18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
w................y 2012-01-15, 13:45 1
Rap, czy hip hop sa jak radio maryja, wmawiaja swoje racje dla sluchacza, oglupiaja ludzi, a sluchacza tak daja soba manipulowac ze sa w stanie zrobic wszystko co powie im peja, serja, greja, hwdp, zdscas, sdf czy jak cala ta zgraja sie nazywa. Ja nie daje soba manipulowac i wszystkie srodki masowego przekazu wlatuja mi uchem a odbytem wylatuja...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-01-15, 13:46 1
optimax napisał/a:

panowie,panowie polemika gdzie jest lepiej nie ma sensu
w uk za najnizsza krajowa, stac cie na plazme 50inch,xboxa,dwa razy w roku na majorke,nie wspominajac o podstawowych potrzebach do zaspokojenia ktorych ,w polsce wiekszosc rodzin zabiera sie z kalkulatorem
najgorszy robol w uk zyje jak srednio zamozny biznesmen w polsce



1. ALT nie gryzie .

2. Załóż rodzinę, szybko Cię to z Majorki i plazmy wyleczy .
Z kalkulatorem szybko się przeprosisz, staniesz w kolejce po dotacje jak każdy, kto chce rodakom w PL pokazać że " stać go "
Zgłoś
Avatar
oskarb35 2012-01-15, 13:52
Kriski ma rację ale i tak jest w kurwe lepiej niż w PL. Kokosów nie ma ale jest inny system. A w ogóle to znam kolesi bo są z miasta gdzie mieszkam od kilku lat.
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-01-15, 14:38
Po chuj to napięcie? Jeżeli ktoś mówi że mu tam lepiej to jego sprawa i nam powinno to latać obok chuja....
Ktoś tam pisał że zarobki i życie w funtach jest identyczne jak w PL za zł, gówno prawda! Przykład podam z zasranym fast foode gdzie tam idziesz i najesz się za ok 8 funciaków, a u nas? 20zł to tak aby coś poczuć że ma się w żołądku... Sprzęt... przyjmijmy że zarabiasz 800funtów w UK za 470 kupujesz 42" telewizor. W PL potrzeba ok 2000 czyli 1.5 pensji na najniższej krajowej!!
Dziękuje... i bez spiny !
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-15, 14:40 1
Widzę, że zrobił nam się tutaj mały rezerwat przyrody. Całe stado trolli w naturalnym środowisku...
Zgłoś
Avatar
evon 2012-01-15, 14:58
Łukciu napisał/a:

Jesli za granice wyjezdza jakis polak i mówi mi ze tam jest lepiej i jak wiekszosc wyjezdzajacych nie umie dobrze jezyka i potem mi pierdolony mówi ze tam jest lepiej... w czym kurwa lepiej ja sie pytam? W tym ze taka pizda robi najgorsza robote, dgzie w polsce wstydziłby sie to robic, bo widza znajomi a tam nikt go nie zna. Tam jak jedziesz nikogo nie znasz, a do domu daleko. człowiek za granica zgadza sie na gorsza prace bo nie ma wyboru i mówi ze jest lepiej bo przelicza sobie w myslach na złotówki, a zyjac tam, takie same pieniadze zarabia co w polsce, bo zycie kosztuje tak samo wszedzie (albo podobnie). W naszych umysłach siedzi cos takiego mieszkam w polsce, pracuje w polsce wynajmuje mieszkanie i sobie mysle kurcze musze płacic za te jebane mieszkanie, wolałbym kupic i wtedy narzekam na brak pieniedzy jak mi mało... Za granica nie bede tak mówił bo nie mam zamiaru tam mieszkac wiec nie mam zamiaru tam zostac i nie narzekam ze jest mi zle. dalej nie chce mi sie pisac, za duzo tego....

Zamknijcie mordy ze tam jest lepiej a ty w polsce gorzej, kazde panstwo ma swoje plusy i minusy,a jak tak ci bardzo przeszkadza i narzekasz to wypierdalaj tam i nie pierdol ze ci tu zle, masz wybor, bier wszystko co masz i wypierdalaj tam i badz zadowlony i nie rozum tamtego swiata bo jezyka przeciez nie znasz, a pozniej taki mi mówi: "przciez widzisz co sie tu w polsce dzieje?" a ja sie pytam co sie tu dzieje? człowieku tam to samo albo gorzej tylko ty nie rozumiesz co w wiadomosciach mówia a ogladasz bedac tam polskie wiadomosci, po huj? Nooo ale co ja bede tłumaczył kazdy ma swoj rozum i tak nie zmienie mentalnosci takiego fiuta gdzie mu kurwa wszedzie zle.... Dziekuje dobranoc


no tutaj sie nie zgodze bo standard życia w anglii jest owiele lepszy, prawda ze zarabiasz wiecej ale produkty są też droższe, naprzykład mleko kosztuje 15zł. duzo no nie? ale niewazne dam wam przykład. Mój kumpel polak wypierdolil spowrotem do polski jakies 3 lata temu i w tym roku wrocil. no i standardowo sie spytalem, i jak w polsce. przez cały rok cieżko było sie dorobic na jakis samochod. a tutaj przyjechal i po 2 tygodniach kupił lexusa i wynajął mieszkanie. niewiem czy taki motywy w polsce sie robia ale dla mnie w anglii jest o wiele lepiej i w tej piosence wlasnie oto chodzi ale tez niejest najlepiej bo są swoje minusy takie jak niektorzy pojebani angole co wchodza na psyche polaka)

Poroniony Płód napisał/a:

@rokson
Wszystko fajnie, spoko, rozpisałeś się ale...

Od kiedy to hip-hop jest muzyką? Rap tak, ale ludzie uważają, że skoro trip to muzyka to hip-hop też. A tak nie jest.

Zamknij mordę skoro chuja wiesz o życiu w Polsce? Są też inne aspekty życia po za pracą i zarobkami, takie jak choćby:

-oświata
-opieka medyczna
-opieka społeczna
-sądownictwo

90% obcokrajowców którzy tu (do Polski, wielki obrońca kraju a pisze, polska ) przyjeżdżają mówią jedno, że są zaskoczeni tym jak układy rządzą wszystkim i że tutaj nie da sie normalnie uczciwie pracować bo za to rodziny nie wykarmisz.



no do tej listy chciałbym jeszcze dopisać to że tutaj ze z opieka medyczna jest po prostu lepiej i łatwiej dla obu stron dziecka i rodzicow, lekarz nie wpierdala ci niepotrzebnych lekarstw, dziecko do lat 16 ma leki za darmo (do 18 kiedy bedzie sie dalej uczyć-jego wybor) 18+ za kazdy lek płaca tyle samo, nie wazne ile kosztuje na przyklad lek kosztuje 40 funtow, płacisz 7, fajnie ale tez jak lek kosztuje 4 to tracisz, lecz i tak polacy kombinuja i pojda sobie do tesco lub pierwszej lepszej apteki i kupia za 4..

a no i jeszcze ubezpieczenie w pracy, no normlanie zajebiscie jest z tym. kumpel roznosil listy i pracował dla poczty, ugryzł go pies - 10 Tysięcy funtow dla niego.

Mojej mamy kolezanka zrobila sobie cos w stope upuciła na nią cos czy jakos tak, mogla dalej chodzic, ale dostala z 2 tysiace funtow. niema co narzekac

Serval666 napisał/a:

ja pierdole powinno istnieć coś takiego jak karny kutas, w tym i większości przypadków gdy ktoś mega zajebisty wrzuca jak on to nazywa "muzykę" dostawał by ich na tony. Biały murzyn, pajac w zbyt dużych ubraniach szczekający pierdoły dla plebsu. Karny penis za to gówno ! C==3



no rozumiem rozumiem

fatherland napisał/a:

evon napisał/a:

jak ten kawałek się nazywa ?


masz w tagach ale spoko - Tas feat. Bujko, Karat, Wariat-Jak jest tutaj...
Zgłoś
Avatar
Łukciu 2012-01-15, 15:16
Poroniony Płód napisał/a:

@rokson

Zamknij mordę skoro chuja wiesz o życiu w Polsce? Są też inne aspekty życia po za pracą i zarobkami, takie jak choćby:

-oświata
-opieka medyczna
-opieka społeczna
-sądownictwo

90% obcokrajowców którzy tu (do Polski, wielki obrońca kraju a pisze, polska ) przyjeżdżają mówią jedno, że są zaskoczeni tym jak układy rządzą wszystkim i że tutaj nie da sie normalnie uczciwie pracować bo za to rodziny nie wykarmisz.



Człowieku ogarnij ze zyje te 21 lat w polsce i moze nie wiem tylu rzeczy co ty, ale nie zarzucaj ze czegos nie napisałem bo kurde miałem artykuł robic o tym jak polacy zachwalaja inne panstwa ze tam lepiej a wracaja jednak do polski? jak powiedziałem, sa plusy i minusy i przedstawiaj jakies konktety jesli chcesz mnie przekonac. A bez układów to huja zrobisz i za granica, bedziesz pracował w hotelu i sprzatał gdzie taki angol tego by sie nie podjał bo sie wstydzi...

@ evon
to sa własnie plusy i tez tu narzekam na kraj tyle ze moze sie to poprawic. Jest jedna kwestia ze polak za granica staje sie lepszym pracownikiem bo sie spina i robi dobrze robote, a u siebie na podworku odpierdala maniane. I ja mówie ogólnie a nie do pojedynczych przypadków boo gdzies wyczytałem ze człowiek poza ojczyzna bardziej sie stara bo ma motywacje by dorobic sie i szybciej wrócic. Gadac mozna o tym bez konca a i tak do porozumienia jednego sie nie dojdzie ale to co cchiałem napisałem to co mnie nabardziej razi, chodzi o tych ludzi ze chwala cudze a nie maja pojecia o tym
Zgłoś
Avatar
irish 2012-01-15, 15:32 1
przejebane, siedzisz tam, chcesz wrócić ale wiesz że nie masz po co, bo tam zapierdalając w tesco masz przynajmniej na dom i jako takie życie, a jak wrócisz i zechcesz pracować dla tej samej firmy, dostaniesz 1200 i chuj.
Zgłoś
Avatar
Maselniczykov 2012-01-15, 17:14 3
"polska ziemia nigdy nic nie zawinila, to jebana polityka nasz kochany kraj zniszczyla"
Zgłoś
Avatar
optimax 2012-01-15, 18:47 1
powiem najprościej jak potrafię
jeśli ktokolwiek, kto wyjechał za granice i miał w bani nie tylko koks,wóda,dziwki, ten ma prace i żyje na w chuj lepszym poziomie niż przeciętny Polak.Aby utrzymać pracę, wystarczy chcieć pracować i mieć minimum oleju w głowie
z Polaków pracujących za niższe stawki to się tylko na myjniach samochodowych spotkałem,zresztą ich znajomość angielskiego to w przybliżeniu:jeans,cocacola,fuck
znasz język to pracujesz legalnie i nikt Ci nie zapłaci mniej niż wynosi najniższa krajowa
w uk jestem 5 lat,mam żone i dziecko,znam angielski i włoski(4 lata w Rzymie)
poznałem polonie i w Italii i na wyspach,także mam prawo się wypowiedzieć,zresztą nie powielam schematów i każda moja opinia jest poparta doświadczeniami które znam z autopsji
mam nadzieje że rozjaśniłem

peace
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-15, 19:08
hehe kobiety na kolanach jak takie kurwa pasztety to tylko do japy ktora przed tym zostala odkazona wodka i jazda
po za tym jakby ktos zaczal na mnie wjezdzac tylko dlatego ze jestem polakiem to bym mu tak nawciskal zeby kurwa albo sie na mnie rzucil albo nie odezwalby sie ani slowem a jakby sie na mnie rzucil to oczywiscie z mojej strony walka do smierci pierdole wole umrzec probujac zajebac chwasta niz przejsc obok tego objetnie
a o polakach w innych krajach to prawda w usIa polak pracuje przychodzi 2 polak mowi ze bedzie pracowal za 2$ mniej na godzine mniej od niego ... "mam wyjebane" na takie osoby dla ktorych tylko pieniadz sie liczy gleboko chuj wam w dupe szmaty !! (sie pewnie za duzo filozofii naczytali bo uwazaja kurwa ze bog jest tak wspanialy i wybaczy im to ze wykorzystuja innych obyscie sie kurwa nie przeliczyli )
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-01-15, 19:57
Cytat:

Człowieku ogarnij ze zyje te 21 lat w polsce i moze nie wiem tylu rzeczy co ty, ale nie zarzucaj ze czegos nie napisałem bo kurde miałem artykuł robic o tym jak polacy zachwalaja inne panstwa ze tam lepiej a wracaja jednak do polski? jak powiedziałem, sa plusy i minusy i przedstawiaj jakies konktety jesli chcesz mnie przekonac. A bez układów to huja zrobisz i za granica, bedziesz pracował w hotelu i sprzatał gdzie taki angol tego by sie nie podjał bo sie wstydzi...



Przykłady do opieki medycznej? Popytaj starszych jak się leczą w PL (tutaj i tak polska wypada trochę lepiej od UK pod względem lekarzy 1 kontaktu).
Sądy? Urzedy skarbowe? Wywiad z Kluską, o sobie pisac nie będę.

Najlepsza wypowiedź to to co napisał optimax :

Cytat:

powiem najprościej jak potrafię
jeśli ktokolwiek, kto wyjechał za granice i miał w bani nie tylko koks,wóda,dziwki, ten ma prace i żyje na w chuj lepszym poziomie niż przeciętny Polak.Aby utrzymać pracę, wystarczy chcieć pracować i mieć minimum oleju w głowie
z Polaków pracujących za niższe stawki to się tylko na myjniach samochodowych spotkałem,zresztą ich znajomość angielskiego to w przybliżeniu:jeans,cocacola,fuck
znasz język to pracujesz legalnie i nikt Ci nie zapłaci mniej niż wynosi najniższa krajowa



Za granice w 90% przypadkach spierdalają ludzie którym sie nie chce, mam przykład wśród znajomych nie jeden. Jak jedzie bez jezyka, bez wykształcenia, codziennie chleje ile sie da, imprezy itp, nie zadba o swoj wizerunek to czego oczekuje?
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-01-15, 20:03
daje browar mnie sie podoba
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-01-15, 20:06 2
Ja też wyleciałem i chuj wam do tego, to moje życie, zamiast pierdolić zajmij się swoim.
Zresztą co ten suchy cwelowaty śpiewak może wiedzieć o życiu jak nawet nie potrafi w kamerę popatrzeć dłużej niż 5 sekund.

Wyleciałem i dobrze mi z tym.
I nie tobie ućpany gnoju oceniać to jak tutaj jest bo nawet Cię tutaj nie było, więc chuja możesz wiedzieć o życiu tutaj, jest mi tu zajebiście, za tygodniówkę kupię sobie xboxa, za drugą kinecta i jeszcze mi zostanie, nie pije już wódki tylko j. walkera albo jacka a do jarania mam zajebisty skunk a nie twoje 3 dziury samosiewu spod bloku.
Stać mnie było uszczęśliwić ojca i kupić mu odjebany zegarek, uszczęśliwiłem też swoje rodzeństwo bo dostali zajebistą konsolę, więc nie pierdol mi zbutwiały blokersie, że zapominam o najważniejszych wartościach.
Wolisz jeść gówno z kolegami ? prosze bardzo, ja wole jeść tort z kolegami.

I wbij sobie do głowy, że po trzydziestce też będziesz widywał swoich najlepszych kumpli raz na miesiąc albo rzadziej i wtedy takie odstępy czasu nazwiesz inaczej niż wypinanie dupy na przyjaźń.

Więc zapierdalaj na melanż a ja jeszcze Ci dołożę, najeb się tak żeby stracić głos.
Melanżuj, później narzekaj że w szkole chujowo uczyli, że pracodawca chujowy, że ludzie chujowi, że wszystko jest chujowe tylko nie ty.
Wole Anglię niż zasiłek tak jak ty.
Zgłoś
Avatar
Ran70rovski 2012-01-15, 20:23
mogły się pajace uczyć , a nie śpiewają jakieś gó..., na ch.. wiedzą jak tam jest... w Polsce jest ch.., tam jest na bank lepiej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie