18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kucopony 2014-04-18, 18:45 1
ma szmal jebany : D
Zgłoś
Avatar
Eldryzif 2014-04-18, 18:46
Kurwa cebulaczek dobrze prawi.
Zgłoś
Avatar
gerbrfyls 2014-04-18, 18:52 5
Należy się sprostowanie twierdzeń autora, gdyż nie ma w ustawie czegoś takiego jak "uznaniowość" (chyba tylko w pozwoleniu do celów ochrony osobistej) w wydawaniu decyzji do posiadania broni. Ustawa jasno definiuje , że po spełnieniu wszystkich warunków w niej zawartych do otrzymania pozwolenia, organ wydający obowiązany jest wydać dezycje zgodnie z wnioskiem (pozytywną). Autorowi chodziło raczej o fakt ,iż faktycznie wielu pracowników WPA nie zna dobrze tej ustawy i na tej podstawie wydaje dezycje odmowną mimo spełnienia przez nas warunków. W takim wypadku należy niezwłocznie odwołać się od wydanej decyzji i dalszą batalie prowadzić już w sądach. Niestety osoby te chyba nii są pociągane do odpowiedzialnośći za wydanie błędnej decyzji, ale na pewno nie można odpuścić sobie walki o swoje prawa.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-18, 19:03
Warto też "papiery" składać na wzorach podań ze strony ROMBu, mają one takie tło w znaczki wodne ROMBu a WPA się troszkę bardziej pilnują wtedy.
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-04-18, 19:08 3
Pierdolone @up mnie już wkurwia !!!
jak by nie dało się zacytować
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2014-04-18, 19:13 6
Mam pytanie. Było kiedyś tutaj głośno o tym, że dwóch gości wbiło jakiejś rodzine do mieszkania i oboje zginęli (wykrwawili się) na klatce. I ten co się bronił poszedł siedzieć, jakieś wyjaśnienia?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-18, 19:18
Ale co mam zacytować jak piszę bezpośrednio pod postem do którego sie odnoszę? Nie łapię .
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2014-04-18, 19:41
@Svenlee z tego co wiem to gość nie poszedł siedzieć. Dostał albo nadzór policji, albo zawiasy, ale to dlatego że recydywa.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-04-18, 19:44 1
No z tym odwiedzeniem strzelnicy to jest problem bo ja pytałem/dzwoniłem czy jest gdziekolwiek możliwość żeby taki szary człowiek jak ja mógł przyjść i postrzelać pod okiem fachowca z prawdziwej broni palnej. Nie miałem nawet okazji się dowiedzieć czy muszę spełnić jakieś warunki czy muszę zapłacić czy chuj wie co bo odpowiedz zawsze była "nie" "nie może pan" "nie ma takiej możliwości" "jest pan myśliwym?"
Także dziękuję kupię sobie drukarkę 3D i sam wydrukuje gana
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2014-04-18, 20:21
no i gdzie ten materiał z tym patafianem co gadał głupoty ???????
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-04-18, 20:32 1
@up słuchaj ze zrozumieniem sieroto
Zgłoś
Avatar
bylewolne 2014-04-18, 20:32
Kim jest pan D. wspomniany w powyższym filmie?
Zgłoś
Avatar
Magnic 2014-04-18, 21:27
Dexterkrak napisał/a:

Ale co mam zacytować jak piszę bezpośrednio pod postem do którego sie odnoszę? Nie łapię .



Hmm... nie wiem, może zacytuj biblie?... Aaaa już wiem. Bierzesz myszkę. Najeżdżasz na nick osoby do której kierujesz swoją odpowiedz. Klikasz na ten nick. Viola, nick pojawia się z pogrubieniem w okienku pisanego postu.
Magia, nie? Mów mi Copperfield.
Zgłoś
Avatar
demo15 2014-04-18, 21:40
@bylewolne

chyba chodzi o Dziewulskiego.
Zgłoś
Avatar
Glenfiddich 2014-04-18, 22:01
@michalczecze

Nie wiem gdzie dzwoniłeś, ja dzisiaj wystrzelałem 50 kulek mając jedynie bilet NBP i dowodzik.
Ze strzelnicami małych klubów i myśliwych może tak być, bo oni lubią kręcić się we własnym sosie, ale to nie jest kwestia przepisów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie