18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Broń biologiczna
PanFajek • 2024-07-02, 21:36
Mężczyzna mówi białej kobiecie i jej partnerowi „ pajeet ”, że jest z najbardziej inwazyjnym gatunkiem na świecie. „ Jesteście bronią biologiczną w tym kraju ...”

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-02, 23:19 22
Nome napisał/a:

kurcze ludzie, przecież ta dziewczyna wcale nie musiała się "zadawać" z tym ciapatym, kiedyś do firmy w której wtedy pracowałam przyjeżdżali kontrahenci z różnych krajów i czasem trzeba było im pomagać na przykład pójść z nimi do sklepu albo coś załatwić... nie wyobrażam sobie żeby jakiś przygłup zaczął mi ubliżać, albo mnie nagrywać w wrzucać do sieci, bo coś mu się w jego pustym łbie przywidziało... chamstwo totalne



Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-02, 23:25
a to nie jest przypadkiem ten przygłup, co zaczepiał Amerykańskich żołnierzy w jakiejś galerii handlowej?... gadkę ma bardzo podobną
Zgłoś
Avatar
Sidyk 2024-07-02, 23:33 1
Kurwa ale to was spina srom. Chce się z giwnem zadawać to niech się zadaje…
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-02, 23:34 9
Ścianka sosna za 198zł... Jadę

Gdzie jest ta castorama...?
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-07-03, 0:24
To jest jedna z tych co lubią kszankę.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-03, 0:34 3
Tej smoczycy z pontonami bym z chęcią przyyebał w głupi ryj, gdzie z łapskami startuje ??
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-07-03, 0:45 5
łeb kurwie ogolić na łyso
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2024-07-03, 1:23 14
TwójCzarnyPan napisał/a:

Niech zgadnę, zagubiony i sfrustrowany dziadzio wyemigrował do Polski, bo słyszał, że to "whitest country on Earth"? A na miejscu przeżył szok, że jednak nie i próbuje to naprawić? Mógł do Rosji za Ural pojechać, tam nawet Czeczeni nie zaglądają.
Jeszcze kurwa importowanych rasistów brakuje, jakbyśmy swoich mieli za mało.



Sklej pizdę
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-07-03, 6:50 4
Ja pierdole, ale z Was troglodyci jaskiniowi... Dajcie ludziom normalnie żyć. To że polka Wam nie daje potraficie zaakceptować, ale już jak daje ciapakowi to łolaboga! Janie Pawle miej nas w opiece! Pojeby.

Kobiety nie są dobrem wspólnym i same o sobie decydują. Skoro chcą się umawiać z czarnuchem lub ciapakiem chuj Wam do tego. Dosłownie - chuja możecie z tym zrobić. Co najwyżej popiszczeć w komentarzach. A inna sprawa, że nierzadko to mogą być fajni i ciekawi ludzie z innych kręgów kulturowych, ale wątpię że to zrozumiecie to przy swojej sfiksowanej na kutasie wizji świata...
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-03, 7:16 10
Dobrze prawi takich ludzi trzeba. Obcokrajowcy muszą nas bronić przed zarazą wstyd!!
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-07-03, 8:36 4
Ciekawe ile tych bialych pustakow zarazi sie jakims kurwa aids i malaria od tych brudasow, a pozniej bialy chlop o niczym nie wiedzac taka ruchnie , a potem to juz jazda na calego na swiecie
Zgłoś
Avatar
PsychoGhost 2024-07-03, 11:39 4
Powoli nasze witaminki ulegają zachodniej propagandzie odnośnie mieszania się z brudem. Tak zwane mud sharks. Biali są już mniejszością na świecie a kto się przyczynia do dalszej degeneracji białego człowieka? Nie wiem chodź się domyślam. Cześć giniemy.
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-07-03, 11:51
o kolejna polska fancy kurefka, ja ze swoich pieniędzy nie będę opłacać, ciapatych dzieci i samotnych ich matek , chodź dziecko niczemu niewinne
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-07-03, 12:22
I dobrze zrobił.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-07-03, 12:23 7
Się pustaki naoglądały tvn-u i ganiają za śniadymi . Swoją drogą ciekawe czy też do Wisły sra i z Wisły pije tak jak w domu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie