18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
8broda8 2014-08-02, 17:40 13
ten z klapkami na rękach wyszedł na brzeg się wysrać żeby wody nie zanieczyścić
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-08-02, 17:41 109
Kolega był w tym roku na Brudstoku i w nocy dwa razy się tam odlewał w to bajorko pod sceną, takich jak on pewnie było przez te kilka dni z 50000 - miłej kąpieli w urynie ziomki!
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-08-02, 17:42 56
Cytat:

Kolega był w tym roku na Brudstoku i w nocy dwa razy się tam odlewał w to bajorko pod sceną, takich jak on pewnie było przez te kilka dni z 50000 - miłej kąpieli w urynie ziomki!


i pewnie się dziwią czemu woda taka słona

filmik pokazuje jak nisko można upaść
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2014-08-02, 17:45 12
Typek w niebieskich slipach aż sie posrał z wrażenia.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-08-02, 17:59 178
Koleś co siedzi na brzegu wygląda jak Gollum z władcy pierścieni.
Zgłoś
Avatar
ganji 2014-08-02, 17:59 4
Jebane syfiarze!
Zgłoś
Avatar
szybkiebuty* 2014-08-02, 18:13 1
przynajmniej poruchali, w imię zasady: nie ważny potwór byle miał otwór
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2014-08-02, 18:19 35
powiem jedno SYF KIŁA i MOGIŁA świnie w błocie a potem wracają z winogronem poschniętym w majtach (gównem) przyklejającym się do skóry i jeszcze ta końcóka tego syfiarza do innego syfiarza cyt. daj łyka bleee kurwa już bym tego lecha nie wypił kurwa ja pierdole dosłownie syfiarze że chuj ..
Zgłoś
Avatar
Aureora 2014-08-02, 18:32 55
Degeneracja, prostactwo, szlam i fekalia co krok... Nie wchodź do lasu - papierzak na papierzaku.
Woodstock - zachowanie na pokaz. Czy kogokolwiek jarało by skakanie jak orangutan z porażeniem mózgowym w mokradle pełnym złotego deszczu do tak scherlałego w jakąkolwiek ambicje darcia mordy na scenie... Gollum na brzegu jest idealnym przykładem typowego przedstawiciela całej tej szopki.
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-08-02, 18:45 18
A pisałem ostatnio (chyba pod tematem z pociągiem na woodstock) że tam się taplają w błocie
Jednak pewien typek uznał że skoro mnie nie było to gówno wiem

Pozdrawiam cie serdecznie kiedy jedziesz ponownie?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-08-02, 18:53 17
Ogrodzić to siatką, puścić im muzykę i można pokazywać zorganizowanym grupom za opłatą zwierzaki taplające się w błocie

Ja nie mam nic do samego Woodstocku, jak ktoś lubi tego typu muzykę to jego sprawa, ale ta breja w której radośnie skaczą, składem nie różni się od szamba. Tam są odchody, mocz i rzygi. Nie jednej osoby, tylko co najmniej kilkuset, a już pomijam sam fakt że jeszcze więcej przez tę kałużę przechodzi po prostu brudasów z różnymi chorobami skóry itd. Pikanterii dodaje fakt, że przy takich temperaturach jak teraz to mamy tu inkubator na bakterie. Degeneracja kompletna. Chyba cygańskie stada bardziej dbają o higienę niż te zera z filmiku. Wyobrażam sobie jak od nich później musi jebać...
Zgłoś