18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Brudasy Vs Geert Wilders
dram09 • 2014-03-27, 19:26
Akurat odbywają się wybory samorządowe i europejskie w Holandii, plakaty lewicowych partii są zdzierane wszędzie gdzie tylko wisiały na południu, a Geert Wilders z Partii Wolności (konserwatywno-liberalna aka prawica) dał znowu popis ze swoją anty islamską kampanią.

Tendencja "znielubienia" Marokańczyków przez Holendrów to stosunek około 90%, doją social do granic możliwości, robią z naiwnych Holenderek, muzułmańskie kurwy domowe zawinięte w prześcieradło oraz w pracy, po prostu nie pracują. (przy Polakach mamy jakieś 50% znielubienia), gdzie przy Marokańczykach, Holendrzy nie potrafią jednogłośnie otworzyć japy i się pożalić na nich, gdzie przy Polakach idzie im to bezproblemowo i bez stresu. Oczywiste jest że nie otwierają szerzej japy gdzie trzeba, bo jak tylko próbują, dopina im się rasizm i brak tolerancji dla innych kultur i religii, taka moda w europie jakoś ostatnio.

"Akcja" od 0:40, włączyć sobie napisy angielskie.



Niestety ten Pan również nas nie lubi, Polaków, tak bardzo że w 2012 jego partia otworzyła internetowy portal mający zbierać donosy na imigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej.

A tutaj jego odpowiedź na "szokującą" kampanię:



Nie przepadam za nim, ale tutaj ma plusa i też można powiedzieć że ma jaja.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-27, 19:39
i chuj z tym że nas nie lubi, ja nie lubie jego ale wróg mojego worga jest moim przyjacielem. Oby wygrał
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-03-27, 19:41
NieWiemZeWiem napisał/a:

i chuj z tym że nas nie lubi



Ogólnie on jest bardzo zaciekłym antyislamistą, więc puki jest islam w Holandii, to nie ma co się go obawiać że zrobi tak wyrafinowaną kampanie wymierzoną w Polaków.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2014-03-27, 23:54
Zajebisty ochroniarz, skanuje pomieszczenie oczami.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2014-03-28, 1:40 2
Gdyby spojrzeć na jego poglądy przyznaję mu całkowitą rację. Sam 3x3 wakacyjne spędziłem w jego ojczyźnie i sypiałem w dzielnicy pełnej ciapacko-czarnej zarazy. Przyznam się że jestem pizdeczką jeśli chodzi o przebywanie w innym kraju na dzielnicy zjadanej przez zwierzęta chce zarobić i spierdolić, więc unikałem niebezpieczeństw. Moje wakacyjne podróże wyglądały mniej więcej tak 200m-BUSx3-przesiadki po 20m-Robota-2 Ruskich z robo ze mną wraca. Dzielnia siedmu czarnych drą ryje jak małpy na plebsie hardcore. Usłyszałem tylko "ty sia nie bój przeszkadzajo?" Ja mówię jak pizda "no strach do sklepu iść". Przysięgam na nerkę, nie wiem co im powiedział na 2 dzień jak ze śmieciami złaziłem czarni mi dzień dobry mówili. To dopiero przy 3 wyprawie wakacyjnej było.

Więc ja tam bym był ostrożny ruskich też nie lubie, ale chyba lepiej z nimi niż z WIZA obiecana USA. Co kto woli.
Zgłoś