18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
donkapusta 2021-10-25, 20:30 1
Tam pewnie łatwiej dostać strzykawkę z prochami niż szczepionką.
Zgłoś
Avatar
Diomedes 2021-10-25, 20:32 13
Gość ma strzykawkofobię. Niektórzy tak mają, że nawet mdleją z automatu na widok strzykawki albo kropli krwi i to bez względu na wiek i płeć.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2021-10-25, 20:40
covidowy sputnik? Jeśli mialbym dać się dziabnąć, to właśnie ruskim sputnikiem lub moderną , al etylko z partii wysłanej do izraela
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-10-25, 21:00 2
Diomedes napisał/a:

Gość ma strzykawkofobię. Niektórzy tak mają, że nawet mdleją z automatu na widok strzykawki albo kropli krwi i to bez względu na wiek i płeć.



ja tak mam jak tylko widzę że Suborg dodał nowy film na hardzie.
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2021-10-25, 21:16
Gościu jakis przyjebany jest, dosłowanie jak walus jak przezyje hihihihi, no wiecie ten co dawał sobie w ryj uderzać na pouchdown
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-10-25, 21:29
sberek38 napisał/a:

covidowy sputnik? Jeśli mialbym dać się dziabnąć, to właśnie ruskim sputnikiem lub moderną , al etylko z partii wysłanej do izraela



To byś zrobił błąd, bo statystyki z września dla Izraela są fatalne - prawie 90% zaszczepionych, a wzrost tzw zakażeń jak nigdzie w świecie
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-10-25, 22:52 2
Chłop ma fobie (aichmofobia) .
Zgłoś
Avatar
sberek38 2021-10-25, 23:12 2
dadar123 napisał/a:

To byś zrobił błąd, bo statystyki z września dla Izraela są fatalne - prawie 90% zaszczepionych, a wzrost tzw zakażeń jak nigdzie w świecie



Ktoś jeszcze ufa tym statystykom? Fale muszą trwać, biznes farmaceutyczny musi się kręcić, a kryzys musi być pompowany
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-10-25, 23:38
W strzykawce były wszystkie informacje z TVP
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-26, 0:41
jak by mnie ktoś spróbował zaszczepić tym eksperymentalnym gównem, to bym taki spokojny nie był, tylko zajebał krzesełkiem.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-10-26, 0:47 9
sberek38 napisał/a:

Ktoś jeszcze ufa tym statystykom? Fale muszą trwać, biznes farmaceutyczny musi się kręcić, a kryzys musi być pompowany



Jak czytam takie pierdolenie, to nie wiem, czy się śmiać, czy już płakać.
Biznes farmaceutyczny miał się już zajebiście jeszcze latami przed covidem. Włącz se kurwa radio albo telewizor i jakieś 80% reklam to jakieś farmaceutyczne pojebane specyfiki na gorączkę, przeziębienia, dietę, wątrobę, sraczkę, zatwardzenia lub żeby stała ci kurwa faja. A żeby było śmieszniej, w całej Europie to właśnie Polska kurwa w tym góruje. Zaróno w ilości reklam, jak i sprzedaży tego syfu. Ludzie przez kupowanie tego syfu od lat nabijają miliardami konta koncernów farmaceutycznych, ale jak wylazł covid, to nagle się kurwa obudzili i widzą w tym wielkie zło. No kurwa aż nóż w kieszeni się otwiera. Na covidzie to oni zarobią na waciki wy debile.
Zgłoś
Avatar
ziu 2021-10-26, 2:52 4
@up
Zgadzam się poza ostatnim zdaniem. Na covidzie w chuj też zarabiają.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-26, 2:55 3
Ja się nie szczepie bo na szczepionkach NIE MA SKŁADU, nie mogę zobaczyć co tam jest więc PIERDOLE TO!

W agnli i szwecji 76% zmarłych i hospitalizowanych miało 3-4 dawki wjebane przeciwko covidowi... Babka jedna z pierwszych co przed kamerami brała szczepionkę i była w pełni szczepiona dawkami zdechłą na covid WTF?!

kto ponosi odpowiedzialność jak szczepionka wywali NOP lub nie zadziała?
-producent zwolniony przez Unie z odpowiedzialności
-politycy nakazujący nie ponoszą odpowiedzialności
-lekarz szczepi nie ponosi odpowiedzialności
-pielęgniarka nie ponosi odpowiedzialności
-media tym bardziej za nic nie ponoszą odpowiedzialności
to kto?
Zgłoś
Avatar
htp 2021-10-26, 9:58 1
Krakus36 napisał/a:

Ja się nie szczepie bo na szczepionkach NIE MA SKŁADU, nie mogę zobaczyć co tam jest więc PIERDOLE TO!
W agnli i szwecji 76% zmarłych i hospitalizowanych miało 3-4 dawki wjebane przeciwko covidowi... Babka jedna z pierwszych co przed kamerami brała szczepionkę i była w pełni szczepiona dawkami zdechłą na covid WTF?!
kto ponosi odpowiedzialność jak szczepionka wywali NOP lub nie zadziała?
-producent zwolniony przez Unie z odpowiedzialności
-politycy nakazujący nie ponoszą odpowiedzialności
-lekarz szczepi nie ponosi odpowiedzialności
-pielęgniarka nie ponosi odpowiedzialności
-media tym bardziej za nic nie ponoszą odpowiedzialności
to kto?



Może podaj źródło tych statystyk?
Zgłoś