18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Był sobie motocyklista
o................9 • 2011-09-07, 17:08
i skończyl tak jak sie domyślacie




Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-09-07, 17:55 6
Motocyklistów statystycznie jest ok 20x mniej niż kierowców samochodów. Filmików z debilnymi motocyklistami jest ok 2x więcej niż z autami. Wniosek jest prosty. Większość motocyklistów to debile.

Mam nadzieje ,ze po tych wypadkach będą warzywa ale i tak wiem ,ze nie. Będą dale żyć i zagrażać normalnym ludziom.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-09-07, 18:14
Kurwa to co mam teraz multikonto zakładać,żeby dać piwo za każdego z tych skurwieli?
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-09-07, 18:33
CO to za mięcho na torze leży, na pierwszym filmie?
Zgłoś
Avatar
LuxOFF 2011-09-07, 19:12
Co to pierwszego filmiku to raczej
"była sobie sarenka"
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-09-07, 19:24 1
UP Velture

A moze to dlatego że motocyklista nie jest osłonięty stertą blachy, nie ma 4 - ststycznych kółek które utrzymują równowagę? I nie, nie jeżdze motórem.
Zgłoś
Avatar
extrime 2011-09-08, 14:49
3 filmik 00:36 sek piękne złamanie rąsi.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2011-09-08, 18:18 7
Jestem ciekaw kontynuacji drugiego filmiku. Mam nadzieję że motocyklista napierdolił temu debilowi z auta, który nie umie patrzeć w lusterka.
Zgłoś
Avatar
radek225 2011-09-08, 18:36
W drugim filmiku zawinił kierowca tego samochodu, który ewidentnie zajechał temu motocykliście drogę. Nie mniej jednak nienawidzę Was drodzy motocykliści. Szkoda, że nie ma jakiegoś toru w Polsce, na którym byście się sami pozabijali, tylko musicie zagrażać zwykłym ludziom na publicznych drogach. Mam nadzieję, że synek Wałęsy do końca życia będzie jeździł, ale na wózku. Przez niego facet, którego samochód rozwalił będzie miał problemy.
Zgłoś
Avatar
tomsson 2011-09-08, 18:47 4
Jesli kiedyś bede miał motocykl to na pewno bede mial w nim kamere, zeby ludzie wiedzieli jak juz zgine, ze to nie ja zapierdalalem, a tepy chuj na mnie wymusił.
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2011-09-08, 19:05 6
Chuj wam w dupę moderatorzy, usuwacie moje komentarze, a te lamusy z ZEROWYM pojęciem będą pisać, że motocykliści to debile bez żadnego ostrzeżenia.
To wy nauczcie się jeździć samochodem i patrzeć w lusterka zjeby a nie zrzucać winę na kogoś kto ma po prostu lepszy i szybszy sprzęt bo to nie czyni go zapierdalaczem i królem szosy. Pozdro kurwa.

[ Komentarz dodany przez: Lnkk: 2011-09-08, 19:07 ]
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-09-08, 19:16 5
Speedballwtf napisał/a:

Chuj wam w dupę moderatorzy, usuwacie moje komentarze, a te lamusy z ZEROWYM pojęciem będą pisać, że motocykliści to debile bez żadnego ostrzeżenia.
To wy nauczcie się jeździć samochodem i patrzeć w lusterka zjeby a nie zrzucać winę na kogoś kto ma po prostu lepszy i szybszy sprzęt bo to nie czyni go zapierdalaczem i królem szosy. Pozdro kurwa.



W odpowiedzi na Twoje pozdrowienia, pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem z Twoich skasowanych wypocin:

Speedballwtf napisał/a:

...chapaj dżide i spierdalaj...

Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2011-09-08, 19:25 2
Sry ale ten pseudo kozak z pierwszym postem wkurwił mnie jak ścierwo z tymi warzywami. pedal
Zgłoś
Avatar
ramzei 2011-09-08, 19:31 2
Och jak bym miał tylko okazje... zobaczyć jak się taka łajza zbliża z prawej strony... chwili nie będę się zastanawiał tylko pierdolnę a później tylko z dumą każe mu na jego wózeczku inwalidzkim przyjechać podpisać wszystkie papiery w ubezpieczalni :]
Zgłoś
Avatar
Azashke 2011-09-08, 19:50
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie