18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Chlanie oczami
Pener • 2012-09-14, 8:28


"Głupota ludzka nie zna granic. Amerykańscy i brytyjscy studenci kultywują nową, pijacką modę - "vodka eyeballing". Wlewają sobie alkohol wprost do oczu.

Ale to nie wszystko. Akademicy mają też inny sposób na upijanie się - aplikują sobie alkohol w czopkach. Tego procederu raczej nie trzeba nikomu opisywać ani dokładnie wyjaśniać.

Eksperci alarmują, że wlewanie sobie wódki do oczu to zachowanie nieodpowiedzialne i cholernie ryzykowne. Może się skończyć nawet utratą wzroku - każdy "łyk" przez oko uszkadza narząd wzroku. Studentom nie przeszkadza fakt, że taka forma konsumpcji alkoholu boli. Liczy się przecież efekt.

Skąd pomysł na "vodka eyeballing"? Adepci amerykańskich i brytyjskich uczelni doszli do wniosku, że alkohol świetnie wchłania się przez błony śluzowe, a wewnętrzna część oka jest nimi pokryta. Moda przyszła do Stanów z Wielkiej Brytanii."

no to siup!
Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-09-14, 22:10
taa... niech se opierdolą kebap dupskiem
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-09-14, 22:14
"polewaj bo się ściemnia" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
emka01 2012-09-14, 22:26
Osz kurwa ale ja głupia jestem... cały czas myślałam ,że piję bo mi smakuje i lubię .
Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-09-14, 22:53
emka01 napisał/a:

Osz kurwa ale ja głupia jestem... cały czas myślałam ,że piję bo mi smakuje i lubię .


Wódka nie smakuje.
A jak smakuje to masz problem.
Duży problem.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-14, 23:37
Oni muszą połówkę chyba tydzień "robić" zanim ją "wypiją" do dna.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-15, 14:48
Cytat:

Wódka nie smakuje.



Finlandia Żurawinowa, limonkowa, żubrówka, kłosówka, cytrynówka lubelska, sobieski orzech włoski - a Ty pierdolisz, że wódka nie smakuje ? Zwykła siwucha też ma swój smak, i są ludzie który go lubią, mimo, że nie są alkoholikami(co sugerujesz)
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2012-09-15, 15:59
Jak nie potrafią wódki pić bo są zachodnimi pizdami, których każdy grzdyl wódki przyprawi o rzyganie to muszą jakoś sobie radzić ;d nie popieram takiego 'picia'
Zgłoś
Avatar
Addrianooo 2012-09-15, 16:00
Nasuwa mi się tutaj powiedzenie: Oczy chcą a dupa nie może
Zgłoś
Avatar
takapl 2012-09-17, 13:59
Już z 10 lat temu słyszałam o tamponach nasączonych wódką wsadzanych do tyłka, ale nie wiem jak zdesperowanym trzeba być żeby sobie coś takiego zrobić.
Zgłoś