18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
p................a 2013-02-17, 10:37
ja leje ruską i mam wyj3bane był czasy ze ruska była lepsza niz ta na stacjach paliw jak przekrety robili
Zgłoś
Avatar
niegrzech 2013-02-17, 11:06 1
Dlaczego w UK więcej się zarabia?! Bo nie mieli zaborów, bo II Wojna Światowa ich praktycznie ominęła, bo nie było socjalizmu. Nie zapominajcie też o tych tonach złota, srebra i kamieni szlachetnych co nagrabili z koloni.
To, że u nas paliwo jest tańsze to wręcz CUD bo nie mamy jak BP własnych pół naftowych. Jak będziemy mieli (coś tam mamy ale strzelam to kilka % zapotrzebowania krajowego) własne złoża to będziecie mogli psioczyć na ceny bo wtedy my ustalimy ile kosztuje baryłka naszej ropy a tak możemy jedynie sprowadzać.
Zgłoś
Avatar
lith 2013-02-17, 11:34
@ baranqu
Nikt Ci nie broni leczyć się po brytyjsku - paracetamolem na wszystko.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-17, 11:41
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-02-17, 12:01
po co on mówi coś o czym każdy wie?
Zgłoś
Avatar
alfr3d 2013-02-17, 12:05
no spoko ale w polsce podatek drogowy jest wliczony w cene paliwa, w UK jak i w IRL podatek ten placi sie osobno...
Zgłoś
Avatar
kielbatron92 2013-02-17, 12:12
a biedni hamerykanie płacą 3.20$/galon (2,64pln/l) mając płace minimalną 7.25$/h (22,70pln/h) i co oni za to mogą kupić?! 8,5l na godzinę pracy, to nawet 100km nie jest!!
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-02-17, 13:05
znowu ta pizda ja pierdole ,do roboty jebany skurwolu jebany emigrancie ,
Zgłoś
Avatar
yankees1989 2013-02-17, 13:22
kurwa... Amerykę odkrył
Zgłoś
Avatar
ozymandiusz 2013-02-17, 14:06
ten koleś trochę mnie bawi. wiem, że w anglii ceny w porównaniu do zarobków są o niebo lepsze niż w polsce jednak jest pewno ale.

otóż ten koleś namawia wszystkich i gada jak to wspaniale jest w anglii. sęk w tym, że płaci za to pewną cenę.

jest gównem społecznym. skończył maturę i pojechał do anglii jako zwykły robol. zapierdala po 10 godzin dziennie, nie ma fachu w łapie i jest traktowany jak cygan europy. osoba, która za najniższą krajową będzie zapierdalać po 10 godzin dziennie. jest po prostu nikim. ale uwaga. ważne, że stać go na galaxy s! ja pierdole. jak można wmawiać innym ludziom, żeby byli gównem społecznym i jebali za najniższą krajową.

nie lepiej przemęczyć się ten rok lub dwa i zdobyć fach lub wykształcenie i dopiero wtedy pojechać? przecież gdyby tak było, polak nie byłby traktowany jako chińczyk europejski tylko osoba, która np. potrafi dobrze budować, zna się na mechanice, jest informatykiem. a tak polak - debil bez wykształcenia co zapierdala na taśmie po 10 godzin dziennie.

gratuluję! masz galaxy s!
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-02-17, 19:20
ZAPOMNIAŁ dodać, że w Anglii jest bardzo drogi podatek drogowy a u nas podatek drogowy jest zawarty w cenie paliwa. No ale tak to jest jak ciemna masa dobierze się do internetu.
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2013-02-17, 23:06 1
niekryty krytyk

ozymandiusz napisał/a:

ten koleś trochę mnie bawi. wiem, że w anglii ceny w porównaniu do zarobków są o niebo lepsze niż w polsce jednak jest pewno ale.

otóż ten koleś namawia wszystkich i gada jak to wspaniale jest w anglii. sęk w tym, że płaci za to pewną cenę.

jest gównem społecznym. skończył maturę i pojechał do anglii jako zwykły robol. zapierdala po 10 godzin dziennie, nie ma fachu w łapie i jest traktowany jak cygan europy. osoba, która za najniższą krajową będzie zapierdalać po 10 godzin dziennie. jest po prostu nikim. ale uwaga. ważne, że stać go na galaxy s! ja pierdole. jak można wmawiać innym ludziom, żeby byli gównem społecznym i jebali za najniższą krajową.

nie lepiej przemęczyć się ten rok lub dwa i zdobyć fach lub wykształcenie i dopiero wtedy pojechać? przecież gdyby tak było, polak nie byłby traktowany jako chińczyk europejski tylko osoba, która np. potrafi dobrze budować, zna się na mechanice, jest informatykiem. a tak polak - debil bez wykształcenia co zapierdala na taśmie po 10 godzin dziennie.

gratuluję! masz galaxy s!



uświadomiłeś mnie że jestem gównem społecznym w naszym kochanym kraju :/
Zgłoś