18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2019-12-03, 13:30 14
O kurwa a u nas patola histeryzuje, że nasza policja jest brutalna.
U nas jak policja spowoduje stłuczkę to tylko giną nagarnia z monitoringu i uznają kierowce za sprawcę a tam od razu strzelają.
Zgłoś
Avatar
żmij 2019-12-03, 13:47 4
I to jest szybki mandat

Ciekawe, co grozi za przejście na czerwonym?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2019-12-03, 14:16 7
Tak wygląda nieuchronność kary.
Zgłoś
Avatar
dżuma 2019-12-03, 14:29 5
Kurwa zajebista akcja i zajebiste fury. Nie ma to jak USA
Zgłoś
Avatar
Miecz 2019-12-03, 15:40 4
Tja.

"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.

Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.
Zgłoś
Avatar
żmij 2019-12-03, 16:22 12
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Serio? Ja jebie... Zniszczyłeś cały mój obraz świata....
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2019-12-03, 16:29 26
Miecz napisał/a:

Tja.

"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.

Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Serio myślałeś że wszyscy tutaj uwierzyli w historię z mandatem? Szacunek kolego, szacunek
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-12-03, 16:53 3
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



O ja pierdole. Rozjebales mnie.

Zgłoś
Avatar
Tomsza 2019-12-03, 16:55 8
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Biję pokłon przed przenikliwością umysłu Twego
Zgłoś
Avatar
sobekkk 2019-12-03, 18:16 5
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



faktycznie ! to ma sens.
Jakbyś jeszcze wytłumaczył jak jest z tym św Mikołajem - istnieje czy nie ?
Zgłoś
Avatar
Szw3dzik 2019-12-03, 19:31
No i to są drogi a u nas AUTOSTRADY 2 pasmowe tfu!
Zgłoś
Avatar
Hannibal_Lecter 2019-12-03, 19:32 2
Kurwa, jaka pełna profesjonalizmu akcja, aż miło patrzeć jak sprawnie poradzili sobie z tym zatrzymaniem.

Szacun i oklaski!
Zgłoś
Avatar
andreww49 2019-12-03, 20:02 3
I to mi się podoba policja robi otwory w szybie co by się kierowca nie udusił
Zgłoś
Avatar
gustav665 2019-12-03, 22:45
to wyglądało jakby pijane auto uderzyło kobietę-auto i losowi przechodni-auta zareagowali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie