18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Belweder 2023-11-22, 9:59 6
jacuch84 napisał/a:

Pierdolicie jak potłuczeni. Bartek Kwiatkowski dobry zawodnik. Walki na gołe pięści sięgają XVII wieku . UFC zaczynało również od tego. Dwóch facetów staje na przeciw siebie i przez kilka minut dają z siebie wszystko. Niziną umysłową jest pierdolenie w sieci na ludzi którzy "smakują" życia w realu w 100% w przeciwieństwie do pizd z torebkami męskimi, makijażem i kolorowymi włosami. Piwo dla Bartka Kwiatkowskiego!!!!!



Niech Ci Bartek jebnie w ten pusty łeb to Ci się może naprostuje. Co ma XVII wiek do tego co jest teraz i w ogóle do sportu?. Wow, UFC zaczynało od tego, ciekawe czemu już tego nie praktykuje pajacu nie? Jesteś chyba tępy jeśli w takiej napierdalance kibolskiej widzisz jakiś sens. I o jakim smakowaniu życia mówisz? Dostanie po ryju z gołej pieści to smakowanie życia? Wyjście z tej gejowej klatki z wybitymi zębami, wstrząsnieniem mózgu czy złamaniami to smakowanie życia tak hahaha? Ale Ty jesteś pojebany. I nie rozumie po co uderzasz w drugą skrajność - jakieś makijaże itp - jesteś po drugiej stronie skrajności i równomiernie spierdolony jak Ci od makijażu - tylko o wiele bardziej szkodliwy. Zalecam Ci terapie, na nogi bo na mózg naprawdę za późno.

Tyskiii napisał/a:

Czyli idealny sport dla polaków. Rozumiem mam do czynienia z fanem?



Rozumiem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-11-22, 10:00 2
Tyskiii napisał/a:

Czyli idealny sport dla polaków. Rozumiem mam do czynienia z fanem?



lewacki pomiot.
Zgłoś
Avatar
tsugamib0326 2023-11-22, 10:10 2
Kriski napisał/a:

Kolejne pedalskie macanki.



Idź lepiej obciągać Ukraińcom. Nikt ich do tego nie zmusza, chcą to się napierdalają w odróżnieniu do ciebie mają wybór. Ty wyboru nie masz ciągniesz banderowską pałe i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2023-11-22, 11:18
dopóki nikt nikogo nie zmusza, to niech się napierdalają, kogo to obchodzi a czy to sport czy rekreacja to sprawa drugorzędna, może jakieś lepsze wstawki na sadola będą
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-11-22, 11:35
Belweder napisał/a:

Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



dodaj do tego lanie się na betonowej posadzce no kurwa kretyni jakich mało
Zgłoś
Avatar
Noct 2023-11-22, 13:03 2
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



Obydwaj się na to zgodzili, więc chuj Ci do tego.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2023-11-22, 13:51 1
Noct napisał/a:

Obydwaj się na to zgodzili, więc chuj Ci do tego.



Jak któryś wyjdzie "uszkodzony" i trafi do szpitala to może ja nie chcę, żeby takich ludzi leczyli z moich podatków? Jak na starość będa wrakami ludzi to może też nie chcę aby siedzieli na rencie z moich podatków i korzystali z darmowej opieki bo w "młodości" rozwalili stawy, kości i co tydzien mieli wstrząs mózgu. Tak samo nie chcę płacić za rozjebanych na motorach itp, szukających "troszke" adrenaliny. Wyraziłem zdanie, że to co odstawiają to debilizm dla poklasku grona półmózgów. To nie sportowcy, tylko jacyś kryminaliści kopiący się po mordach gdy drugi jest półprzytomny. Ty kolejny sebix recydywista czy jak, że byś się brandzlował do patologicznych zachowań?

Zgłoś
Avatar
dus 2023-11-22, 14:26 1
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



Normalnie bym się podpisał pod tym ale.. jesteśmy na sadolu. Helooo... wszyscy tutaj jesteśmy prymitywami lubiącymi widowiska dla nizin umysłowych. Trochę więcej samokrytyki życzę.
Zgłoś
Avatar
Lupa 2023-11-22, 14:27
Belweder napisał/a:

...Tak samo nie chcę płacić za rozjebanych na motorach itp, szukających "troszke" adrenaliny...


W tym miejscu się z Tobą nie zgodzę. Motorzyści, to bardzo cenne źródło wysokiej klasy organów. I choćby z tego względu należy szanować ich pociąg do adrenaliny. Z resztą się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
liliputek 2023-11-22, 16:22
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



Tak to działa u łebków co nigdy nie posiadali rękawic. Trzeba nauczyć się trafiać, najlepiej w szczękę (jedyną ruchomą część głowy). Pouczestniczy taka lupka w liklu walkach przed pubem lub tylko poobserwuje i juz się wypowiada. Po samym skrócie widać w jaki sposób trzymają gardę, stoją itd. Oni stoczyli nie jedną walke sparingową w dużych rekawicach i zapewne nie tylko.
"tylko przypadek" to tak jak na ringu mógł by powiedzieć jakiś inny od szkła powiększającego
Zgłoś
Avatar
Spamontana 2023-11-22, 17:18
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



Tak tak byczku, dokładnie tak jest, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn potwierdza ...Końskie pole widzenia
Zgłoś
Avatar
Belweder 2023-11-22, 18:04
Spamontana napisał/a:

Tak tak byczku, dokładnie tak jest, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn potwierdza ...Końskie pole widzenia



tak tak byczku, obecnie światowy top fajter w walkach na gołe pieści - federacja założona na wypizdowie dolnym, a w niej 7 światowych stoczonych walk - 6 polaków i 1 ukrainiec.
Jego kariera miedzynarodowa już się skończyła. Obecnie jego walki - to napierdalanka na gołe pieści + szopka High League z Youtuberami. No kurwa klasa, nie powiem. Ale rozumie, że jeszcze do emerytury dorobić jakos trzeba, byle jak, byle płacą.
Zgłoś
Avatar
focusek 2023-11-22, 21:35
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



pizda jestes i tyle, ryza pryszczata morda co siedzi w piwnicy
Zgłoś
Avatar
tomeekcze 2023-11-22, 21:41
Belweder napisał/a:

Napierdalanie się na gołe pięści to już nie sport a widowisko dla nizin umysłowych. Głupi dla głupich. Tutaj nie ma rywalizacji jak w normalnym sporcie - tu jest tylko przypadek kto dobrze trafi. Jak to mówią, nie masz w mózgu to musisz mieć w rękach. I jeszcze te kibolskie banery no i te brudnopisy.



aha to Ty jesteś z tych co myślą że bokserzy zakładają rękawice dlatego, aby sobie nie zrobić krzywdy. Nieźle, ale się mylisz.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2023-11-22, 23:00
focusek napisał/a:

pizda jestes i tyle, ryza pryszczata morda co siedzi w piwnicy



Morda patusie.

tomeekcze napisał/a:

aha to Ty jesteś z tych co myślą że bokserzy zakładają rękawice dlatego, aby sobie nie zrobić krzywdy. Nieźle, ale się mylisz.



Oświeć mnie w takim razie,, jestem ciekaw co powiesz - jaki jest główny powód zakładanie rękawic jak nie amortyzacja uderzenia aby zminimalizować kontuzje + im większe tym większa powierzchnia na którą siła uderzenia się rozkłada.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie