18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44


Cytat:

Telewizja Al Jazeera England zrealizowała w Bytomiu materiał dotyczący stałej emigracji ludności z tego miasta, a co za tym idzie, jego powolnego upadku. Materiał dotyczył przede wszystkim tego, jak na przestrzeni ostatnich kilku lat ubyło ludności w Bytomiu (jak wskazuje Al Jazeera w ciągu ok. 20 lat z miasta ubyło około 50 tys. osób), która w większości wyemigrowała. Jak podkreśla reporter arabskiej telewizji Jim Friend, w Bytomiu mieszkają coraz starsi ludzie, którzy umierają, a nie rodzi się zbyt wiele dzieci. W materiale wypowiedział się Robert Krzysztofik z Uniwersytetu Śląskiego, który niedawno opublikował materiał wyludnianiu się Bytomia i Sosnowca.



Źródło: KLIK!
Zgłoś
Avatar
Mieszczuch 2015-04-12, 23:46 11
Al Jazeera England... Serio?
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2015-04-12, 23:47 59
Co kurwa, te jebane ścierwa już szykują desant na polskie ziemie i robią rozpoznanie gdzie zacząć swoją gównianą plagę?
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-04-12, 23:57 4
A co politycy mają z tym zrobić? Skończył się węgiel, nikt nowych zakładów nie chce otwierać, mimo ulg podatkowych i innych zachęt, więc taka naturalna kolej rzeczy, że miasto się wyludnia. A plus jest taki, że na Śląsku są normalne ceny mieszkań dla tych, którzy zostali i pracują. Płacić 2 razy więcej za mieszkanie, żeby raz w tygodniu przejść się po rynku i móc na fejsie zgrywać krakusa czy innego warszawiaka... powodzenia. A ze Śląska wszędzie blisko: 2h do wawy, wrocka, krakowa, więc za zaoszczędzone tysiące złotych można tam jeździć do woli.
Zgłoś
Avatar
z................x 2015-04-13, 0:00 8
nie dziwię się, przejeżdżałem raz przez sosnowiec. obraz nędzy i rozpaczy. i wcale nie mówię tego złośliwie. ciężko jest znaleźć równie obskurne i obleśne miejsce do życia. gdybym tam mieszkał albo bym spierdolił albo jebnął samobója.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-04-13, 0:01 1
@up
2h do Warszawy?! o.O
No kurwa ciekawe czym i którymi drogami.
A prawda jest taka że hanysowo już dawno powinno zostać zaorane.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-04-13, 0:01 2
Bytom to najbrzydsze, najbardziej wyniszczone, sypiące się, szare, smutne i przyprawiające o depresję miasto jakie widziałem. Nie wiem czy nie byłoby lepiej jakby zrównali wszystko z ziemią i zaczęli od nowa.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2015-04-13, 0:06 11
@szajba_man
pendziolino jedzie 2:20h
i możesz zacząć od orania swojego parchatego ryja
Zgłoś
Avatar
i................y 2015-04-13, 0:07 30
BongMan napisał/a:

Bytom to najbrzydsze, najbardziej wyniszczone, sypiące się, szare, smutne i przyprawiające o depresję miasto jakie widziałem. Nie wiem czy nie byłoby lepiej jakby zrównali wszystko z ziemią i zaczęli od nowa.

Mocne słowa jak na Sosnowszczanina.
Zgłoś
Avatar
sard 2015-04-13, 0:28
Cóż jebańce z Sosnowca szykują zasadzkę i przeprowadzają się do Mazowieckiego Sosnowca czyli Radomia.
Zgłoś
Avatar
kielbatron92 2015-04-13, 1:47 3
makabrax napisał/a:

pendziolino jedzie 2:20h


to tak a propos pendolino chciałbym zauważyć, że już po 76 latach intensywnego rozwoju, pondolino potrzebuję TYLKO 1 minuty więcej na pokonanie trasy Opole-Wrocław niż przed wojną!
Bytom dziś może tylko żałować utraty bezpośredniego połączenia ze stolicą najszybszym spalinowym pociągiem świata...
Zgłoś
Avatar
doopa 2015-04-13, 2:12
zielona wyspa, kurwa
co tu dużo mówić
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2015-04-13, 7:42 15
Nie no, po obejrzeniu tego filmiku poczułem się jakbym był mieszkańcem jakiegoś gównolandu w Ameryce Południowej, a Cejrowski właśnie kręcił nową serię Boso przez świat :/
Bez kitu
Zgłoś
Avatar
Decisive 2015-04-13, 9:13 7
Przecież to jest taka Polska w pigułce. Już chyba tylko najbardziej wierne lemingi wierzą, że Polska się rozwija ekonomicznie.
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-04-13, 9:44 2
Was to chyba ostro pokurwiło z tymi złymi słowami o Sosnowcu. Kazdy kto ogarnia śląsk i był w kilku miejscach też dobrze wie, ze patologia jest w kazdej częsci Polski, kazde miasto ma jakąs gorsza dzielnice, ale jeżeli ktoś mówi, że Sosnowiec to brzydkie miasto to co powiedziec o Bytomiu? No ludzie kurwa Ja rozumiem, ze hanysów jest w chuj wiecej jak ludzi z Sosnowca, że Sosnowiec stał się obiektem wyśmiewania przez gimbusów ale jeżeli chcecie byc obiektywni to badzcie, ja mieszkam w głebokim południu, byłem w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Zabrzu, Rybniku, Sosnowcu czy Dabrowie Górniczej i Sosnowiec wcale przy tych miastach nie wygląda blado. Najwieksza patola jest własnie w Bytomiu, Katowice to miasto cyganów. Ogólnie na śląsku w tych patolach jest strasznie dużo patologów, alkoholików, tepaków.
Zanim zaczniecie komentowac to zajrzyjcie w te miejsca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie