18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi" – powiedział PAP dyrektor Szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.

Zgłoś
Avatar
grzech0987 2021-06-05, 1:57
Gdzie są faceci. Tylko miękkie pizdy z telrfonrm w ręku
ZENADA Panoeie
Zgłoś
Avatar
supermitek 2021-06-05, 1:57
Debil nie wie, że to z jego kieszeni. Ciekawe czy swoją chatę by tak beztrosko rozpierdalał
Zgłoś
Avatar
grzech0987 2021-06-05, 2:01
Huj tam Owsiak kupi nowe. Zrobię fotkę i będę bohaterem
Zgłoś
Avatar
surojak 2021-06-05, 2:32 6
Tak sobie pomyślałem, że jakbyśmy wszyscy tak reagowali na te ich "mam czas" źe czekasz po 12 godzin i każdy ma cie w dupie na sorze to by szybko zapierdalali. Tak jeszcze mi się skojarzyło, że jekbyśmy im tak robili z "świrusem" to też byśmy tej plandemi nie mieli.
Zgłoś
Avatar
genokiller14 2021-06-05, 4:04 9
Prawidłowo zrobił. Pizdy zamiast leczyć ludzi to "leczą" przez telefon albo się czeka w kolejce po kilka h bo im się dupska ruszyć nie chce....ale jak zabulisz prywatnie to nagle kolejki nie ma i da się leczyć bez telefonu
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-05, 5:07 2
szkoda, że nie podali wpowodu. obstawiam coś około maseczki/szczepionki
Zgłoś
Avatar
Ja_pikole 2021-06-05, 7:32 4
W końcu ktoś zrobił porządek w służbie zdrowia
Ciekawe co go tak wkurwiło.
Zgłoś
Avatar
ozi212 2021-06-05, 7:33 1
Co za pizdy zamiast go najebać to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali
Zgłoś
Avatar
aklemas 2021-06-05, 7:59 5
Facet się zdenerwował czekając pewnie siedem lub osiem godzin aż pan doktor zejdzie z pielęgniarki, te SORy to przekleństwo, szkoda, że ten incydent nie poprawi pracy w tych miejscach.

ozi212 napisał/a:

Co za pizdy zamiast go najebać to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali



A za co chcesz go bić, dobrze zrobił, niech ktoś pomyśli dlaczego tak zrobił, bo czekał huj wie ile godzin aż ktoś raczył się nim zająć więc zwrócił na siebie uwagę

ozi212 napisał/a:

Co za pizdy zamiast go najebać to wszyscy nagrywaja ,śmiech na sali



A za co chcesz go bić, dobrze zrobił, niech ktoś pomyśli dlaczego tak zrobił, bo czekał huj wie ile godzin aż ktoś raczył się nim zająć więc zwrócił na siebie uwagę
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2021-06-05, 8:14 2
Halman napisał/a:

nie znamy kontekstu co sprowokowało gościa ale...
w sumie to rozumiem typa; "służba zdrowia na telefon"... to tak jak by ci sie zjebał samochód a mechanik przez telefon by ci powiedział jakie narzedzia sobie masz kupić oraz części oraz jak wymienić i zainkasował kasę za "usługę"



Ty to jesteś jednak debilem. Naprawdę myślisz że szpital tak działa bo sobie wymyślił. Przecież to wina rządzących że tak służba działa ale chuj taki debil jak ty i inni nie wiedzę tego i uprzykrzają życie ludziom co wykonują tylko polecenia od góry. Jesteś durniem jak większość ludzi z twojego marnego poziomu społecznego.
Zgłoś
Avatar
dumad 2021-06-05, 8:32 7
w sumie...
moja dziewczyna pare lat temu z pracy trafiła z pracy na SOR w warszawie z wielkim bólem kręgosłupa. Przyjęta o godzinie 14 i do północy żadnych badań jej nie zrobili. siedziała na korytarzu w "kolejce" której nie było.
Nie wiem jakim cudem mi nie puściły nerwy, może mam stalowe, ale gdybym nie miał to bym dojebał to samo co ten gościu
Dopiero po kłótni i groźbami że uruchomię telefon w tej sprawie i będą mieli problemy jak kurwa ręką odjął zadziałało
Ale japierdole tyle czasu z bólem czekała i nie mogła nawet chodzić
Pojebana polska służba zdrowia
Później dziwota że Polacy nie ufają służbom
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-06-05, 8:44 4
Pewnie jak powiedział, że boli go kręgosłup, zaproponowali mu termin na luty... Trochę gościa rozumiem...
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2021-06-05, 8:46 2
Z jednej strony gośc jest mega pojebem i powinien dostać w pizdę na miejscu, ale jak wyżej wszyscy zauważyli, nie było tam żadnego mężczyzny, tylko pizdy z telefonami. Z drugiej strony, jebać wredne baby z sor, nasłuchałem się opowieści z pierwszej ręki co tam się odpierdala
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2021-06-05, 9:36 1
Czyli typowa cipa lub ewentualnie Janusz nosacz który zawsze w życiu jest przez wszystkich pokrzywdzony. Takie właśnie mamy patologiczne społeczeństwo. Otwórz sobie harnasia i ponarzekaj w internetach.
traf napisał/a:

juz dawno się nauczyłem żeby dbać tylko o siebie,reszta to czysta statystyka

Zgłoś
Avatar
j................5 2021-06-05, 10:32 4
No i dobrze bo tam same nieroby pracują. nie chcieli go przyjąć. jebana służba NIE zdrowia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie