18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dnia 30.07.2019r. celebryci spotkali się na włoskiej wyspie na "Google Camp" - tematyka zmiana klimatu.

Wielu znanych gości, w tym książę Harry, Obama, DiCaprio, - którzy mają własne fundacje ds. Zmian klimatu - określiło globalne ocieplenie jako największe zagrożenie dla przyszłych pokoleń.

Ale według włoskich doniesień prasowych uczestnicy pojawili się na wyspie w 114 prywatnych odrzutowcach i 50 mega-jachtach.

Obliczono, że wygenerowali łącznie około 100 000 kilogramów CO2 w jedną stronę :lodowka:

Jak podają źródła, ich trzydniowe spotkanie będzie kosztowało około 20 milionów dolarów.

Dziękujemy :idzwch*j:

Źródło 1

Źródło 2

2019-08-01, 15:15
Wiecie co jest najgorsze? Dla większości ludzi(czyt. zmanipulowanego bydła), tacy celebryci są autorytetami i mówią zawsze prawdę, tylko dlatego, że są znani. Gdyby ktoś z nich nasrał a na ulicy i mówił ludziom, że to meteoryt, to by w to uwierzyli.

2019-08-01, 17:25
Zauważcie, że co by się nie działo jest to wina globalnego ocieplenia. Podnosi się poziom wody- to przez topniejące lodowce. Wysychają jeziora- bo słońce za mocno grzeje.
TB303 napisał/a:

Dla większości ludzi(czyt. zmanipulowanego bydła), tacy celebryci są autorytetami i mówią zawsze prawdę, tylko dlatego, że są znani.


W dodatku przyjrzymy się tym celebrytom-autorytetom.
Di Caprio to k***iarz
Obama to murzyn, więc złodziej
I wreszcie Harry, fałszywy rudzielec.

2019-08-01, 21:19



freaky napisał/a:

Zauważcie, że co by się nie działo jest to wina globalnego ocieplenia. Podnosi się poziom wody- to przez topniejące lodowce. Wysychają jeziora- bo słońce za mocno grzeje.
W dodatku przyjrzymy się tym celebrytom-autorytetom.
Di Caprio to k***iarz
Obama to murzyn, więc złodziej
I wreszcie Harry, fałszywy rudzielec.



ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),

2019-08-01, 21:51
po prostu klimat dostosowuje się do rozprzestrzeniających się uchodźców. dla nich takie temperatury to normalne więc proponuję, żeby ich wszystkich wypie**olić tam skąd przyszli.

2019-08-01, 21:53
niemamskarpet. napisał/a:

ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),



No masz rację, ja też to widzę, kiedyś kuchenki gazowe jakoś tak lepiej się paliły, a ogień ich był bardziej gorący. Powietrze też kiedyś było takie lepszej jakości, a woda taka bardziej mokra. I ogólnie to replilianie, chemitrails i słomiane gwoździe.

2019-08-01, 22:38
Rozumiem że wyrzucanie śmieci do przyrody to zło!
Natomiast to całe pie**olenie o wpływie czlowieka na ocieplenie to jeden wielki kit napedzajacy ekologiczna drozyzne i wzrost zyskow dla milionerów. Koło samo się nakręca, cudowna machina. Gratuluję im tak wspanialego dzialania ekonomicznego. Ludzie to łykaja jak bocian żabę. :mrgreen: :mrgreen: :-o

2019-08-01, 22:48
niemamskarpet. napisał/a:

ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),



Bo klimat się k***a zmienia czasami co kilka dekad, a czasami co 100-200 lat. Najlepszym przykładem jest Grenlandia, która w historii świata była raz zieloną wyspą, a raz skuta lodem na przemian.

Globalne ocieplenie to mega biznes, a w Polsce jest nagłaśniany ze wszystkich stron bo konkurencyjne lobby chce za wszelką cenę zabić naszą energetykę opartą na węglu i wejść na ten rynek. Przeszkadza im k***a Enea, Tauron itp. Jak damy sobie odebrać energetykę to co następne? Para wodna wydobywająca się z Morza Bałtyckiego okaże się toksyczna więc prewencyjnie odbiorą nam dostęp do morza? k***a litości ludzie.

2019-08-01, 22:59
Jedna wielka j***na hipokryzja. Kiedyś człowiek kupił drzewo w promieniu 10km i napalił w piecu co było najczystszą formą pozyskiwania energii cieplnej. Dym ze spalonego drewna nikomu nie szkodził. Są nawet stare książki o leczeniu dymem z różnych gatunków drzew. Wracając do sedna. U mnie w okolicy nie można już kupić pieca do CO na drewno tylko jakieś j***ne pelety, ekogroszki i inne gówno a najlepiej na hamerykański gaz. Żeby to gówno wyprodukować trzeba włożyć energie w celu rozdrobnienia drewna, potem to wszystko znowu złączyć, w pelet, brykiet albo ekonomiczne śmierdzące gówno. Do tego wożą to po całym kraju, po marketach budowlanych. To ma być ochrona środowiska? Następna sprawa, głupi rolnicy masowo sprzedają słomę z pól na produkcję tego szajsu do ogrzewania. Nie da się zrekompensować strat wywołanych przez wiele lat wywożenia materii organicznej z pól uprawnych. Słoma do tego żeby wyrosła potrzebuje wielu pierwiastków a do tego rozkładając się wzbogaca glebę o próchnicę stanowiącą środowisko do rozwoju mikroorganizmów. Teraz taki rolnik wywiezie to wszystko z pola i sypnie jakimś sztucznycm gównem gdzie jest NPK ewentualnie Mg+Ca no i jak kogoś stać to z 8 mikroelementów. Gdzie 79 pierwiastków potrzebnych do prawidłowego wzrostu rośliny? Tak aroślina nie ma szans na wytworzenie wszystkich związków organicznych które powinna zawierać i na zdrowy wzrost. Potem ludzie jedzą takie zubożałe płody rolne i chorują. A ch*j temat rzeka ale wystarczy się rozejrzeć dookoła co się dzieje z ludźmi. Na ociepleniu klimatu władcy tego świata zarobią pierdyliardy a zwykli ludzie stracą bardzo wiele.

2019-08-02, 03:24
@up palić drzewem też trzeba umieć, podobnie jak węglem. Ludzie po prostu palą nieefektywnie stąd dym, smog i ch*j co tam jeszcze wymyślą. Dodajmy za duże piece w stosunku do domów i tragedia gotowa. W Niemczech dotuje się piece na zrębki, u nas na gaz ot ciekawostka. A nie wiem jakim cymbałem trzeba być by montować sobie gaz, albo k***a pellet. Piec na ekogroszek, no jeszcze ujdzie bo to węgiel tylko mający po 3mm, tylko że wymaga pieca do którego już nic innego nie wrzucisz, a i lubi się sp***olić coś w nim, najczęściej napęd do podawania tego groszku.

2019-08-04, 06:01
FanatiCS napisał/a:

Jedna wielka j***na hipokryzja. Kiedyś człowiek kupił drzewo w promieniu 10km i napalił w piecu co było najczystszą formą pozyskiwania energii cieplnej. Dym ze spalonego drewna nikomu nie szkodził. Są nawet stare książki o leczeniu dymem z różnych gatunków drzew. Wracając do sedna. U mnie w okolicy nie można już kupić pieca do CO na drewno tylko jakieś j***ne pelety, ekogroszki i inne gówno a najlepiej na hamerykański gaz. Żeby to gówno wyprodukować trzeba włożyć energie w celu rozdrobnienia drewna, potem to wszystko znowu złączyć, w pelet, brykiet albo ekonomiczne śmierdzące gówno. Do tego wożą to po całym kraju, po marketach budowlanych. To ma być ochrona środowiska? Następna sprawa, głupi rolnicy masowo sprzedają słomę z pól na produkcję tego szajsu do ogrzewania. Nie da się zrekompensować strat wywołanych przez wiele lat wywożenia materii organicznej z pól uprawnych. Słoma do tego żeby wyrosła potrzebuje wielu pierwiastków a do tego rozkładając się wzbogaca glebę o próchnicę stanowiącą środowisko do rozwoju mikroorganizmów. Teraz taki rolnik wywiezie to wszystko z pola i sypnie jakimś sztucznycm gównem gdzie jest NPK ewentualnie Mg+Ca no i jak kogoś stać to z 8 mikroelementów. Gdzie 79 pierwiastków potrzebnych do prawidłowego wzrostu rośliny? Tak aroślina nie ma szans na wytworzenie wszystkich związków organicznych które powinna zawierać i na zdrowy wzrost. Potem ludzie jedzą takie zubożałe płody rolne i chorują. A ch*j temat rzeka ale wystarczy się rozejrzeć dookoła co się dzieje z ludźmi. Na ociepleniu klimatu władcy tego świata zarobią pierdyliardy a zwykli ludzie stracą bardzo wiele.



Ty tak serio z tą słomą, czy po prostu przedawkowałeś mefedron przy sobocie?

No i w ch*j zmieniło w moim życiu ich spotkanie. W pierwszym mieszkaniu mam CO z sieci miejskiej, w domku na wsi i na RODOS mam piece na drewno/węgiel i mam wyj***ne na ich pie**olenia o emisji CO2. Jak wypiję colę, to też butelkę do pieca wpie**olę. A nawet jak mi zależy na szybkim zagrzaniu to płyty meblowe idą w ogień. Jeżdżę 3-litrowym dieslem, którym jak przycisnę, to zostawiam za sobą czarną chmurę większą niż piec w Oświęcimiu. I z uśmiechem mówię "ch*j w dupę ekologom!"