18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
d................4 2013-02-16, 19:20 84
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2013-02-16, 19:20 36
Ja mam pytanie, który płyn do zmywania jest najlepszy?
Zgłoś
Avatar
knsad 2013-02-16, 19:27 11
captain obvious
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-02-16, 19:48 7
A ja dziś kupiłem 40litr ropy verva za 4zł za litr na lewo
A w sumie młody dobrze gada tak mi sie wydaje tylko
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-02-16, 20:02 34
Kurwa Amerykę odkrył. Po co umieszczać na sadisticu takich pojebanych gówniarzy, którzy myślą, że są najmądrzejsi, bo oni są "zagranico"...
Zgłoś
Avatar
Evian 2013-02-16, 20:05 18
sila nabywsza pieniadza w UK jest wiele wyzsza niz w PL ale koszt zycia wiele wyzszy niz w PL, mortgage+rachunki+PALIWO etc, za £6.19 na godzine, standard 3 osobowa rodzina ona na pol etatu bo dziecko. Prosze odpowiedz jak przezyc? wylaczajac Londyn oczywiscie.
Prosze nie niewszaj ludziom w glowach bo tak wesolo to nie jest, chyba ze mieszkasz domu 3 pokojowym i w kazdym pokoku tez 3 osobowa rodzina bo takie sa standardy zycia polakow w UK, w PL bys na to nie poszedl bo by Cie cale miasto albo wies obgadala, a tu nikt Cie nie zna i jest OK,
A ty w ilu mieszkasz?
Pozdrawiam, w UK od 1996,
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-16, 20:23
A kto niektórym wam up powiedział że ten gość mieszka za granicą...?
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-02-16, 20:45 5
Co ma kurwa stosunek zarobków do ceny benzyny?
Bojkotuj nie tankuj protestuj na ulicach ale przestań wylewać swoje żale w internecie.
W czasie jaki potrzebował typ na zmontowanie tego czegoś zarobiłby na 2l benzyny. Woli jednak nagrywać zjebane filmiki niż pracować.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-02-16, 21:25 2
Dlaczego tak jest? Bo mamy złodziejskie podatki które nie dość że uprzykrzają życie podatnikom, to jeszcze zabijają gospodarkę. Każdy początkujący ekonomista wie że podnoszenie podatków tylko do pewnego stopnia przynosi większe zyski, czasem jak się przekroczy pewną barierę to dalsze podnoszenie podatków zmniejsza wpływy do budżetu z tego tytułu, a dodatkowo "zabija gospodarkę" zmniejszając obrót na rynku. Dziękuje, teraz wiecie co trzeba zmienić w naszym kraju - ministra finansów i jego kolegów.
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-02-16, 21:25
Jeszcze jakbyś mógł podać ceny ubezpieczeń samochodów w uk albo ich utrzymania (wymiany paska rozrządu, płynów itp.) geniuszu...
Zgłoś
Avatar
Evian 2013-02-16, 21:43 3
powiedz cos, prooosze, w ilu mieszkacie?

juz wiem, to zyd, chce sie na gaz przezucic, LOL

na 100%,ten debil jest z polski i chuja wie o zyciu w UK!!!!! pewnie mama placi z pokoj w Londynskich slamsach, jeszcze jakies zyciwe porady? oopowiedz o faktach, CUNT!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-02-16, 22:25 31
Fakt jest taki, że zarabiając 1500zł nie wyrobisz na żywność, opłaty, paliwo i coś "dla siebie" (żeby się życie nie sprowadzało do "zarabiam na podatki"). Zarabiając £1500... no trzeba coś pisać? I proszę was, nie brońcie ryżego, który pierdoli o tym, że "względem Norwegii czy Szwecji" to my za paliwo płacimy jak za wodę", bo gówno prawda. Nie przeliczając euro na pln definitywnie widać różnicę. Tam da się żyć sensownie za £1000 czy 1000euro, u nas można sobie za 1000zł kupić chleb i margarynę, a jak starczy to worek cebuli, żeby tak suchego chleba nie jeść.

To że ty jeden z drugim zarabiasz przyzwoite pieniądze nie zwalnia cię z myślenia. Są ludzie, którzy muszą się zastanowić nad tym, czy kupić dziecku lizaka, czy odjąć sobie od ust. Ale przecież jest zajebiście. Sukces za sukcesem. I 8 asystentów szanownego vincentego, coby było na kogo wykresy dzielić. Po słupku na głowę...
Zgłoś
Avatar
Jo 2013-02-16, 22:47 2
Tak, gadajcie sobie różne rzeczy. Przedmówca mówi dobrze. Sam znam ludzi, którzy mają 4-osobową rodzinę, zapierdalają w polu, żeby starczyło na chleb powszedni i nie dojadają, żeby dzieci mogły normalnie pójść do szkoły ubrane. Takie są nasze realia. A tam? Muślimy walą drzwiami i oknami, żeby socjala dostać, bo nawet za to da się żyć. Nie mówiąc już o zarobkach w dobrej robocie. To jest Polska, trzeba żyć z tym, co tutaj mamy. Niestety...
Zgłoś
Avatar
mozz87 2013-02-16, 23:02
nie lubisz polityków i benzyny? to nie głosuj i kup sobie hulajnogę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie