18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
M................n 2012-09-11, 15:33
wyrwiszmat88 napisał/a:



Zobacz , Ty napisałeś swój komentarz samodzielnie a jest chuja warty i nic nie wnosi do tematu, więc będzie lepiej dla nas jak jednak to Ty zamkniesz mordę panie kreatywny.


Podobnie twój nie wnosi nic do tematu. Ba! Nawet nie nawiązuje do istoty dyskusji. Z równą tobie uprzejmością, będę łaskaw powiedzieć: Sam zamknij mordę ćwierćinteligencie i idź wyrywać te swoje szmaty.
Zgłoś
Avatar
modyf 2012-09-11, 15:44 1
Od wielu lat jestem za JKM i żal ogarnia patrząc jak wciąż pogrąża swoje szanse swoimi wypowiedziami... co z tego że są one sensowne, dobrze uargumentowane skoro przedstawia je w sposób tak kontrowersyjny, że nie ma najmniejszych szans na wytłumaczenie tego. Od 20 lat nie może się przebić do parlamentu i mam wrażenie że nie uda mu się to nigdy - właśnie przez wizerunek który ma ugruntowany w społeczeństwie... Wszyscy z założenia mają go za oszołoma, wariata i nikt nawet nie chce słuchać tego co mówi. Ale jeśli ktoś parę tygodni przed wyborami (ostatnimi) w TV mówi o pozbawieniu kobiet praw wyborczych oraz pomyśle na jazdę na rondzie w obu stronach (tyle z tego do większości ludzi dotarło), to nie ma co się dziwić wynikom wyborów. Niestety, mimo świetnych pomysłów i podejścia do życia JKM nie ma żadnych szans na przekroczenie 5% i niestety jest głównym powodem śmierci każdej kolejnej partii której twarzą zostaje.

Chciałbym żeby sam zastosował się do kryteriów istnienia polityka w polityce, które osobiście kiedyś stworzył i promował - tutaj pytanie do zwolenników, popierających go tak zawzięcie, a którzy pewnie pojęcia o nich nie mają (bo padły trochę wcześniej niż obecna 'moda' na JKM) - JAKIE TO BYŁY KRYTERIA?

Ułatwię - po jakim czasie przegrywanych notorycznie wyborów 'politykowi' należy powiedzieć WON ?

Panie Januszu - WON z polityki ! W ten sposób najlepiej pomoże Pan NP. Brak powiązania tej partii z Pańską twarzą - jak dla mnie - jest już gwarancją większego poparcia w nadchodzących wyborach. Może 50% nie dostaną, ale do sejmu, sądzę że by weszli.

Jak się wygrywa wybory w tym chorym kraju to pokazał Palikot - kilka chwytliwych spotów, powiedzieć ludziom to chcą usłyszeć i hop, jesteśmy w parlamencie. W wypadku JKM należało by odsunąć go od mediów, jakakolwiek inna osoba szybko zostanie zauważona, a że pomysły dobre to skutek powinien być widoczny.
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-09-11, 15:53
@Nakahed90
A co tutaj do rozumienia ? JKM wycofuję się ze swoich słów , przeczytałem całą jego wypowiedź , może nie jest tak drastyczna jak to przedstawiają ludzie, ale nadal jest idiotyczna , tyle w temacie . Durnotą jest szukanie tutaj głębokiego sensu w jego wypowiedziach , gdyż po prostu tutaj ich nie ma.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-11, 15:54
yoshi88-88 napisał/a:

pierdolenie Korwina przypomina mi gadanie takie jakie jest na mazurskiej wsi pod budką z piwem. Może tak myśli , że ludzie niepełnosprawni są mniej hmm "widowiskowi" niż atleci na olimpiadzie. No i psioczy na te konkurencje jakieś i poszczególne kategorie, tutaj rodzi się jedno pytanie.
Czy każdy kurwa zna zasady każdej konkurencji jak ogląda np olimpiady ? Ja pierdole , bo inaczej nie powiem , dajmy na to szermierka , przecież tam są tak posrane zasady i mało kto je rozumie , albo ta jazda konno -> kto ogarnia wszystkie figury i punktacje ? Chyba mało osób , a oglądamy to gdyż jest to sport , a jak wiadomo o co chodzi w sporcie ? ... o RYWALIZACJĘ ! , o wyniki ciężkiej katorżniczej pracy !!!
Moim zdaniem wysiłek ludzi niepełnosprawnych powinien być dodatkowo premiowany gdyż to właśnie oni wykonują najcięższą pracę , oprócz pracy nad własnym ciałem muszą walczyć z własną psychiką !!

A co do Korwina , serio , nie rozumiem jego popularności w internecie , to że ma jakiś pogląd na temat jak on to mówi homosiów - ok , obniżyć podatki - git . Na tym kończą się jego mądrości - zero , absolutnie zero jakikolwiek propozycji. Takie rzeczy to i ja mogę przedstawić podczas zakrapianego spotkania z kolegami. Zaznaczam , że nie czytałem wyrywków jego wypowiedzi, przylożyłem się do lektury , no i ręce opadają , z ptakiem łącznie



Obejrzyj ten program jeszcze raz i skup się na wypowiedziach JKM, albo przeczytaj jego wpis na blogu, bo widzę, że nie zrozumiałeś nic.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-09-11, 15:59 2
@modyf

taa. wszystko ladnie pieknie, tylko cos przeoczyles. widziales kiedys kogos z upr/knp w telewizji/gazecie? ja raz z 10 lat temu. gdyby nie to, ze korwin mikke jest kontrowersyjny, nigdzie by go nie pokazali(bo ciezej byloby zrobic z niego oszoloma i idiote)=nikt by o knp nie uslyszal. media nie pozwola zeby prawica byla popularna w kraju, bo kraju liberalnego gospodarczo nie da sie tak latwo dymac.

@yoshi88-88

powiedz mi. jaki jest sens robienia olimpiady matematycznej dla idiotow? takiej idiolimpiady matematycznej
Zgłoś
Avatar
b00mba 2012-09-11, 16:01 5
Korwin ma pod górkę, bo hejtujący go nigdy nie zadają sobie trudu zrozumienia jego wypowiedzi. A najzabawniejsze jest, gdy różne osoby średnio lub mniej lotne intelektualnie (mające przykładowo duże problemy z matematyką i logicznym myśleniem) zarzucają mu że jest debilem( człowiekowi, który był mistrzem krajowym w brydżu).
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-09-11, 16:25
lapps napisał/a:

@chrap
taa glosuj na ludzi, ktorzy mowia to co chcesz uslyszec. takie swiadome...



W ogóle nie zrozumiałeś idei mojej wypowiedzi. Przecież napisałem, że JKM mówi to co ja sam, w jakiejś części myślę, a nie głosuję na niego. Należy głosować na ludzi którzy są w stanie wpasować się w to co dzieje się na świecie, w aktualne trendy, żeby nie wywrócić wszystkiego do góry nogami, żeby nie odwrócił się od nas cały świat, bo wpłynie to źle na ekonomię i gospodarkę. Mogłoby się tak stać gdyby JKM dostał się do władzy i pierdolił co mu ślina na język przyniesie nie zważając na konsekwencje. Z resztą chuj. Co ja kurwa tłumaczę osobie, która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Cytat:

a juz samo okreslenie poprawnosc polityczna jest synonimem uposledzenia(no chyba ze ty ta poprawnosc ustalasz i masz z tego zysk to wtedy to jest cwaniactwo)



Jak to się ma do tego co napisałem? Z resztą o co chodzi w tym zdaniu?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-11, 16:26
Część poglądów ma dobrych, część chujowych, ale jest hipokrytą. Z jednej strony wolność dla każdego, a z drugiej strony zakazy, nakazy i ograniczenia. Chce by rządzili w kraju specjaliści, a wprowadziłby monarchię dziedziczną. Tylko ciekawe co by zrobił, jakby miał ułomne psychicznie dziecko Jakby zmądrzał, to by może i coś zdziałał, ale na to już za późno
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-09-11, 16:32
Misiekman napisał/a:

A robią. To prawda. Nie dziwię sie temu, bo nie lubi się ludzi, którzy bezczelnie mówią co myślą.



Jednocześnie 99% społeczeństwa uparcie twierdzi, że jedną z podstawowych cech u człowieka jest szczerość, ot taki paradoks.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-09-11, 16:32 1
Po części komentów stwierdzam, że Korwin powinien jednak mówić językiem potocznym bo jego zdanie złożone (podmiot + orzeczenie) sprawiają wiele kłopotów prostym ludziom... Później taki delikwent nic nie może mądrego wychwycić poza górnolotnymi słowami... Natomiast co do anarchistów... To radzę wrócić łamać "kod" zadań w słupku i "starożytnej" tablicy mnożenia...
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-09-11, 16:41 2
Przecież to wynik medialnej nagonki na niego. Zastanowicie się jakie słowa i kłamstwa przechodzą w ustach Tuska albo jak mało reprezentacyjnym prezydentem jest Komorowski a jednak nikt do nich nic nie ma bo o tym się nie mówi, a Korwinowi wytyka się każde potknięcie, do debat się go nigdy nie dopuszczało, a jak był zaproszony to go nie wpuszczali do studia, zaczął zdobywać powoli jakiś rozgłos dzięki mediom niezależnym jak internet ale to i tak nic nie da, bo już ma wyrobioną opinię wśród motłochu i chuj. Jedyna szczera osoba nie owijająca w bawełne, wierna swoim ideałom i z pomysłem na zmiany. Jedyny polityk któremu bym zaufał bo on by mi nie ściemniał, że obniży podatki a potem je podniesie tylko by rzucił czymś w stylu "Będzie przejebane" czy "Nie zabiorę i nie dam chuje"
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2012-09-11, 16:46
jakby nie patrzeć to Korwin sobie nagrabił
Baaardzo długo będą w mediach pokazywać wycinki jego wypowiedzi, w której mówi, że niepełnosprawni to debile , a na koniec podsumowanie Lisa o Korwinie i jego wulgarnym języku.
Zgłoś
Avatar
ksw 2012-09-11, 16:59
Powiem tak, korwina bardzo szanowałem bo nie był taki jak że tak powiem reszta polityków mówi na temat bez zbędnego pierdolenia i owijania w bawełnę widziałem wczoraj ten program i uważam że tutaj się akurat nie popisał i sporo na tym straci, sam może widzi w tym rację ale jak dla mnie to przegięcie to nie ich wybór jacy są a nie tak jak np. pedały które się z tym afiszują takie moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-11, 17:40
SteelMike napisał/a:

Z jednej strony wolność dla każdego, a z drugiej strony zakazy, nakazy i ograniczenia.


Ale on nic nie pisał ani nie mówił o żadnym zakazie puszczania czegoś w TV, nie zakazał uprawiać im sportu, nie zakazał wychodzenia im w krótkich spodenkach ogólnie to nie zakazał im niczego.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-11, 17:48
Arashel napisał/a:


Ale on nic nie pisał ani nie mówił o żadnym zakazie puszczania czegoś w TV, nie zakazał uprawiać im sportu, nie zakazał wychodzenia im w krótkich spodenkach ogólnie to nie zakazał im niczego.



Nie chodzi mi o tą sytuację, a o jego poglądy kto jego zna, ten wie o co chodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie