18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
ziron 2013-04-04, 22:15
Jebany pedziuch, nie dość, że kłamstwo goni kłamstwo to jeszcze będzie ich bezczelnie bronił, brak mi słów na tego kretyna..
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-04-04, 22:16 8



Mój adwokat Harvey Specter już szykuje pozew :E.
Zgłoś
Avatar
Viaderoni 2013-04-04, 22:16 1
Czas pakować mandżur i czekać na wezwanie na komendę.
Zgłoś
Avatar
S................3 2013-04-04, 22:18
Wpis taktyczny. Jebac tego marnego grajka.
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2013-04-04, 22:20 3
Proponuje RAJD ta fanpage tego pedała.
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-04-04, 22:20 2
Pierwszy raz słyszę o tym czymś... Kolejny kandydat do nagrody "FRAJER ROKU" zaraz po ryżej kurwie i tym kolesiu co daje niby własne materiały
Produkt taki sam jak Biber czy inne pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-04, 22:21 4
Jak już ten mega (pożal się Boże) biznesmen tak się unosi honorem to pośmiejmy się z niego jeszcze. Po ostatnim temacie sadistic.pl/jak-klamia-nas-media-cz-i-vt187887.htm (beka) trochę z ciekawości poszperałem na fejsryju i na stronie Estinity ( facebook.com/ESTINITY ) umieścił sprostowanie apropo primaaprilisowego żartu o jego śmierci...

Piękna polszczyzna jak widać, ale już na swojej stronie facebook.com/kaszubski.piotr?fref=ts
Jest jego zdjęcie bez ortografa (widocznie mama sprawdziła błędy)

No cóż.. niby taki genialny a jednak niedouczony. Czekam na ciekawe przeróbki tej foty. (uprzedzam "Artykuł naraża klinikę Estinity jak i produkcję Whitetime, na potencjalne straty w wysokości kilkuset tysięcy >złotY<) czytając i komentując możecie pójść siedzieć i mieć zmarszczki.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-04-04, 22:21 9
Ooooooooooooooo coś czuję, że cała "elyta" moderacji od Pana K. pseudo Kutas dostanie po piździe w sądzie...
Tak eksperci sądzą



[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2013-04-04, 22:25 ]
Informacja nieprawdziwa. Moderatorzy nie zatwierdzają materiałów na stronę główną.
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2013-04-04, 22:23
a jebać pedała zasranego.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-04-04, 22:24
Ja pierdolę chyba w avatara dam se swoje zdj żeby nikt nie myślał, że tym pedałem jestem ;/ Btw. ludzie to jakieś tępe dzidy. Spójrzcie na te 'małolaty' (w cudzysłowie gdyż większość chyba starszych ode mnie jest. Pewno w wieku tej pizdeczki), co chwila mu się podlizują, dupy by od razu mu dały najlepiej byle im trochę kaski sypnął. Specjalnie chyba wejdę na jego stronę, wypiszę jego produkty i jak ktoś w rodzinie kupi coś od niego to mu 'kulturalnie' wytłumaczę, że ma tego nie robić -.-
Zgłoś
Avatar
Centurion 2013-04-04, 22:24 59
Proszę, nie zniżajcie się do jego poziomu, nie atakujcie go, olejcie ciepłym moczem, bo on żeruje tylko na Waszej atencji.

Tym bardziej nie wypisujcie pod jego adresem żadnych gróźb! Możecie mieć przez to problemy, których mieć nie warto.

Cenimy Wasze wsparcie, ale wiecie... na spokojnie, to tylko Internet.

Jeśli naprawdę złoży pozew to się tym zajmiemy, nie ma paniki
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-04-04, 22:24 9
Generalnie skoro ten gość o tym wie to prawdopodobnie zobaczy też to i przeczyta też i te komentarze.

Piotrze (wybacz ale na "Pan" z mojej strony to sobie niczym nie zasłużyłeś) jeżeli to czytasz to wiedz, że nie zatrzymasz tego co ludzie chcą powiedzieć. Żaden sąd, nakazy, zakazy nie są w stanie zatrzymać tego co wsiąknie w internet. Jeżeli natomiast chodzi o Sadistic.pl to wypowiadając mu "wojnę" wdepnąłeś chłopie w niezłe gówno i tu pozwolę sobie zacytować tekst z filmu C.K. Dezerterzy: "W tej kompanii znajdują się ludzie, którzy są najsprytniejszymi na tej szerokości geograficznej łazikami i nie przerobi ich żadna propaganda ani szykany" Ja wiem że Tobie i twoim adwokatom sadysta patrzy z oczu ale zapominasz że twoje malutkie zwycięstwo w sądzie zrobi z Ciebie cel numer jeden dla całego podziemia internetowego, a wtedy "nieprawdziwe informacje" będą twoim najmniejszym problemem.

To tak z grubsza moja odezwa.
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-04-04, 22:25
Chuj mu w dupę.Nie warto sobie nim głowy zawracać.
Zgłoś
Avatar
franz_maurer 2013-04-04, 22:27 2
Zjuq,

Na przyjemność to taki pedał musi se zasłużyć
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-04-04, 22:27 10
Centurion konkretnie wyluzowany i wyjebane ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie