18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.

Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-06-04, 22:35 32
Profesjonalne i dojrzałe zachowanie - zachować odstęp i dokumentować.
Nikt nie chce sprawy za przekroczenie obrony koniecznej albo nieumyślne zabójstwo jak Murzyna dilera.

Druga sprawa że ten furiat powinien to odpracować.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2021-06-04, 22:38 2
Gościu rozjebał parę biurek ale w/g opisu poszedł sie jebać również serwer. Na 100% synek Pani księgowej co to się zna na komputerach, ogarnia tematy IT.

Jakie to kurwa polskie
Zgłoś
Avatar
zubek25 2021-06-04, 22:43
traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka



To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata chuj wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie



traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka



Stary grzyb a pierdoli glupoty stfu na takich walic bana jebac cie zeby cie kurwa z probowki nigdy nie wyjeli
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-06-04, 22:44 12
Zniszczył serwer? Serio? To w takiej instytucji serwer z danymi stoi sobie na sali?
Zgłoś
Avatar
zubek25 2021-06-04, 22:49 1
luxpiotr napisał/a:

Zniszczył serwer? Serio? To w takiej instytucji serwer z danymi stoi sobie na sali?



No napewno nie rozjobal serwerkow itp ale zanim krowy wyjda cokolwiek robic teraz z nowymi pacjentami to wizyta itd ,kto tam , i co wpisze jak nowego wizytora do szpitalka jak rozjobane wsio na wejsciu
Zgłoś
Avatar
traf 2021-06-04, 22:53 4
zubek25 napisał/a:

To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata chuj wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie

Stary grzyb a pierdoli glupoty stfu na takich walic bana jebac cie zeby cie kurwa z probowki nigdy nie wyjeli



dobra,przekonałeś mnie idę walczyć ze złem w naszym kochanym kraju :0 edit - wracam bo nie zjadłem kolacji
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-04, 23:08 9
zubek25 napisał/a:

No napewno nie rozjobal serwerkow itp ale zanim krowy wyjda cokolwiek robic teraz z nowymi pacjentami to wizyta itd ,kto tam , i co wpisze jak nowego wizytora do szpitalka jak rozjobane wsio na wejsciu



czytam twoje wpisy i nasuwa mi się tylko jedna diagnoza: amfetamina + niskie IQ

ludzi na amfetaminie z wysokim IQ można poznać po tym, że piszą emocjonalnie, impulsywnie, ale zrozumiale, a ty bełkoczesz.
bełkot ćpuna z rozjebanym układem dopaminowym. chujowo.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-06-04, 23:22
dogip napisał/a:

I kurwa plecy przestały boleć. 2-3 gości i leżałby na glebie. Społeczeństwo smartfonowców. Zero reakcji, tylko telefon w łapie.



Masz racje gdzie jest policja? To nie my mamy się narażać

chociaż jeden mądry tu
Zgłoś
Avatar
Krypt0 2021-06-04, 23:42
Pyrok Pierdolny
Zgłoś
Avatar
impah 2021-06-04, 23:43
to nasz member?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-06-04, 23:53 22
zubek25 napisał/a:

To dbaj dalej o siebie jak ci kto"zonke"ktorej pewnie nie masz syna lub core na takim sorku zajebie siostre matke brata chuj wie kogo to sie zwiniesz bo taki debil wszystko rozjebie a ty dalej ja dbam o siebie


Reagować gdy zagrożona jest rodzina to mus.
Ale kurwa dlaczego ktokolwiek ma reagować gdy zagrożone są lekarzyny? lekarzyny które od półtora roku leczą ludzi przez słuchawke, lekarzyny na które co miesiąc musze łożyć spore pieniądze pomimo tego że w razie W i tak musze leczyć się prywatnie bo państwowo nie idzie bo covid? Za nich mam się bić z jakimś pijusem? Chyba się z chujem na głowy zamieniłeś.
Zgłoś
Avatar
SkyProph3t 2021-06-04, 23:55 9
Heliar napisał/a:

A ochrona zapewne z grupą inwalidzką, o ile w ogóle jakaś była.
Ps. Jebać wszystkich lekarzy, którzy potrafią tylko kasę liczyć.


Tak się składa że jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony i zgadzam się z tobą. W mojej firmie pracują śmiecie, którzy dosłownie nie robią nic bo poprzyjmowali takie kaleki z grupami inwalidzkimi i jak się coś dzieje to oczywiście palcem kurwa nie ruszą "bo oni mają grupę inwalidzką". Ochroniarz-inwalida. To tak jak skoczek narciarski bez nóg xD
Zgłoś
Avatar
rybsony 2021-06-05, 0:14
Do piachu z parchem
Zgłoś
Avatar
mackuu 2021-06-05, 1:20 2
Halman napisał/a:

nie znamy kontekstu co sprowokowało gościa ale...


Nie znasz kontekstu, ale...

Halman napisał/a:

w sumie to rozumiem typa; "służba zdrowia na telefon"...


Gość zdemolował SOR zdecydowanie nie przez telefon. Od twojej dedukcji można dostać raka.

Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-06-05, 1:31 3
dogip napisał/a:

Wysłany



dogip napisał/a:

Za stary jestem. Swoje przeszedłem i wiem jak żyło się w epoce bez techniki i jak się reaguje przy takich palantach w rurkach. Z resztą jeżeli podałeś prawdziwe dane w profilu to też powinieneś znać trochę życia.



O czym ty pierdolisz. Pracownicy SORu nie są od tego by interweniować, ani pacjenci. Po co się narażać takiemu pojebowi, który widać, że jest tak nieobliczalny i waleczny. Od interwencji są służby. Z drugiej strony jakby mu ktoś jebnął w łeb czy w szarpaninie niechcący coś zrobił to nie wiadomo czy by nie został oskarżony potem za pobicie. Bierność ludzi nie wynika więc z wygody, a z rozsądku. Ale można siedzieć w rurkach z telefonem i marudzić, że mamy dzisiaj same pizdy w rurkach ze smartfonem w ręku. A ile z nich siedzi na sadistiku hmm Tak tak pewnie byś go jedną ręką... choć po mojemu prędzej to on by ciebie na SORze przytrzymał na dłużej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie