18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Woolfer 2013-04-04, 22:27 1
Osrane dupy macie!
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-04, 22:27 4
Centurion napisał/a:

Proszę, nie zniżajcie się do jego poziomu, nie atakujcie go, olejcie ciepłym moczem, bo on żeruje tylko na Waszej atencji.

Tym bardziej nie wypisujcie pod jego adresem żadnych gróźb! Możecie mieć przez to problemy, których mieć nie warto.

Cenimy Wasze wsparcie, ale wiecie... na spokojnie, to tylko Internet.

Jeśli naprawdę złoży pozew to się tym zajmiemy, nie ma paniki



Widać Twoją dojrzałość, wielu z sadoli pewnie by chciało dostarczyć nam kolejne wideo do działu Hard...

Naprawdę ciężko olać, jak ktoś wypisuje takie brednie i Tworzy sobie armię mamiąc ludzi zmyślonymi historiami.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-04, 22:29
Kto to kurwa w ogóle jest?
Jadę mu na fejsbuku pojechać. ( konto tylko do konkursów i obczajenia co się w mieście dzieje, więc nie srać).
Zgłoś
Avatar
S................3 2013-04-04, 22:30
@up Piotr to ty?

To do Kamila.
Zgłoś
Avatar
fjkg 2013-04-04, 22:32
jak dla mnie jest to typowy przykład typa co myśli że jest zajebisty i nie umie wykładać lachy na coś co nie jest zgodne z prawdą. Jeżeli chce być dalej w biznesie musi się nauczyć że czasami padają kłamstwa bo inaczej wyda więcej na adwokata niż na swoje interesy
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-04, 22:33
W razie co LOIC albo HOIC na jego strony i pójdą z dymem ;p
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-04, 22:33 8
Kto mi powie, gdzie się podziało tych 650 tysięcy użytkowników?


[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2013-04-04, 22:46 ]
On brał statystyki z Megapanelu, gdzie są dziwnie oszacowane unikalne wejścia na serwis, nie chodziło mu o zarejestrowanych użytkowników. Bardziej wiarygodny Google Analytics pokazuje nam 2,3 mln miesięcznie
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-04, 22:34 2
ja pierdole, szczyt chamstwa został osiągnięty. "Sprawi mi to niezwykłą przyjemność udowodnić absolutną szczerość moich słów wypowiadanych w licznych wywiadach", nosz kurwa aż ma się ochotę jebnąć go w ten pedalski ryj
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-04-04, 22:34 1
raper900, spierdolili już ze strachu ;< tylko sadole zostali
Zgłoś
Avatar
R................g 2013-04-04, 22:35 2
Zgłaszajcie mu wszyscy profil jako spam
Zgłoś
Avatar
zielaq 2013-04-04, 22:37
jak bedzie sprawa w sądzie to jestem pierwszy do składki na prawnikow dla sadola
Zgłoś
Avatar
Techron 2013-04-04, 22:38
Ten komentarz powstał tylko po to, żebym w razie czego też mógł zostać pozwany.

A tak na serio niezła polewka jest z tych komentarzy pod tym wpisem.
Zgłoś
Avatar
Endorfina89 2013-04-04, 22:39 13
Pomimo tego, że w tej wspaniałej i emocjonującej wojnie (niczym kurwa Korea vs. USA) trzymam stronę Sadoli, to jedno Wam muszę powiedzieć (tak, możecie mnie zjechać a nawet zbanować, mam to w dupie) - jesteście żałośni.

Jeżeli ktoś by poszperał i poszukał, to wiedziałby, że ten koleś sceptycznie nastawiony do wagin (nie chcę być dodatkowo posądzony o nienawiść do gejów ), był... a w zasadzie dalej jest NIE właścicielem tej firmy, tylko specjalistą marketingowym (czy coś w tym rodzaju).

Możecie gadać co chcecie, ale jedno Pedałkowi trzeba przyznać - spełnia swoje zadanie w 200%

Jest jakaś zakichana firma, która nie wie jak zabłysnąć, więc ktoś wpada na pomysł, że wspaniałą reklamę zrobi sensacja, że koleś, który ledwo co przestał robić siku do nocnika jest właścicielem tej firmy - pomysł z pozoru głupi... no ale kurwa nie wiadomo czemu zadziałał Ludzie zaczęli gadać o tej firmie, sprawdzać w internecie... i co najgorsze to założę się, że obroty tej firmy wzrosły wówczas o kilkaset procent.

Czy Wy zdajecie sobie sprawę, ile kosztuje 30 sekund czasu na antenie? Nie wszystkie duże przedsiębiorstwa stać na jedną reklamę, o średnich i małych nie wspomnę. A tymczasem po tej sensacji, że "Pan" Piotr jest właścicielem firmy, media SAME zaczęły o tym trąbić. Nawet tego sceptycznie nastawionego do wagin człowieczka zaprosili do TVN... plan wykonany w 200%!

Patrząc na Wasz wiek w profilach, tym bardziej mi przykro, że dajecie się w to wciągnąć i robicie nieświadomie kolejną reklamę... jesteście żałośni.

Gdybym był adminem wypierdzieliłbym ten temat z sadistica jak najdalej i automatycznie usuwał wszystkie wpisy, które zawierają frazę "Piotr Kaszubski" (tak, z tym włącznie).

Pis Joł.

Teraz możecie mnie zjechać - i tak Was kocham
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2013-04-04, 22:40 1
Dawno nie byłem na sadisticu, więc nie jestem na bieżąco, ale - do kurwy nędzy kto to jest "Piotr Kaszubski" ?
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-04-04, 22:41
po nim leci taki hejt na fb że chyba mu się nie udało wybić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie