18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
garota 2018-09-29, 6:04 150
I oczywiście rycerzyki się wjebali. A powinien tą kurwą małą wytrzeć podłogę.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-29, 6:13 25
Wiedziała na co się pisze. Plaskacza dać facetowi ok, ale tu przegięła na nasze szczęście
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-09-29, 7:52 36
Fajnie być na sadolu i widzieć, że ktoś miał możliwość wpierdolić babie i nazwać to samoobroną

PS poczekał chwilę, żeby wszyscy widzieli, kto jest jebnięty.

Kobiety to najbardziej zawistne stworzenia na świecie
Zgłoś
Avatar
panar3 2018-09-29, 9:00
Swoją drogą, choć trochę się facet poświęcił - mógł jebnąć raz i KO, a nie pierdolić się z pizdą jak pizda.
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-09-29, 10:53 10
Jedyna forma przemocy jaką dopuszczam u kobiety to liść (sztuk: jedna), powyżej tego to już nie jest kobieta tylko agresor, a przed agresorem należy się bronić SKUTECZNIE... Z drugiej strony za darmo to też rączek nie wyciągnęła...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-09-29, 12:02 2
mi się podobało
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-09-29, 12:15 22
Powinien napierdolić i rycerzykom, za to że jak ona z łapami wyskoczyła to nie reagowali. Pierdolone mięso armatnie.

DoubleBorger napisał/a:

Fajnie być na sadolu i widzieć, że ktoś miał możliwość wpierdolić babie i nazwać to samoobroną

PS poczekał chwilę, żeby wszyscy widzieli, kto jest jebnięty.

Kobiety to najbardziej zawistne stworzenia na świecie



Widzisz tu nie chodzi o to by wpierdolić babie, tylko dać jej do zrozumienia dobitnie, gdzie jej miejsce w szeregu. Spierdolone myślenie "baby się nie bije"- gówno prawda, czasy się zmieniły i babom tak siadło na łeb, że czesto pierwsze prowokują atak (np. w grupie), zapominajac o tym ,że ewolucja skonstruowała nas nieco inaczej (mam na myśli płeć) facet ma być silny, odwazny aby w razie zagrożenia chronić rodzinę, baba ma zapewnić potomstwu bezpieczeństwo i opierunek. Ale od kiedy na świecie się popierdoliło- baby przejmują cechy samców alfa, faceci niewieścieją (jebane rurki, fryzy na biebera) wcale nie jest wstydem przypierdolić babie, aby pokazać jej miejsce w szeregu.

Osobiscie nigdy nie uderzyłem kobiety, jedynie odepchnąłem agresorkę tak, że odbiła się od ściany. Zrozumiała przekaz.
Zgłoś
Avatar
VoDo 2018-09-29, 13:24 3
Ale filmik przerwany w najlepszym momencie ;/
Zgłoś
Avatar
razak 2018-09-29, 13:32
przekroczyła ją kurwa bezapelacyjnie
Zgłoś
Avatar
M................3 2018-09-29, 13:35 1
I już frajerstwo w rurkach się zlatuje.
Zgłoś
Avatar
Przemeek 2018-09-29, 15:10 1
Ale pierwszą bombę to jej zajebał soczystą. aaaaaa 10/10
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2018-09-29, 15:18 1
Połowa sadolów pierwszego gonga od tego kolesia, by nie ustała, tak jak zrobiła to w powyższym filmie instruktażowym dziewka po prawej. I jeszcze gotowa była na dalsza solówę. Choć koleś mógł wpierw spróbować rozwiązać problem pokojowo, to jest pomiętosić jej pośladki.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-09-29, 16:08 7
garota napisał/a:

I oczywiście rycerzyki się wjebali. A powinien tą kurwą małą wytrzeć podłogę.



nie ma nic gorszego nic cwele rycerzyki obrońcy kobiet, nigdy nie miałem takie sytuacji, ale jakby przy mnie taki koleś się wtrącił to by pewnie nerwy mi puściły i bym najebał mu jeśli dałbym radę, nie nie zesrałem się
Zgłoś
Avatar
michixinq 2018-09-29, 16:45 5
locha bije gościa - jest ok, git, zasłużył
typ w odwecie zajebał głupiej świni - olaboga, damski bokser!!!
logika zjebów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie