18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Brawo blondyneczko...
Halman • 2020-05-28, 9:46

według opisu laseczka jest cheerleaderką i coś tam chciała poćwiczyć..
nie wiedząc o tym stanęła bosą stopą na "miedzianym wężu" ( ktoś wie o jaki rodzaj węza chodzi?)
Dziewczę nie ogarnęło sytuacji nawet kiedy stopa już jej puchła... na szczęscie, finał finałów szybko trafiła do szpital .
Osobiście życzę jej jeszcze jednego ugryzienie takiego węża co by puchła dla odmiany 9 miesięcy
Zgłoś
Avatar
~Beny 2020-05-28, 9:48 25
HAL9000/2 napisał/a:

( ktoś wie o jaki rodzaj węza chodzi?)



Mokasyn miedziogłowiec (copperhead).
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-28, 9:49 10
Beny napisał/a:

Mokasyn miedziogłowiec (copperhead).



szacun na dzielni Beny...
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-05-28, 10:03 8
Ja pierdziele ale tępa dzida... Wie, że coś ją ujebalo i myślę że zapewne wie jak groźne stworzenia żyją w otoczeniu to postanowiła usiąść sobie w tym samym miejscu i czekać co dalej będzie..
Zgłoś
Avatar
K................t 2020-05-28, 10:13 8
roman970227 napisał/a:

Ja pierdziele ale tępa dzida... Wie, że coś ją ujebalo i myślę że zapewne wie jak groźne stworzenia żyją w otoczeniu to postanowiła usiąść sobie w tym samym miejscu i czekać co dalej będzie..



Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upierdoli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-05-28, 10:33 12
KeithFlint napisał/a:

Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upierdoli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.



Mamy tutaj Doktora Housa, Queena, oraz sędzie Marię Annę Wesołowską.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-05-28, 10:54 10
Pajan napisał/a:

Mamy tutaj Doktora Housa, Queena, oraz sędzie Marię Annę Wesołowską.



A Ty jesteś Sherlock Holmes, wszystkich ladnie rozpracowales.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-05-28, 11:01 2
DużyKutas napisał/a:

A Ty jesteś Sherlock Holmes, wszystkich ladnie rozpracowales.



I za to browara masz mistrzu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-28, 11:19 3
Głupia cipa nagrywa w pionie. Niech sra na stojąco.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-05-28, 14:17 1
Ojojane rany bolą mniej
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-05-28, 15:15 8
I dlatego kocham Polskę.
Co my tu mamy: żmija i pająk krzyżak. Tragedi nie ma.
Ameryki (obie) takie piękne, Azja, Afryka. Cały czas bądź czujny bo coś cię okąsi albo zje. Australii nie wspomnę. Ledwo wyjdziesz z lotniska i już jakaś kurwa kombinuje jak cię upierdolić. A czym mniejsza, tym gorsza. Do oceany też nie wejdziesz bo akurat rekin zasiada do kolacji albo jakieś meduzowate gówno z parzydełkami.
U nas nawet jak żmija ukąsi to surowica i jak nie jesteś jakimś zdechlakiem to idziesz do domu. A "u nich" nawet jak dostaniesz surowicę to i tak zgnije ci pół ręki.
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-05-28, 15:26
Gdyby rozebrała się do goła to by jej stopa nie spuchła. A tak chuj i do szpitala!
Zgłoś
Avatar
Alan101 2020-05-28, 17:55
Czy tylko ja zawaliłem do tego konia?
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-05-28, 18:37
KeithFlint napisał/a:

Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upierdoli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.



Jak jesteś pierdoła to nie dziwię się, że byś też nie zajarzył co się stało. Ja i raczej większość normalnych ludzi potrafilibyśmy odróżnić nadepnięcie na patyk, kamień czy gówno od upierdolenia przez węża, pająka czy inne kurwiska.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-05-28, 19:18 1
roman970227 napisał/a:

Jak jesteś pierdoła to nie dziwię się, że byś też nie zajarzył co się stało. Ja i raczej większość normalnych ludzi potrafilibyśmy odróżnić nadepnięcie na patyk, kamień czy gówno od upierdolenia przez węża, pająka czy inne kurwiska.



Powyższego specjalisty chyba nigdy klecanka nie ujebała, ciche to, chuj wie czemu zaczyna parzyć jak po pokrzywie. Jakby co, to gratuluję doświadczenia w zaliczeniu wcześniej wymienionych.
Zgłoś