18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Broń biologiczna
PanFajek • 2024-07-02, 21:36
Mężczyzna mówi białej kobiecie i jej partnerowi „ pajeet ”, że jest z najbardziej inwazyjnym gatunkiem na świecie. „ Jesteście bronią biologiczną w tym kraju ...”

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
bakus1233 2024-07-03, 12:42 2
Love_is_Love napisał/a:

. Dosłownie - chuja możecie z tym zrobić. Co najwyżej popiszczeć w komentarzach. A inna sprawa, że nierzadko to mogą być fajni i ciekawi ludzie z innych kręgów kulturowych, ale wątpię że to zrozumiecie to przy swojej sfiksowanej na kutasie wizji świata...



Możemy jeszcze się radować informacjami na sadolu jak takie znajomosci się często gęsto kończą.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-07-03, 13:18
phrontch napisał/a:

knaga hindusa ma średnio 10,5 centymetrta, według internetów przynajmniej. I te kurwy poleciały na hinduską knagę???



ale za to śmierdzi jak murzyńska
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-03, 16:50
Duże zimne piwo dla rodaka
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-03, 18:33
kto by nie nabił fajnej hinduski na kutasa niech pierwszy rzuci kamieniem
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-03, 18:40 3
dgfdfg napisał/a:

Jaka biała pizda się wjebała w tym zielonym, typowa brudna niedouczona polka. Wszyscy rozmawiają po angielsku a ta po polsku coś pierdoli, co za wstyd kurwa ja pierdole, jak ktoś za granicą się pyta skąd jestem to mówię że z Rosji bo wstydzę przyznać się że polakiem jestem.



to wypierdalaj do rosyji śmieciu !

[ Dodano: 2024-07-03, 18:46 ]
dgfdfg napisał/a:

Jaka biała pizda się wjebała w tym zielonym, typowa brudna niedouczona polka. Wszyscy rozmawiają po angielsku a ta po polsku coś pierdoli, co za wstyd kurwa ja pierdole, jak ktoś za granicą się pyta skąd jestem to mówię że z Rosji bo wstydzę przyznać się że polakiem jestem.



po 2 zjebie w Polsce rozmawia się po Polsku a to że chcesz rozmawiać po Angielsku to tylko przywilej a nie obowiązek, to samo jedziesz gdzieś zagranicę to gadasz w ich języku a nie po mongolsku czy chuj wie jakim więc czego flecie mały nie rozumiesz i co cię dziwi ze panienka gada po Polsku jest w Polsce zjebie ! I Siedzą takie siuśiu majtki na sadolu pizdy w życiu nie widzieli i mają czelność jeszcze coś seplenić o mulacie i panience i mówić co ona i z kim ma robić xD

[ Dodano: 2024-07-03, 18:47 ]
KosmatyHui napisał/a:

Zdecydowanie biala kurwo. Puszczac sie ze zwierzeciem. Zwyrodnialstwo.



takich jak ty to trzeba za mordę brać i krótko z wami pojeby !
Zgłoś
Avatar
desade 2024-07-03, 21:17 2
Ogolić na łyso jebane kurwisko! Ale wstyd. Z jebanym hinduskim syfem z kraju w którym srają gdzie popadnie a ich święta rzeka różni się od gówna jedynie stężeniem. To i te kurwa tańce z smoluchami co kiedyś w internetach widziałem pozbawiły mnie jakichkolwiek złudzeń na temat kobiet w tym kraju. Rzygać się chce.
Zgłoś
Avatar
Virsitaris 2024-07-03, 21:23
dgfdfg napisał/a:

Jaka biała pizda się wjebała w tym zielonym, typowa brudna niedouczona polka. Wszyscy rozmawiają po angielsku a ta po polsku coś pierdoli, co za wstyd kurwa ja pierdole, jak ktoś za granicą się pyta skąd jestem to mówię że z Rosji bo wstydzę przyznać się że polakiem jestem.



Widać, że ruskie ścierwo. To, że jakiemuś kacapowi udało się zaruchać twoją prababkę nie upoważnia cię do bycia pieskiem tego skurwiałego uralskiego plemienia, ale jak widać lubisz być dominowany przez Iwanów.
Zgłoś
Avatar
paulo2001 2024-07-03, 22:22
To nie jest biała kobieta

@Nome przygłupami to są tacy debile jak ty.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-07-03, 23:12
Największą inwazją są w chwili obecnej ukry. Amen.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2024-07-03, 23:19 3
Ta sekcja komentarzy to czyste złoto
Zleciały się incele i płaczą, że jakaś laska woli śniadą kuśkę od nich. Pewnie jeszcze kilka lat płakania w takich sekcjach komentarzy i połowa z was poleci do tajlandii na dziwki aby się wyładować, skoro tu was żadna nie chce. Ciekawe tylko czy tam też będą krzyczeć, że przyjechała biała kurwa psuć żółtą krew
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-07-04, 0:06
Niech spierdala do ku-klux-klanu, a nie, czekaj... nie ma gdzie, to szuka zaczepki gdzieś indziej.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-04, 0:42 1
Love_is_Love napisał/a:

Kobiety nie są dobrem wspólnym i same o sobie decydują. Skoro chcą się umawiać z czarnuchem lub ciapakiem chuj Wam do tego. Dosłownie - chuja możecie z tym zrobić. Co najwyżej popiszczeć w komentarzach. A inna sprawa, że nierzadko to mogą być fajni i ciekawi ludzie z innych kręgów kulturowych, ale wątpię że to zrozumiecie to przy swojej sfiksowanej na kutasie wizji świata...


Dawno dawno temu, na studiach siostra kumpla miała czarnego faceta — dla szpanu. Oczywiste było że miała gościa gdzieś, chodziła z nim tylko aby otoczeniu zaimponować. A wówczas cziornych u nas nie było — w tamtych czasach z Polski ludzie jeszcze uciekali a nie do nas przyjeżdżali.

Czyli decyzje o wyborze przyjezdnego partnera nie zawsze są z dobrych powodów. Ale, zastrzeżenia miałam do owej siostry kumpla, ten jej czarny facio zły nie był, tylko spiknął się z byle kim.

Zaś gdybym to ja miała umawiać się z kimś przyjezdnym, wybrałabym babę z Kitaju czy Japonii. Baby u nich dużo ładniejsze niż nasze (z moim wyjątkiem ), i przede wszystkim kobita wyposażona w mózg nie jest takim ewenementem jak u nas.

Tylko wstyd kogoś do kraju zaprosić, jak by się u nas grupki Prawdziwych Patriotów zbierały i coś do niej miały.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-07-04, 9:38
Wywód logiczny i trafny
Zgłoś
Avatar
Areczek71 2024-07-04, 23:06
pyjo84 napisał/a:

Co kurna?????!!!!!!!



Wygląda na Castoramę
Zgłoś
Avatar
pawelns1 2024-07-05, 16:03 1
tatuś napewno dumny z tej szmaty
Zgłoś