18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
stankry 2013-02-13, 9:20 60
KidDynamite napisał/a:


Tym razem się zgadzam.



A ja zgadzam się z nim niemal za każdym razem
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-02-13, 9:36 3
Dobrze gada PIWO !
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-02-13, 10:04 3
wielka mi nowina.. po raz kolejny zrobiona nas w chuja.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-13, 10:07 12
Ciekawe co Cejrowski powie na temat mnie nurtujący

Panie wojtku mam bmw e46 z 2002 r. z gazem, nie chce mi zapalać na mrozie i zastanawiam sie czy:

Alternator, pompa paliwa, czy po prostu zamarzł? Ludzie miejcie swoje zdanie nie tylko nabyte.

Jak na sadola trafi film jak Max kolonko napierdala na cejra albo na odwrót to będzie koniec swiata, serwery się zatrzymają.

PS - Chuja ma rację, za proste by to było. nie chce mi się rozpisywać ale,

1. kwestia porzuconych trupów aut w miastach
2. MIejsca =/= zapotrzebowaiu na nie
3. Co z mieszkańcami centrum kontra przyjezdni do galerii na zakupy
4. Miejsca przy dworcach pkp - jak każdy zostawi na czas wyjazdu to bedzie meksyk.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-02-13, 10:11 1
Do Cejrowskiego mam podejście neutralne, ale przyznać trzeba - sadystyczne w chuj!
Zgłoś
Avatar
Autor 2013-02-13, 10:12 7
@Jeżż
"Mam bmw e46 z 2002r. z gazem"

To już sam sobie odpowiedziałeś
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-13, 10:19 4
Jeżż napisał/a:

PS - Chuja ma rację, za proste by to było. nie chce mi się rozpisywać ale,

1. kwestia porzuconych trupów aut w miastach



Pomimo tego, że są płatne miejsca parkingowe, jakoś zauważam, że trupy są porzucane i nikt z tym nic nie robi. Co tu zmieniają płatne miejsca parkingowe?
Kwestia trupów aut nie jest tak łatwa do rozwiązania i płatne parkingi nie mają z nią nic wspólnego.

Cytat:

2. MIejsca =/= zapotrzebowaiu na nie



I co z tego?

Cytat:

3. Co z mieszkańcami centrum kontra przyjezdni do galerii na zakupy



A nie wystarczy wydzielić kilka miejsc mieszkańcom, malując na nich koperty?

Jeżż napisał/a:

4. Miejsca przy dworcach pkp - jak każdy zostawi na czas wyjazdu to bedzie meksyk.



Musi mieć gdzie zostawić, nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2013-02-13, 10:36 8
Cytat:

Musi mieć gdzie zostawić, nie rozumiesz?


Jak to Musi ?
Gówno musi.

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.
Nie ma przymusu posiadania samochodu.

Zanim zostaniesz posiadaczem samochodu, zastanów się, czy będziesz miał gzdie zaparkować.

NIE ODWROTNIE: "Mam samochód, miasto/państwo/mama/tata musi mi zapewnić miejsce parkingowe.
Zgłoś
Avatar
mr.EIMIC 2013-02-13, 10:38 11
Chuja prawda! Gdyby było za darmochę to by u nas była Rumunia, Ukraina czy nawet gorzej. W pizdu by wszyscy stawali gdzie się chce.

Rób sobie Cejrowski te rewolucje u siebie w Ekwadorze!
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-02-13, 10:40 4
szpila_forever napisał/a:

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.



Też tak macie, że jak ktoś popełnia tak rażące błędy to odechciewa wam się z nim dyskutować?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-02-13, 10:40 11
ale on musi podkurwiony chodzić na co dzień. Tu parking , tam schody, a to automat do kawy, to jeszcze ktoś nieznajomy po imieniu zwróci się do wojtka. Aż sam się podkurwiłem jak mi to wojtek uzmysłowił.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-02-13, 10:40
Teraz będzie pierdyliard filmików z Cejrowskim tak samo jak z Mixem Kolanko. Niech opowiada o tym na czym się zna i co robi dobrze czyli o bieganiu po lesie z murzynami.
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2013-02-13, 10:47 9
No akurat o tym to nie ma pojęcia, płatny parking zwiększa cyrkulacje na miejscach parkingowych w centrum przez co macie szanse gdzieś zaparkować, opłata za parkowanie powoduje że zastanawiacie się czy w ogóle brać furę do centrum, czy nie lepiej pojechać transportem zbiorowym. To element polityki zrównoważonego rozwoju systemu transportowego, o którym Cejrowski jak widać niewiele wie, przeszedł się po ulicy w centrum w godzinach szczytu i dziwi się, że nie ma miejsc...
Za Cejrowskiego NIE zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-13, 10:47 2
Cytat:


Jak to Musi ?
Gówno musi.



Ty naprawdę nie zrozumiałeś? To, że są sobie parkometry nie znaczy, że znaki drogowe i kodeks nie obowiązuje. Jak nie będzie miał miejsca, to nie zostawi samochodu i to, czy będzie musiał płacić, czy nie, niczego nie zmieni.

szpila_forever napisał/a:

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.
Nie ma przymusu posiadania samochodu.



To bardzo ciekawy punkt widzenia. Mnie się zawsze wydawało, że życie w mieście to łatwiejszy dostęp do dorobku cywilizacyjnego, a tu widzę usprawiedliwienie dla nieuzasadnionych utrudnień.

szpila_forever napisał/a:

Zanim zostaniesz posiadaczem samochodu, zastanów się, czy będziesz miał gzdie zaparkować.

NIE ODWROTNIE: "Mam samochód, miasto/państwo/mama/tata musi mi zapewnić miejsce parkingowe.



Chwileczkę. Jako posiadacz samochodu płacę podatki zawarte w cenie paliwa. Co otrzymuję w zamian? Nie są to ani drogi publiczne, ani autostrady, ani bezpieczeństwo i nie są to również miejsca parkingowe. Co zatem otrzymuję w zamian?
Jeżeli ze mnie zdzierają, niech coś mi dadzą w zamian. Nie są w stanie? Niech się odwalą od moich pieniędzy.

Zapominasz, że miejsca parkingowe pod blokami na osiedlu, pod domem itp. to co innego, niż miejsca parkingowe w centrum. W centrum zawsze jest z tym problem, ale parkometry tego problemu w żaden sposób nie rozwiązują i nie zapobiegają innym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie