18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Cena franka
S................n • 2011-08-09, 0:09


Dodaję ten temat po to aby pokazać że media lubią:
-siać panikę
-zamęt
-nawijają bez przerwy i non stop o złych wieściach i złych nowinach
-czasem tam coś śmiesznego i optymistycznego powiedzą
-kłamią
-pokazują świat od tej złej strony

zapewne zastanawiacie się co ma do tego frank a to jest tylko jeden z przykładów i to najprostszy aby pokazać jak media robią nas w PESYMISTÓW.
Otóż zaledwie 3 - 4 lata temu cena franka wahała cię między 1.90zł a 2.00zł mało osób pewnie o tym wie ale ci co wzięli kredyt wiedzą że tak było i na pewno zrozumieją ten temat.
Teraz cena franka wynosi prawie 4zł!!! I co słyszymy w mediach że frank kosztuje aż 4zł!!! TRĄBIĄ na każdym kanale że frank zdrożał i media robią z tego taką sensację że łeb pęka od ich pierdolenia.
Tak więc chciałem zapytać czego kurwa nie robili z tego takiej sensacji jak frank był po 1.90zł ??? Może dla tego że zrobili by reklamę bankom które oferują pożyczki we frankach? Może tak może nie? Tego nie wie nikt ale przynajmniej dzięki przypatrzeniu się całej sytuacji można wywnioskować że media głównie podają nam te informacje negatywne, pesymistyczne, dołujące, martwiące itd. Ciekawe ile jest jeszcze miłych, pozytywnych rzeczy których nam nie przekazano we wiadomościach?

Ale najgłówniejszym przesłaniem tego tematu jest to żeby:
olać media
olać rząd
olać system
i spierdalać stąd

gdzie spierdalać? a choćby do sklepu po zimne piwko które
dostarczy nam dużo optymistycznego poglądu na świat

Jeśli jesteś jedną z osób które wzięły kredyt we frankach nie martw się i leć do lodówki po browar. Nie ma się co przejmować banki będą musiały obniżyć stopę procentową ponieważ nikt nie będzie chciał brać pożyczek z których się te banki utrzymują.

ZDrOwie!
Zgłoś
Avatar
p................k 2011-08-09, 0:13 1
Tyle, że to co napisałeś każdy wie
Zgłoś
Avatar
YeeZooS 2011-08-09, 0:17
Z informacjami się zapoznaje, żeby wiadomo co i jak, a nie żeby posłuchać co o tym sądzą "analitycy" i wszelkiej maści chuje którzy się "na tym znają".
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-08-09, 0:36 1
pasterzyk napisał/a:

Tyle, że to co napisałeś każdy wie



Są tacy co żarem srają ze strachu jak kredyt wzięli a ja ich próbuje podnieść na duchu.
Zgłoś
Avatar
calasty 2011-08-09, 0:43
@up popieram, wielu ludzi jest ślepych, browarek za "wypociny ;]
Zgłoś
Avatar
johnder 2011-08-09, 0:44 5
nie znam gościa.
Zgłoś
Avatar
sozi890 2011-08-09, 1:01
Dał bym i piwko ale szkoda mi go na taką Papuge jak ty...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-09, 7:31
dobrze kumam , że jak ktoś miał auto na kredyt we frankach to za matiza przyjdzie mu zapłacić nie 30 tys tylko 60 ? hie hie hie
Zgłoś
Avatar
dawid131 2011-08-09, 11:16
No co ty gadasz ??????????
Zgłoś
Avatar
nsa 2011-08-09, 13:23
kupiłem 5 litrów oleju za 160pln a mogłem zapłacić 380. Cheers.
Zgłoś
Avatar
kubata 2011-08-09, 13:24
no widaac ze nie masz pojecia o czym piszesz... to wlasnie tacy jak ty sieja panike i plotki.
naprawde nie wiesz o co chodzi jezeli mowimy o finansach... straszny gniot
Zgłoś
Avatar
earendilus 2011-08-09, 15:19
Akurat teraz jest bardzo dobry okres aby brać kredyt we frankach. Gorzej jeżeli będzie dalej szybować w górę, choć analitycy twierdzą że nie, ale to czas pokaże jak będzie.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-09, 15:30 4
@autor tematu. Nie wiem.. nie rozumiem twojego toku myślenia. Mam wrażenie że nie masz pojęcia o czym mówisz. Próbujesz się nakręcić ale wychodzą ci same bzdury z tego.
Cytat:

Teraz cena franka wynosi prawie 4zł!!! I co słyszymy w mediach że frank kosztuje aż 4zł!!! TRĄBIĄ na każdym kanale że frank zdrożał i media robią z tego taką sensację że łeb pęka od ich pierdolenia.
Tak więc chciałem zapytać czego kurwa nie robili z tego takiej sensacji jak frank był po 1.90zł ??? Może dla tego że zrobili by reklamę bankom które oferują pożyczki we frankach?


Co to znaczy powie mi ktoś ? No i co że 4 zł ? no i co że 1,9 Jaka reklama ? Niee facet. Nie masz pojęcia o czym gawarisz tutaj..
Zgłoś
Avatar
Adivost0 2011-08-09, 16:18
tanio się człowiek sprzedaje, no nie szanuje się ..
Zgłoś
Avatar
owek 2011-08-09, 16:25
Co z tego ze cena franka wzrasta jak za kredyt ktory brałem 3 lata temu place prawie tyle samo no napewno nie x2 tyle bo to bank cos tam obniza na bieżąco, ale fakt jest taki ze media robia po prostu z tego wielkie show.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie