18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Avatar
TPaury 2012-02-12, 17:42 1
Przypomniał mi się GRID i za to leci bronek.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-02-12, 19:19
4 biegowa skrzynia biegów czy mi się wydaje?
Zgłoś
Avatar
hellraiser20 2012-02-12, 19:21 5
Ja tam czuję tylko smród, ale może to dla tego, że walnąłem siarczystego bąka
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-02-12, 19:21
ta kurwa czuje moc i niestety Turbo Dziurę w baku
Zgłoś
Avatar
marcinciniak 2012-02-12, 19:22
Historia bolidów w kilkadziesiąt... kilometrów.
Zgłoś
Avatar
scartx 2012-02-12, 19:23
przejechał kilka ulic i skonczyla sie waha
Zgłoś
Avatar
PanHT 2012-02-12, 19:46
I am LEGEND 2 with Ferrari!!!!
Zgłoś
Avatar
malin90 2012-02-12, 19:51 5
i tak nie zatankuje juz nigdy na shelu
woda w ropie, syf w LPG a o mocy na benzynie nie wspomne
z mojego przypadku to do świezo załozonej instalacji LPG były 2 tankowania na tych stacjach jedna w Toruniu druga w Poznaniu no i zanim dojechałem na następne tankowanie samochud przestał chodzić na gazie po rozkręceniu parownika ( gimbus nie zrozumie ) był cały wypchany mazią mevhanik powiedział ze wzyciu czegos takiego nie widział i nie miało to sie prawa stać nawet po 100 tys km bez czyszczenia a zrobiłem tylko 400 km , znajomi odczuwaja gorsze osiągi na benzynie a jeszcze innemu padły wtryski w diezlu bo w ropie była woda po pobraniu prubki z stacji tez była woda, a o cenach na tej stacji nie wspomne
moze to nie miejse na takie wywody ale chę ostrzec innych zeby nie popsuli sobie auta
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-02-12, 20:10 3
@malin90, polecam słownik ortograficzny...
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-02-12, 20:11
malin90 napisał/a:

i tak nie zatankuje juz nigdy na shelu
woda w ropie, syf w LPG a o mocy na benzynie nie wspomne
z mojego przypadku to do świezo załozonej instalacji LPG były 2 tankowania na tych stacjach jedna w Toruniu druga w Poznaniu no i zanim dojechałem na następne tankowanie samochud przestał chodzić na gazie po rozkręceniu parownika ( gimbus nie zrozumie ) był cały wypchany mazią mevhanik powiedział ze wzyciu czegos takiego nie widział i nie miało to sie prawa stać nawet po 100 tys km bez czyszczenia a zrobiłem tylko 400 km , znajomi odczuwaja gorsze osiągi na benzynie a jeszcze innemu padły wtryski w diezlu bo w ropie była woda po pobraniu prubki z stacji tez była woda, a o cenach na tej stacji nie wspomne
moze to nie miejse na takie wywody ale chę ostrzec innych zeby nie popsuli sobie auta



No, to trafiłeś na naprawdę chujową stację. Telefonuj do UOKiK, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.

Tak normalnie, to paliwo Shella pochodzi z tego samego zbiornika, z którego trafia i na stację Pana Zdzisia z Zadupia. Zero różnicy, płacimy za markę i fajniej urządzone stacje. A co kto tam dolewa na miejscu, to już inna sprawa...
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-02-12, 20:17 1
Jak w ropie czy benzynie może być woda? Przecież się z wodą nie mieszają do chuja. Benzyna i olej napędowy będą pływać po powierzchni - łyżką można je zebrać.
Zgłoś
Avatar
malin90 2012-02-12, 20:30
@ up
jezeli postawisz sobie w szkalne to wiadome ze sie odziela ale jak poządnie zmieszasz to na pare godzin sie nie odwarstwi a takie miesznie gwarantuje pompa dystrybutora , mozesz sam sprawdzić czy na twojej stacji nie ma wody odlej troche do karnistra i postaw na pare dni
a co do zgłasania stacji to ta z Torunia była nawet w TVN Turbo bo nowy samochud prosto z salonu został zatankowany na tej stacji i ujechał pare kilometrow oczywiście diesel i woda
zadne organy do sprawdzania jakosci paliw sie tym nie zainteresowały
innymi słowy rączka rączke myje jak sie sam nie przekonasz co dobre a złe to ci nikt nie powie
Zgłoś
Avatar
Lew 2012-02-12, 20:40 2
tak jakoś mi się skojarzyło

Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-02-12, 20:52 2
Kurwa no tacy to najlepsi, prawie 2 setki na budziku przez miasto, a żeby tylko dzieciak jakiś wlazł na ulicę albo ktoś niespodziewanie wyjechał z podporządkowanej. Zero wyobraźni i wielka szansa trafienia na harda. (piszę to po 2 minutach filmiku, jeszcze nie wiem jak się kończy)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie