18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
Bomba
Lord Gutek • 2013-04-19, 12:15
Ostatnie wydarzenia w Bostonie zainspirowały mnie do czegoś...

Pomyślałem, żeby skonstruować bombę z szybkowaru, lecz wypełniłbym ją bekonem,
którą później wrzuciłbym do Meczetu, podczas modlitwy. Jednym strzałem pozbawiłbym ciapatych drogi do ich raju
Zgłoś
Avatar
dth 2013-04-19, 12:23
kiepskie, chyba każdy już o tym myślał.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-04-19, 12:34 10
kiepskie, lepiej zamiast boczku dac c4, raju i tak nie ma, a te szmaty szybciej by odeszły
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-04-19, 12:34
@up ale nikt nie wstawił
Zgłoś
Avatar
Lord Gutek 2013-04-19, 12:44 13
W sumie jest to bomba prosta do zrobienia...

@RagicMabbit Ale nie lepiej byłoby im dać tą świadomość, że dla nich to koniec? Możnaby przynajmniej popatrzeć, jak cierpią, a jakby zrobić tak, jak napisałeś, to uznali by ich za męczenników, którzy zginęli za wiarę...
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-19, 12:55 68
Ja tak działam, ale na mniejszą skalę.
Siadam w jadalni na przerwie, często obok ciapatych specjalnie.
Wyciągam kanapeczki z szyneczką i żrę jak świnia, czasami "niechcący" machnę ręką tak że kanapka z wędlinką rozjebie się po całym stole.
Niektórzy to olewają, ale niektórzy to faktycznie reagują jak diabeł na święconą wodę.
Ot, taki mój mały sabotaż

A czasami małe kawałeczki wędlinki podrzucam na krzesła w jadalni, być może jakiś szmatogłowy przy siadaniu dotknie
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-04-19, 13:46 1
Lord gutek - zkłoniłeś mnie do refleksji, masz rację mój ty judosceptyku - piwko

"skłoniłeś"
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-19, 15:30 14
Świńskie kości pocięte na małe, ostre sześciany i umieszczone w standardowej bombce byłyby dobrymi szrapnelami. Żeby zlikwidować usmiercającą falę uderzeniową a jedynie rozsiać takie kostne pozbawiacze raju poleca sie nie stosować typowych materiałów wybuchowych, zastąpienie ich np hydrazyną utlenianą czterotlenkiem azotu gwarantuje dobry impuls właściwy i relatywnie niewielką falę udezrzeniową przy eksplozji, co przekłada się na radosny widok dzeisiątek bądź setek boleśnie jęczących do allaha muslimków. Należy również zaznaczyć, iż bezskuteczne będzie to jęczenie, bo allahy nie słuchają tych, co mają w sobie powbijane świńskie kostki. Potem gdy juz taki "zanieczyszczony" muslimek dojdzie nieco do siebie można go wysadzić go już na poważnie, tak żeby nie było co zbierać. Zawsze to lepiej najpierw go wymęczyć a potem z nienacka wysadzić.

Poza tym nie ma żadnego allaha
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-04-19, 16:20
Niestety to nie zadziała, oni by musieli z własnej woli się "pobrudzić"
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2013-04-19, 16:35
Może zamiast pocisków wzbogacanych uranem,pociski wzbogacane wieprzowiną
A cała akcja przy dźwiękach Porky Vagina (muzyka dla koneserów).
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-19, 16:37
@Malix
Nieprawda.
Zgłoś
Avatar
peterpod1990 2013-04-19, 16:45
niezłe..a nie da rady tam wsadzić napalmu, albo nie wiem c4?
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-04-19, 16:50
Wyjebie bomba i co? Przecież on musi to zjeść. Myślisz, że jak oni dotkną mięsa to od razu przejebane?
Zgłoś
Avatar
Cupak 2013-04-19, 17:08
@jebacwas
To niby dlaczego w autobusach w Egipcie czy Turcji montuje się małe woreczki ze świńskim tłuszczem?
A dlatego, że jak taki "bombowy" akbar wyjebie busik w powietrze to upierdoli się tym tłuszczykiem i 70 dziewic mu przeleci koło nosa
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-19, 17:18 1
@jebacwas
Pojebało Ci się z żydkami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie