18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
mesiash 2012-03-20, 19:41 24
no cóż, najłatwiej to się po prostu do czegoś dojebać...
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-03-20, 19:48 16
lubie Wojtka ale widac ze jak czlowiek przyjedzie z dzungli do miasta to technika zanika
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-20, 19:52 59
no nie wiem, mnie to wkurwia jak idę do kibla, a tam woda z kranu przestaje lecieć po 3 sekundach i muszę z 5 razy w kran jebnąć, aby znowu leciała
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-03-20, 19:54 3
Pewnie w dżungli szczali sobie po rękach, żeby je umyć
Pewnie wolał by zobaczyć w koncie WC dziurę do której wszyscy by szczali, a na drugim końcu miskę z wodą. Po chuj komuś takie wymysły jak kran, czy mydło w płynie.
Podobają mi się jego programy o dżungli i dzicy. Niestety zawsze jak wychodzi do cywilizacji, zaczyna opowiadać straszne brednie.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-03-20, 20:29 41
Tu nie chodzi o sam fakt że jest kran czy mydło w płynie. Chodzi o sposób ich działania czy też podania. Wkurwia go fakt, że estetyka zaważyła tak bardzo nad wygodą i z kranu robi się ładne coś, nadczym trzeba myśleć jak włączyć aby płynęła woda.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-03-20, 20:34
no cóż taka jest prawda, w jednych kiblach wiadomo od razu, w innych pisze że na fotokomórkę i wystarczy łapska podłożyć, ale niektóre to są identycznie jak na tym filmiku gdzie nie wiadomo dokładnie co zrobić...
mnie jeszcze dodatkowo wkurzają suszarki do rąk których uruchamianie jest albo jakieś magiczne, albo leci tylko zimne powietrze, bo nie można postawić automatu z papierem...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-03-20, 20:36 4
cejrowski to wypierdalaj do buszu ze swoją chujową koszulką jak sie nie chcesz asymilować mialeś wypierdalać do peru albo chuj wie gdzie a gówno z tego wyszło lachociagu rydzyka
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-03-20, 20:49 13
Mnie to wkurwia, że są te jebane suszarki zamiast ręczników papierowych. Potem i tak trzeba ręce wytrzeć w spodnie, bo niedosuszone.
Zgłoś
Avatar
chudzik2145 2012-03-20, 21:14 9
djoshin napisał/a:

cejrowski to wypierdalaj do buszu ze swoją chujową koszulką jak sie nie chcesz asymilować mialeś wypierdalać do peru albo chuj wie gdzie a gówno z tego wyszło lachociagu rydzyka



Dowiedz się co miał zrobić a później go wyzywaj, bo chciałeś zabłysnąć a nawet nie zaiskrzyłeś. Co do Wojtka lubię go bo dobrze gada, a te wasze pierdolenie ze ma iść do buszu świadczy ze jesteście kolejnymi idiotami. Lata po buszu z murzynami co mim faje dyndają ale w życiu ma więcej osiągnięć niż wy Koleś lataniem z murzynami ustawił sobie życie a wy ?? Latacie od kibla do kibla z bajerami i co macie ?? gówno spuszczone cudem techniki takie wasze osiągnięcie.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-20, 21:17 6
Zacofany katol, to nawet w toalecie się gubi, pewnie wolał obsrane kible za komuny, gamoń jebany.
Zgłoś
Avatar
leszek1987 2012-03-20, 21:20 2
jak ktoś jest nie cywilizowany i zapierdala na bosaka to niech wali do dziury w podłodze i liściem się podciera bo troszkę nie higienicznie jest wchodzić bez obuwia jakiegokolwiek to publicznej toalety
Zgłoś
Avatar
Swiastak 2012-03-20, 22:18
problemy z dupy...
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-03-20, 23:21 3
Zbiorczy na Cejrowskiego, proszę...
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2012-03-20, 23:32 1
mógłby już tam zostać kiblu z tymi swoimi mądrościami... arogancki, wkurwiający, niezdrowo pobudzony ignorant.
Zgłoś