18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
zygmuntor 2013-02-16, 23:05 2
Pierdolicie, że w Polsce bieda. A kto zabronił wam być bogatym?
Zgłoś
Avatar
Reative 2013-02-16, 23:15 1
Najlepiej to być księdzem.
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-02-16, 23:16
Wyjazd z tym cieciem, co siedzi na utrzymaniu wója w juesej...
Zgłoś
Avatar
emka01 2013-02-16, 23:21 2
Tax za samochód 220 funtów rocznie ubezpieczenie 70 funtów miesięcznie każda naprawa nawet drobna conajmniej cztery razy droższa niż w Polsce fakt jest taki że auto to skarbonka niezależnie gdzie się mieszka .Ale jak czytam w komentarzach ,że w UK nie można utrzymać trzy osobowej rodziny za najniższą stawke to nie wiem już gdzie ja jestem pewnie na księżycu .
Zgłoś
Avatar
zwirek2201 2013-02-16, 23:30
Nie od dzisiaj to wiadomo, ale fakt... w Ameryce NARZEKAJĄ, że kilkanaście lat temu za godzinę pracy na zmywaku dostawali ok 4-5 dolców a teraz GALON (ok 3,8litra) benzyny kosztuje 4,3dolara... co za tym idzie kilkanaście lat temu za godzinę pracy gość mógł sobie swobodnie kupić prawie 4 litry paliwa a w Polsce za godzinę takiej samej roboty kupisz litr, może półtora...gdyby Polak za godzinę na zmywaku dostawał ponad 14zł, to by skakał ze szczęścia...witamy w Polsce
Zgłoś
Avatar
błazen 2013-02-16, 23:31 4
Ale co to za pizda znowu? Ja się pytam. Kto tu wrzucił tego frajera?
Zgłoś
Avatar
baranqu 2013-02-16, 23:43 1
Mieszkam w uk juz 1,5 roku. Ostatnio zachorowalem podczas ''wakacji'' w pl, poszedlem tam do lekarza, ten zdiagnozowal lekkie zapalenie tchawicy. Lekarz zapisal mi pare lekow(antybiotyk+jakies tam tabletki).Poszedlem do apteki zeby je kupic, pomyslalem, ze skoro to nic powaznego to wydam jakies liche pieniadze w granicach 50zl. Farmaceutka zakrzyknela 94 zl, przejrzalem na oczy. Jest to niemal 1/10 wyplaty kiedy pracuje sie za najnizsza stawke w pracy, ktora cholernie ciezko znalezc w Pl. Pomyslalem, ze skoro na leki na ''przeziebienie'' wydalbym 1/10 wyplaty to co by bylo gdybym byl przewlekle chory ? Wole placic troche wiecej za mieszkanie niz wypruwac sie na leki, ktory moga uratowac mi zycie. A tak w ogole to niech mi wielcy krytycy Uk powiedza w jakiem MIESCIE w Pl zjesz sniadanie i obiad za 15 zl ? Bo za 15 funtow w londynie to potrafie sobie dobrze pojejsc ;]
Niektorzy ludzie narzekanie poprostu maja w krwi, zawsze twierdza, ze lepiej jest tam gdzie ich nie ma...
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-02-16, 23:45
strój kelnera, w chuj ikonek na pulpicie. czy mi się wydaje czy tv ma zawinięty w folię?
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-02-16, 23:54 2
z całym szacunkiem SPIERDALAJ !
Zgłoś
Avatar
Bogdan235 2013-02-16, 23:59
Jak coś to tu macie link do jego kanału na youtube
youtube.com/channel/UCtdbdI33A1CnWYMCK-HAzgg?feature=mhee
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-17, 0:00
Cytat:

co za tym idzie kilkanaście lat temu za godzinę pracy gość mógł sobie swobodnie kupić prawie 4 litry paliwa a w Polsce za godzinę takiej samej roboty kupisz litr, może półtora



W biednej, pogrążonej w kryzysie Irlandii za godzine roboty kupujesz 6 litrow wachy. Zdrożało mocno, bo kilka lat temu kupowałeś 10. Podatek na drogi płaci sie osobno nadmienie, zależnie od rozmiaru silnika, rocznika itp.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-02-17, 0:31 2
No i ok, ceny tam też poszły w górę, ale tam próbuje się realnie walczyć z kryzysem, żeby za 4-5 lat wszystko wróciło do normy. U nas te pieniądze idą w chuj. Zwyczajnie. Gdybym wiedział, że płacę podatki, które zostaną przeznaczone na dobrej jakości asfalt wylany na drogi, byłbym zadowolony. Przykład z mojego miasta - 3 letnia droga już po pierwszej zimie została połatana. Dzisiaj to poligon. Połatali znowu jak przyszła odwilż. Dwa dni później mróz i znowu dziury. Mam się cieszyć? Stopy całować rządowi? I oczywiście pojawiło się już standardowe "jak się nie podoba, to wypierdalaj". Ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
P................k 2013-02-17, 0:41 1
Klasyczny przyklad kapitana oczywistego, co w zwiazku z tym? Rozumiem, ze umiesciles ten filmik, zeby uswiadomic cos gimbusom takim jak ty sam.
Zgłoś
Avatar
Bedzial 2013-02-17, 2:02 2
baranqu napisał/a:

w jakiem MIESCIE w Pl zjesz sniadanie i obiad za 15 zl ? Bo za 15 funtow w londynie to potrafie sobie dobrze pojejsc ;]



W Kazdym. Za 15zl zrobie sniadanie i obiad, czasami nawet dla 2 osob. Chyba ze pan swiatowy chce sie codziennie stolowac w knajpie, z reszta w wiekrzosci barow mlecznych dostaniesz obiad za okolo 10-12zl, a za 3zl kupisz 2 bulki i jajka na sniadanie.

Co nie zmienia faktu ze za najnizsza krajowa w polsce zyje sie znacznie gorzej niz na zachodzie europy, skandynawii i USA np
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-17, 2:24
Wszyscy z was zarabiają najniższą krajową? To po chuj wydajecie na internet? Po chuj miast się uczyć (co można robić i w wieku 50 lat!), by otrzymać intratną posadkę, czy znaleźć jakąś okazję do zarobku, marnujecie czas gapiąc się w jakiegoś pajaca, który opowiada tonem szerloka o tym, o czym wszyscy wiedzą...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie