobił to niech teraz podatek od tego zapłaci (wątpię by w tedy to robił) ! w końcu się wzbogacił ! Jawny czarny rynek ! BA ! A może te świerszcze były przykrywką i sprzedawał coś innego ?

Do administracji :
Jak przyjdzie pozew albo nasz mądrala napiszę że niby się dogadał z administracją portalu sadistic.pl (z wami) na ugodę to proszę albo pokażcie zdjęcie albo napiszcie czy się dogadaliście albo chociaż kiedy jest rozprawa sądowa

PS.
Nie odczuwacie że myślał nad tym tekstem sporo czasu by wyglądał ten tekst tak mądrze ? Szkoda że nie odmienił poprawnie "złoty" (nie żebym ja nie popełniał błędów ale tak się starał a jednak zrobił).

wszystko macie na facebook.com/kaszubski.piotr



PS2
Teraz Kuba Wojewódzki powinien go zaprosić i ładnie przepytać z jego hm... życia najlepiej tak by mieć informacje które potwierdzą to co nasz kochany przyjaciel sadol napisał
Zgłoś
Avatar
skrytojebca 2013-04-05, 0:40
tylko 9 stron cos słabo
Zgłoś
Avatar
coreq 2013-04-05, 0:45
Pedalek chce sie wybic na sadolowym FEJMIE!!!
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-04-05, 1:01
Mysle, że jego pejdz zyskał duza liczbe odwiedzin, jak strona rządu <lol2> oraz jak europa w 45, niemcy zrobili tour po europie smieszne

Poza tym pomyslec co by bylo gdyby ludzie Sadola wzieli sie tak za strone rządowe oraz fan pejdze naszych politykierow, o purwa to by było coś
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-04-05, 1:05 1
co ciekawe, zobaczcie jak społeczność, nawet taki sadol, potrafi się zmobilizować przeciwko takiej przykładowej jednostce. W takiej kupie siła. Solidarność w latach osiemdziesiątych mogła tylko pomarzyć o takim zrzeszeniu entuzjastów. Taką siłą, zorganizowaną społecznością można obalić wszystko, nawet po litrze na łeb. Niedługo sadol zostanie tzw. piątą władzą w kraju, zaraz po władzy ustawodawczej, wykonawczej, sądowniczej, i tzw "czwartej władzy" czyli TVN-nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie