18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Chlanie oczami
Pener • 2012-09-14, 8:28


"Głupota ludzka nie zna granic. Amerykańscy i brytyjscy studenci kultywują nową, pijacką modę - "vodka eyeballing". Wlewają sobie alkohol wprost do oczu.

Ale to nie wszystko. Akademicy mają też inny sposób na upijanie się - aplikują sobie alkohol w czopkach. Tego procederu raczej nie trzeba nikomu opisywać ani dokładnie wyjaśniać.

Eksperci alarmują, że wlewanie sobie wódki do oczu to zachowanie nieodpowiedzialne i cholernie ryzykowne. Może się skończyć nawet utratą wzroku - każdy "łyk" przez oko uszkadza narząd wzroku. Studentom nie przeszkadza fakt, że taka forma konsumpcji alkoholu boli. Liczy się przecież efekt.

Skąd pomysł na "vodka eyeballing"? Adepci amerykańskich i brytyjskich uczelni doszli do wniosku, że alkohol świetnie wchłania się przez błony śluzowe, a wewnętrzna część oka jest nimi pokryta. Moda przyszła do Stanów z Wielkiej Brytanii."

no to siup!
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-09-14, 19:31
Cytat:

Adepci amerykańskich i brytyjskich uczelni doszli do wniosku, że alkohol świetnie wchłania się przez błony śluzowe



Nie musieli sami dochodzić do wniosku, to wiadome nie od dziś tylko nikt nie był na tyle popierolony by pić przez oko. Lekcje biologii w podstawówce się kłaniają. A o takich co to sobie w dupe czopki z wódą wsadzali słyszałem jako dzieciak. Na efekty po "piciu przez dupę" nie trzeba długo czekać

Rozczaruję was - nie, nie wiem tego z własnego doświadczenia.

Ogólnie żadna nowość
Zgłoś
Avatar
pirastro 2012-09-14, 19:35
@up@up
co ty polecać?
Zgłoś
Avatar
adriano2747 2012-09-14, 19:35
Ale nowy sposób w filmie: "Chłopaki na ibizie" jeden z bohaterów tak się upijał
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-14, 19:43
"Picie" przez dupe, to pominięcie wszystkich możliwych pochłaniaczy. Jednym słowem - czopek z wódką w dupie = śmierć.

Jednym słowem - bullshit.
Zgłoś
Avatar
Curvatura 2012-09-14, 19:48
Mój kumpel chciał sobie w akademiku z okazji urodzin przetoczyć wódkę w kroplówce, ale ktoś go niestety powstrzymał:/
Zgłoś
Avatar
malwa321 2012-09-14, 19:50 2
Paul Gałka
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-09-14, 19:59
Też mi nowość - to ja kiedyś gazowaną wodę wlewałem sobie do oka, jak się jeszcze było szczylem z podstawówki Na szczęście to było tylko raz, bo po tym oczko bolało jak skurwysyn :E
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2012-09-14, 20:09 7
Tak to jest jak się ogląda kretyńskie filmy
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-14, 20:12 3
Ja sobie kiedyś wlałem amura do oka, szczegóły na hardzie Szukajcie a znajdziecie
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2012-09-14, 20:32
Denaturat niech sobie wleją.
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-09-14, 20:45 3
na chuj pić wódke nie pijąc? normalny człowiek umawia się z kumplami siada, nalewa, rozmawia, pije, rozmawia, nalewa, pije (zawsze zabraknie jednej flaszki, ale nie o tym) Nie wiem co jest zabawnego w pierdolnięciu się na podłoge i wsadzeniu se butelki do oka. kurwa nie wiem, jestem głupi czy nienowoczesny ale tego nie rozumiem. I chuj
Zgłoś
Avatar
3m 2012-09-14, 20:48
@Eustachy6 Chłopaki na Ibizie (ang. Kevin & Perry Go Large) Klasyk!

Mało kto wie, nawet po obejrzeniu, że Perry to postać grana przez kobietę, Kathy Burke
Zgłoś
Avatar
trebeter 2012-09-14, 20:51
Mialem znajomego narkomana
LSD bral pod powieke
Zgłoś
Avatar
k................d 2012-09-14, 21:38
Widzę, że kryzys na Wyspy zawitał. Po co tak się wódę "spożywa? U nich pewnie dla szpanu, u nas niegdyś dla oszczędności. Pamiętam z akademika historię (tak, studenci są pierdolnięci), jak ekipa kilku dziewczyn (chyba 4-5 sztuk) czyniła przygotowania do imprezy. Ćwiartka wódki, paczka tamponów. Podobno z ćwiartki zostawało jeszcze na drugi dzień na klina.
Nieważne która śluzówka, byle sponiewierało.
Zgłoś
Avatar
wedzio 2012-09-14, 22:07
i co teraz mówi się zdrowie okiem? oko zdrowiem, stępień?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie