18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BKKWK 2014-04-18, 22:34 3
Burak Cebulak zawsze pierdoli, że ktoś jest pizdeczką, jeśli w życiu nie zrobił tego, co on. No, kurwa, pogratulować myślenia.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-04-18, 23:04
michalczecze napisał/a:

No z tym odwiedzeniem strzelnicy to jest problem bo ja pytałem/dzwoniłem czy jest gdziekolwiek możliwość żeby taki szary człowiek jak ja mógł przyjść i postrzelać pod okiem fachowca z prawdziwej broni palnej. Nie miałem nawet okazji się dowiedzieć czy muszę spełnić jakieś warunki czy muszę zapłacić czy chuj wie co bo odpowiedz zawsze była "nie" "nie może pan" "nie ma takiej możliwości" "jest pan myśliwym?"
Także dziękuję kupię sobie drukarkę 3D i sam wydrukuje gana



Na małych strzelnicach tak jest. Jak byłem na strzelnicy w Częstochowie, to nic, żadnej informacji czy otwarte, żadnych numerów, w środku tylko sprzątaczka, która powiedziała, że trzeba się umówić, ale z kim to nie powiedziała. Potem pojechałem do Chorzowa i tam od ręki można strzelać, też spory wybór broni mają. Płacisz od naboi albo jak masz swoją giwerę, to płacisz za wynajęcie toru.

Takie strzelnice nie są typowo komercyjne i dlatego nie są dostępne dla szarego obywatela. Trzeba - jak za komuny - pokombinować i mieć znajomości, aby na nich postrzelać. Takie należą zazwyczaj do różnych kół sportowych i myśliwskich. Dlatego zapraszam na komercyjne.
Zgłoś
Avatar
Vashok 2014-04-18, 23:19
Już w połowie filmu dałem piwo, ponieważ facet dobrze gada i gdybym mógł, dałbym drugie pod koniec materiału gdyż to co mówi jest naprawdę spójne i logiczne i chętnie sam ( po przejściu odpowiednich testów ) próbowałbym o dostęp do broni do obrony domu czy rodziny. Oby więcej takich inicjatyw.
Zgłoś
Avatar
Ashtarx 2014-04-19, 0:49
ogolnie gosciu jest burakiem jak sie sam przedstawia
sloikowym burakiem i gada glupoty
moze i czasem ma gdzies tam troche, troszeczke racji ale to nic nie zmienia
gratulacje rozumu debilowi ktory to wrzucil na sadola jak i tym ktorzy stawiaja piwo swoja droga ciekawe dlaczego pewnie dlatego ze skrytykowal polskie prawo bo wy tak lubicie przeciez
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2014-04-19, 1:02 4
A ja dziś usłyszałem od policjanta:

Jeżeli ktoś włamuje się do Twojego domu, grozi Ci na Twojej posesji (włamania z bronię i takie tam - wszyscy wiemy o co chodzi) czy coś w tym stylu - strzelasz dwa razy.
Pierwszy raz w głowę napastnika, a potem strzał ostrzegawczy w sufit - nigdy nie wiadomo, który strzał był pierwszy.

Zgłoś
Avatar
krynin 2014-04-19, 1:26 1
Gościu gada w 100% dobrze każdy powinien mieć dostęp do broni w celu obrony swojego domu czy posesji.
Nie rozumiem tylko jednego(Zasłyszane od ojca znajomego który ma sklep z bronią)"jak można mieć sklep z bronią i nie mieć możliwości obronienia się nią lub nawet własną" koleś 2 lata próbował uzyskać pozwolenie na broń do obrony własnej i przez te dwa lata cały czas dostawał odmowę typu nie bo nie. dopiero po iluś tam telefonach i skargach udało mu się taką uzyskać(Jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia co do umiejętności jego to koleś kilka lat przed złożeniem pierwszego wniosku miał pozwolenie na broń sportową i dobre wyniki na zawodach)
Żyjemy w takim kraju gdzie rząd dyma nas na każdym kroku i utrudnia jak się da zdobycie pozwolenia na broń czy to sportową czy do obrony własnej tylko po to żeby nie było sytuacji jaka teraz jest w stanach z tym kolesiem któremu pomaga dosłownie mała armia ludzi z bronią. Po prostu boją się o własne dupska

PS strzelnica na początku filmiku to ZKS Warszawa
Postrzelać może przyjść każdy. Wystarczy wykupić amunicję,stanowisko i instruktora
Ceny są fajne bo jedne z najniższych w Warszawie i okolicach
Wiem bo sam tu pracuje
Zgłoś
Avatar
LuckyStrike122 2014-04-19, 1:41 6
Czasem jak go oglądam i słucham o jego wyprawach samolotowych, skokach na spadochronie i różnych rzeczach których On robił, mam wrażenie, że to BongMan

Zgłoś
Avatar
krakas 2014-04-19, 10:16
tak myslalem ze go kojarze,,, MINECRAFT ! az sciagne pograc sobie
Zgłoś
Avatar
TheFury 2014-04-19, 11:18
Zapomnijcie że w Polsce będziecie mieli swobodny dostęp do broni palnej, władza sama na siebie bicza nie ukręci.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-04-19, 12:54
Fajno, tylko, że dostęp jest i to bardzo łatwy. Nadal nie kumam- skąd to pieprzenie powszechne, że nie ma dostępu do broni?! Iść, zrobić papier- strzelać z własnej. TAK to wygląda. Ale trzeba dupke ruszyć, to już źle... Japierdole.
Zgłoś