18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
taziu 2013-04-05, 1:10 1
Po pierwsze - gówno zrobi ten IMO laluś.
Po drugie - musi realnie wymierzyć wielkość straty, którą poniósł. Nie zrobi tego nikt.
Po trzecie - według mnie jest małym smarkaczem, któremu przewróciło się w głowie. Tyle.
Zgłoś
Avatar
t0biash 2013-04-05, 1:17
Jaki Milioner tacy prawnicy widzę xD
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-04-05, 1:21
oj cos czuje, ze spolecznosc sadistica jeszcze nie skonczyla z ta kurewka
Zgłoś
Avatar
korfu 2013-04-05, 1:26
Ktos napisal prawde a dzieciak sie sadzi. Swoja droga to niezly z niego kretyn
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-04-05, 1:30
Normalnie na zjebów takiego pokroju trzeba giwerę wyciągać, ale na to coś (sprawdziłe kto to kurwa jest bo mnie sadol olśnił) lecę po wiatrówkę... Rezultat będzie taki sam...
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-04-05, 1:31
Hahahahahahahahahaha bredzi
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-04-05, 1:42 3
Jak jak się kurwa cieszę że nie posiadam tego reliktu przeszłości jakim jest telewizor, kurwa gościa poznałem na SADOLU przy okazji tematu o który pedał robi aferę.
Ps.
Zgłoś
Avatar
pl3b 2013-04-05, 2:41 5
Zanim ktokolwiek na mnie najedzie to mówię, że ja też mam go dość i najlepiej by było gdybym o nim w ogóle nie usłyszał. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to co się właśnie dzieje. Jeśli (co w moim przypadku wydaje się bardziej prawdopodobne niż cokolwiek innego) chodzi w tym wszystkim o wywołanie szumu wokół niego, to muszę przyznać że trafił dość dobrze. Widząc ilość piw przy świeżych postach i pojawiające się już powoli newsy na innych stronach, sprawa nabiera rozgłosu w wyjątkowo szybkim tempie. Jak to mówią, żeby się utrzymać 'nieważne co mówią, ważne żeby ciągle mówili'

Nazwijcie mnie jak chcecie, ale sam nie mam pojęcia jakim cudem on w ogóle wypłynął poza tym, że było o nim głośno w mediach. Widać za to, że ma teraz swoje 5 minut i stara się je rozciągnąć jak najbardziej, zarabiając przy tym niezłą kasę. A to że pojawił się jakiś artykuł (z konta założonego dzień wcześniej, bez postów) przedstawiający go w niekorzystnym świetle? Sprawa albo przycichnie (bo narobiło się już wystarczająco szumu wokół niego, do następnego razu), albo skończy się na usunięciu artykułu i umieszczeniu przeprosin na głównej.

Umieszczanie obraźliwych komentarzy też nie bardzo tu pomaga, bo to też obraca w swój sukces (polecam obejrzeć coś, co ktoś tu już wkleił: "Szyderczy Hałas [#1] - Piotr Kaszubski, 21-letni milioner" na youtube od 6:50). Lepiej zluzować i olać gościa. Gadki typu 'ten jego pozew to nic przy późniejszym hejcie Internetu' są dobre do rozładowania emocji ale nie łudźmy się, koleś - jak i wszyscy jego pokroju - zarabia na tym, że się o nim gada (więc na Was teraz też) i gdzieś ma ten cały hejt (Justin Bieber anyone?).

Nie wiem czy mnie poniosło, bo aż założyłem konto żeby to napisać.. Rozumiem, że Sadol i j***ć pedałów, ale ruszcie przez chwilę głową.
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-04-05, 3:38
Cytat:

Sprawi mi to niezwykłą przyjemność, udowodnić absolutną szczerość moich słów, wypowiadanych w licznych wywiadach.


autentyczność których słów, z których wywiadów, bo z tego co wiem, to niektóre się mijały.
rozpieszczony produkt medialny, tyle
Zgłoś
Avatar
dth 2013-04-05, 4:24
Pajac chce zrobić trochę szumu, a Wy się na to złapaliście jak debile. Wypisywanie na jego fb, wchodzenie na jego stronę... tylko o to mu chodzi. Myślicie, że będzie mu przykro jak napiszecie jaką to jest pizdą i debilem, że zadziera z sadolem, a w rzeczywistości on rucha Was głęboko w dupska, bo reagujecie dokładnie tak jak sobie zaplanował. Pozwie sadistica to zrobimy zrzutę na najlepszego prawnika w kraju i tyle. Wypisywanie u niego na tablicy nie ma sensu, bo nabijacie mu statystyki odwiedzin i wywołujecie dodatkowy szum dookoła jego osoby. Ogarnijcie się, zignorujcie go to się zamknie, wszyscy o nim zapomną i może w końcu zbankrutuje.
Zgłoś
Avatar
Hehehsy92 2013-04-05, 7:41
Teraz kurwa każdy do sądu internety podaje czyli typowe:
-Halo Policja? Proszę przyjechać na facebooka.
Żałosne, tak samo z Panem Anną Grodzką i jej "sfabrykowanymi" zdjęciami z sex kamerek.
Karachan zamknięty (w sumie nawet nie znałem strony, a ponoć taka popularna była) oby nie zamknęli sadola.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-04-05, 8:36 1
W dupie mam taką demokracje, gdzie nie można powiedzieć prawdy o jakimś zafajdanym pedale.
Polski ustrój to dno i 10m mułu. Pierdolona EuroKomuna.
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2013-04-05, 8:39
Spodziewałabym się paniki ze strony administratora czy moderatorów, ale ludziki tu wypisujące przeważnie nic nie robią na stronie i tak się buntują...?
Zgłoś
Avatar
W................R 2013-04-05, 9:25
Proponuje mu distroja fejsbuka zrobić.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-04-05, 10:05
Whiltierna napisał/a:

Spodziewałabym się paniki ze strony administratora czy moderatorów, ale ludziki tu wypisujące przeważnie nic nie robią na stronie i tak się buntują...?



bo ludzie to ludzie, a co do modów i adminów to czego mają się bać? jest (podobno) coś takiego jak domniemanie niewinności i póki sąd nie orzeknie inaczej to lejesz ciepłym moczem na wszystko, szczególnie że oni nie mają z tym nic wspólnego...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie