18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
Avatar
Schabovy 2015-03-06, 12:45 23
Niestety nie zostanę prezydentem bo umiem poprawnie mówić...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2015-03-06, 13:02 11
Ja pierdolę, Mr.Ziemniaku wyjedź za Tuskiem w chuj i jeszcze dalej.
Zgłoś
Avatar
HeRoS 2015-03-06, 13:04 8
nieudolna próba wyjścia z twarzą z tej żenującej sytuacji w japońskim parlamencie.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-03-06, 13:06 169
Jest taki typ ludzi, którzy zawsze muszą coś pierdolić bez sensu. Taka cecha charakteru, niezależnie od inteligencji, wiedzy, doświadczenia. Po prostu czują silną wewnętrzną potrzebę wrzucenia jakiegoś komentarza do dyskusji, strzelenia jakimś sucharem, czy podzielenia się swoim spostrzeżeniem i każdy reaguje na ich komentarze podniesioną brwią i niedowierzaniem, ale oni się nigdy nie uczą i dalej pierdolą bzdury. Dużo tego typu ludzi to patologiczni kłamcy, którzy kłamią tylko dla podtrzymania konwersacji, byłem tam, robiłem to, widziałem taką śmieszną historie i wszystko zmyślają na poczekaniu i każdy wie, że pierdolą, ale oni dalej są zadowoleni z tego, że coś powiedzieli.
Nie znam Bronka osobiście, ale mam wrażenie, że on jest właśnie takim przaśnym dogadującym skurwysynem. Do tego jest nie najbystrzejszy więc musi pierdolić na okrągło, z przerwami na ho ho ho HO... i stąd biorą się te jego wpadki. Moim zdaniem to jest człowiek niezdolny do bycia prezydentem poważnego kraju. Może na prezydenta Słowacji by się nadał.

P.S. Jakby Kaczyński wszedł z buciorami na stołek w parlamencie Japonii, to TVN zrobiłby o tym serial, a agora wydała nowy dziennik "wpadki prezydenta". Czuje się bezsilny wobec tego co robią te zjebane media z Polską i już myślę, że niech sobie nawet wstawią kolejnego swojego człowieka, umoczonego w WSI, może być to nawet kurwa agent, ale żeby nie był takim przaśnym cymbałem jak ten.
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-03-06, 13:23 3
Klamczynski Jaro jest tak glupi ze nawet sam nie potrafi chodzic tylko go za reke prowadzaja, siedzial ostatnio w szpitalu w miedzylesiu na neurologi a po oddziale latali jego ochroniarze za 1,2 mln zlotych rocznie, oczywiscie oplacani z podatkow naszych.
Zgłoś
Avatar
emzet 2015-03-06, 13:33 9
Jego wpadki są dla mnie zabawne W przeciwieństwie do wpadek byłego prezydenta, które były żenujące...

- "Roker Pereiro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar"

- "Irasiad jest dziś chyba bardzo zdenerwowany"

- "Stokrotka, stokrotka, jest pani na mojej krótkiej liście, pożałuje pani tego, wykończę panią, nie obronią pani agenci służb specjalnych Walterowie" (do dziennikarki po zakończeniu wywiadu)

- "Za to, że Lepper i Giertych zostali wicepremierami, odpowiedzialność ponosi PO. To oczywiste." (po tym jak jego brat jarosław mianował Leppera wiceministrem, mimo wcześniejszych obietnic, że żadnej koalicji z Samoobroną nie będzie)

- "Jeszcze jedno pytanie, ale nie od tej małpy w czerwonym" (do dziennikarki)

- "Rozmawiałem z panem prezydentem Juszczenką i z panem prezydentem Dżagaszwili, prezydentem Gruzji" (prezydent Gruzji nazywał się Saakaszwili, a Dżagaszwili to prawdziwe nazwisko Stalina)

itd.. itd...

Jak widać, kiedyś wcale nie było lepiej, lecz dla niektórych Bronek jest pierwszym prezydentem, którego ogarniają, bo ciężko pamiętać jakie jaja były za kaczorów jak ktoś urodził się w okolicach 2000 roku, a takich tu chyba większość
Zgłoś
Avatar
Suspens 2015-03-06, 14:09 3
@up

trochę istotne sprostowanie- DŻUGASZWILI a nie DZAGASZWILI.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2015-03-06, 14:44 5
Urodziłem się w '88 i wiem że od 25 lat nie było prezydenta, który w godny sposób by reprezentował Polaków.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2015-03-06, 15:14 34
BYŁ ale dla polactwa najważniejsze to żeby prezydent był ładny i znał sie na sporcie. Glupie chuje.

@emzet
Jakos to nie przynosi wstydu na cały świat.

Ten Lech Kaczyński dla was baraństwo starał sie ile mógł abyście zrozumieli co jest ważne a co nie - dla Polski. A wy i tak będzie widziec borubara. Jak juz mówiłem Głupie Chuje.

Wolicie złodziei którzy sprzedadzą wszystko co mogą i wszystko co wspólne. Obudzicie sie jak juz nie będzie Polski.
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-03-06, 15:17 1
Kaczyński zrobił jedna dobrą rzecz w życiu... zgadnijcie którą mam na myśli .
Zgłoś